Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 17:59

Obuolių pyrago receptas vyrams:

Paimkite iš šaldytuvo 10 kiaušinių. Padėkite ant stalo likusius 7 kiaušinius, pavalykite grindis.
Kitą kartą būkite atidesnis.
Paimkite dubenėlį ir į jo kraštą pramuškite kiaušinius.
Nuvalykite stalą.
Likusius 5 kiaušinius suplakite mikseriu. Dar kartą pabandykite, tik dabar jau į mikserį teisingai įstatykite šluoteles.
Nusiprauskite. Ypatingai gerai išsivalykite ausis. Sudžiuvę kiaušiniai sunkiai išsikrapšto.
Dabar liko 2 kiaušiniai. Kaip tik tiek, kiek ir reikėjo.
Apklijuokite sienas ir lubas laikraščiais. Stiklinę pripilkite miltų, supilkite į dubenėlį su kiaušiniais. Kitus 800g sušluokite atgal į maišelį.
Jei gerai išklijavote sienas ir lubas, galite plakti mikseriu. Nusimaudykite po dušu. Paimkite 4 didelius obuolius ir aštrų peilį. Didyjį pirštą patepkite jodu ir subintuokite. Supjaustykite obuolius kubeliais. Suvalgyti galima tik 2, nes kiti 2 reikalingi pyragui. Suberkite obuolius i dubenį. Suplakite viską mikseriu.
Supilkite tešlą į skardą ir pastatykite į orkaitę. Jei nekepa - įjunkite orkaitę. Atidarykit langus. Po tokiu pastangų ramia sąžine galite eiti į parduotuvę ir nusipirkti valgomo pyrago. Ir ką nors iš alkoholio - stresui nuimti.

O kaip yra pas jus?

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 09:50

Ech, kaip gerai būtų, jei vyras kada valgyt padarytų... Moka tik kiaušinius išsivirti, sumuštinį pasidaryt, bulves, jei nuskustos, irgi išsiverda... Va, dar sasiskas į verdantį vandenį įmeta. Viskas. Taigi jam šitas receptas kaip tik... Tik alaus turėtų daug daug prisipirkt, kad neišprotėtų virtuvę bevalydamas

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 14:19

Maniskis tai valgyt daryti moka, puikiai zinau, tik beda kad nedaro :roll:
Vos priprasau kad man kavos padarytu

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-18 11:39

Manasis, visada dazniausiai daro vakariene, o as pietus...sako kad nieko nemoku, bet kai nori, viska moka, tik recepta duok

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-19 19:56

Maniškis per 5 santuokos metus sugebėjo mane priversti imti neapkęsti spagečių, dešrelių ir ryžių salotų- nes tik šituos patiekalus pats gamindavo ir manęs prašydavo. :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-01 19:51

Maniškis tik kiaušinienę moka iškepti ir dešreles išsivirti

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-01 19:52

Hm.
Vyras viską absoliučiai moka, uogienes verda vaikai...o aš dyyyrbu prie kompo :!:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-02 08:52

Pas mus namuose galioja nerasyta taisykle.kas daro valgyti kitas plauna indus :) Kadangi abu buvom studentai, tai ir vyrui teko ismokti kulinarijos meno :) Todel dabar be vargo gali paruosti imantriausia patiekala. O kartais maista ruosiam drauge. Taip smagiau.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-03 14:07

Viska moka mano vyras. Ir man tik juoka sukelia pasakymas, kad nemoka nieko isvirti , tik kiausini ne nemoka, o nenori :wink:
As pati nesu vireja-konditere- kulinare profesionale. Ir net nemegeja, bet jei reikia galiu padaryti viska. Vyras taip pat. jei sugeba ismokti kur kas sudetingesnius dalykus, tai kodel negali ismokti gaminti maisto :?:
Aspvz. neverdu cepelinu. nes man jie nera tokie skanus, kad butu verti tiek darbo. O vyras mano verda, nes jam patinka ne tik juos valgyti, bet ir gaminti, ir mane vaisinti :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-03 16:12

Maniškis geriausiai moka išsikepti čirvinius blynus. O visa kita labai gerai "sugeba" pasišildyti mikrobangėje.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 14:03

Maniškis kelią į virtuvę suranda tik tada, kai išalksta. :twisted: Kai paskaitau kitų moteriškių pasisakymus apie jų vyrų kulinarinius gebėjimus baisiai užpavydžiu. :roll: :oops:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 14:10

Maniškis labai skaniai moka marinuoti ir kepti kepsniukus ant gotelių. Taigi prie šio patiekalo aš savo rankyčių ir nekišu. o šiaip tai moka viską bet nieko nedaro.Tokie jau tie vyrai. :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-07 00:46

Mano brangusis i virtuve daznai eina (alaus is saldutuvo atsinesti), bet va kai laukiausi tai gan daznai indus suplaudavo tai taip smagu buvo kad manau reikes vel pastot..

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-07 09:14

[quote]

bet va kai laukiausi tai gan daznai indus suplaudavo tai taip smagu buvo kad manau reikes vel pastot..

[/quote]

Is tikro...Jau tuo laikotarpiu tai ir maniškis buvo toks dėmesingas :lux O dabar jau indų nepaprašysi suplauti. Patiko ir man tie 9 menesiai. Juolab, kad visą ta laiką jaučiausi puikiai.

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-07 09:43

O as per 6,5 santuokos metu taip ir neismokau kepti orkaiteje vistos ir marinuoti saslyku, nes ta labai puikiai daro mano vyras :lux Moka jis ir visokius mesytes kepsnius kepti, tik kartais tingi, bet jei jau gamina, tai beveik visada skaniau negu as

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-27 17:44

[quote=ingamb]oi nu audra tu ir prijuokinai. )))[/quote]

As ir negaliu dar nustoti juoktis...

Bet, si grazi istorija mano vyrui netinka...

As, i virtuve einu, tik tada kai vyras isvykes.... :lux ir pusryciams, kai reikia tik viska ant stalo sudeti...duona, sviesta, desra, suri

siaip tai galeciau visas i svecius pasikviesti ir galiu garantuoti, kad skanesnio maisto nesat ragavusios

jis ne virejas ir ne kulinaras, jis mano vyras

As tai tik protingu knygu turiu, tai leidzia, man pasireiksti kartais, bet pagalbinis ir lieka pagalbiniu

As atsakau uz salotu BARA...

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-30 02:14

. o šiaip tai moka viską bet nieko nedaro

tai aisku kad mokam tik koks tikslas daryt jei namie ir siaip maisto perakis(kas gi valgys karbonada vyne,krevetes su spec. receptuku,mesyte patroskinta su kadagiu dumais) ir beje uzsiimt tuo reikia -cia ne penkiolikos minuciu darbas

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-11 14:24

tai va kur beda,kai kurie vyrai neturi laiko gaminti valgi.
o maniskis moka tik sumustiniu pasidaryti.nu dar pries kelias dienas isvire pirktiniu cepelinu ir puodo neprisvilino.tai ir tai pazanga

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-12 18:27

Maniskis taipogi moka viska daryti, tik kartais pritingi arba apsimeta, kad pamirso kaip ka reik daryt.Bet savo pagalba visalaik pasiulo, jei tik reikia, o svarbiausia indus megsta plaut.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-17 11:26

Maniskis savaitgaliais visada padaro pusrycius,na ir zinoma kas susije su keptuve, aliejumi,griliu, orkaite, lauzu, grotelemis - tai jo stichija :lux

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Denis