Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Geri interneto puslapiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-01-21 14:42

siuskis per www.torentai.lt naujausi filmai ir multikai

Mama.lt

Mama.lt

2009-01-22 13:30

ateja 2009 01 21     kristale 2009 01 21    

As tai viska: filmus, filmukus, muzikas, klipus siunciuosi su programa  zMule. Ten visokio gerio gali rast

parsisiunciau as zmule bet kad ten asnieko nematau jokiu failu kuriuos galeciau parsisiusti,na paprasciausiai dar nemoku sita programa as naudotis

Na su sia programa turi zionot, ko mazdaug ieskai, jei pvz., filmuku vaikams, suvedi i paieskos laukeli "senoji animacija" spaudi enter, ir ismeta tau viska kas yra, taip ir su kita medziaga, suvedi atlikejo ar dainos pavadinima ir ieskai

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 189

2009-05-07 06:49

sveikos mamos gal kas turi pakvietima i linkomanija bukite geros pakvieskite mane vysniauskas@bigmail.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-01-10 09:58

www.pagunda.eu   -e-parduotuve

www.svajone.eu- pas mus rasite naktinuku su nuolaidom, pižamu iš 100%
medvilnės, naktinuku iš naturalaus pluošto, korsetu, kojiniu,
pedkelniu, sukneliu, aprangos teminiams vakarėliams, apatinio trikotažo
iš medvilnės,sportinės ir termoaprangos.
Geriausia dovana sau ir mylimajam bet kuria proga ar siaip sau.
PERKANT uz 150 lt.- siuntimas nemokamai!!!
Pastoviems klientams 10% NUOLAIDA
I kitus miestus-siunčiame :)
KLAUSIMAI,UZSAKYMAI- el. pastu svajone.eu@gmail.com, skype - ateitis

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-10 12:37

kamile123 2009 05 07    

sveikos mamos gal kas turi pakvietima i linkomanija bukite geros pakvieskite mane vysniauskas@bigmail.lt

mano vyras kol nebuvo prisiregines linkomanijoj tai ir alpo prase pas visus pakvietimu. nu ir ka? gavo jis ta pakvietima, tai galu gale pasake gaidziu gaidys linkomanija, nieko gero. tik lb ispustas burbulas, filmu pasirinkimas mazas ir siaip nepatiko ten jam. dar su linkomanija lb atsargiai patarciau, jie megejai paviesinti asmens duomenis, o paskui patys tipo nesusigaudo kaip ten kas yvyko...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-10 12:43

Kazka cia,Pareigune,ne taip kalbi,nes nieko jie neviesina,gal tu cia apie paskutini "tipo reida",bet buvo didziuliai straipsniai apie tai,kad nesamones... Mes pvz. visai nesiskundziam Linkomanija,bet turime ne ja viena,daug is kur dar galima siustis,bet daug kur ir reikalingi pakvietimai,o Zmule nera nei gera ,nei bloga,cia kas prie ko pripranta.Viena beda su pastaraja,kad gali visai ne ta, ka nori atsisiusti.

2010-01-10 12:59

galbut ir maisau, bet del nuketejusios info buvo kiles skandalas ir ne vienas. tiesa, nesidomejau kaip ten kas pasibaige. Tu teisi, mamba, gal daugiau ytakos turi kas prie kokio puslapio pripranta. taciau palyginus Linkomanija su kitais adresais kuriuose lankomes - pasirinkimas mums lb mazas, tiesiog neatitiko musu poreikiu ir velai ykeliami naujausi filmai... nu cia gal vyras mano galetu daugiau papasakot. o dabar dazniausiai filmus ir muzika bei siaip reikama info siunciames is torrent.lt, torentai.lt, bidmanija.lt o patys naujausi kinai sekancia diena po pasauliniu premjeru buna stepaschka.ru

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-10 13:32

Va,va,labai daug paminejai tu ,kuriuose mes taip pat lankomes,aplamai daug yra rusisku saitu,kuriuose liuks pasirinkimas,gal todel niekada ir nei peikiau ,nei gyriau Linkomanija,nes turime dideli pasirinkima...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-10 13:44

Aš galiu irgi paminėt keletą www.tfile.ru - nereikia net registracijos siūstis filmams (tik prašo įvest apsaugos kodą iššokusį lentelėje), www.kinozal.tv - reikia registruotis ir yra reitingai.

2010-01-10 15:13

kabuke, o kaip tuo risisku naudotis? perziurejau nu super nauju filmu yra, tik nemoku siusti? gal trumpai gali paaiskint? dekui

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-10 15:23

as filmus,muzika siunciuosi per www.btjunkie.org

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-10 16:02

mes siunčiamės aplamai viską iš torrent ir kinozal.jokių priekaištų

2010-01-10 17:23

dar idesiu zodyna anglu-lietuviu.man tai ljis labai patinka ;)   isvercia tokius zodzius kaip vejaraupiai,stablige ir pan,kokiu kituose vertimuose nerasdavau.gal kam ir privers. www.anglu-lietuviu.xb.lt

2010-01-10 19:01

pareigune 2010 01 10    

kabuke, o kaip tuo risisku naudotis? perziurejau nu super nauju filmu yra, tik nemoku siusti? gal trumpai gali paaiskint? dekui

Iš anksčiau tavo paminėtų adresų, suprantu kad siunčiant naudojat progamą utorent, bittorent ar kt. tfile.ru, kaip minėjau galima siūstis ir be registracijos, o galima ir registruotis..Susirandi norimą filmą, paspaudi ant jo, ir apačioj yra "skachiat" (mėlynas laukelis) spaudi, ir iššoka lentelė, turi nustatyt, kad atidaryti per tą programą torent. Nelabai moku aiškint, bet ten turėtų būt panašiai, kaip ir iš tų lietuviškų ardesų kur rašei anksčiau (aš nesu nieko iš lt siuntusis). Ar jūs kitaip, kaip siunčiatės? Gal naršyklėj yra integruota kas?

2010-01-11 09:40

kabuke, dekui jau pavyko ir man parsisiusti sy ta...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-11 09:46

mane tie siuntimai tai užkabina-vienas pavyksta,nori dar,ir dar ir dar.....ir siuntiesiiii...nors dar ne viską,ką parsisiunčiau ir peržiūrėjau...

2010-01-11 09:50

pas mus kai internetas yra ribotas tai labai daug ir nesisiunciu.nes jau viena karta likom savaitei be interneto nes virsijom limita  :D  

2010-01-11 22:25

Oj, ir mes kaip "užsikabinam" siunčiam ir siunčiam.. Tai muzika, tai filmai, tai kokį koncertą.. Dabar, kai šalta, retai kur savaitgaliais važiuojam, tai dažniausiai ir peržiūrim ką parsiuntėm, bet tikrai ne viską, oj dar kiek nežiūrėtų yra

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2010-01-14 20:17

Yra tokia e.parduotuve. www.assorti.lt. Gal ka nors is ten esatee ka uzsisake? Kokie atsiliepimai?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 239

2010-01-14 20:46

šitoje parduotuvėje aš dažniausiai apsiperku, nesisiunčiu, bet nuvažiuoju, visos prekės yra vežamos iš lenkijos.Sauskelnės pigesnės, nors kai jie atsidarė viskas buvo pigiau, dabar kažkaip kainos didesnės, nors asortimentas man patinka ypač geras vaikiško maistelio asortimentas. Pas mus parduotuvėse APTAMIL, ten lygiai tas pats tik gamintas lenkų rinkai BEBILON vadinasi mišinėlis ir pigesnis, taip pat BOBOVITOS produkcija man patinka, žinot verta užsukti

2

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Geri interneto puslapiai

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Mažiukas