Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-02-17 11:25

as ir lb buciau laiminga bet deja....

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-02-17 13:32

Maniškiui patinka suktis virtuvėj ,tik tiek kad jis laiko neturi.Bet palepina mus,negaliu skustis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-13 20:11

Kaip tau gerai vover :) maniškis blynus moka kepti, tai jo didžiausias šedevras :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-09-15 13:57

oi maniskis kai nori tai padaro,nes nebuna kitos iseitiies kai iseinu i para darban,ypatingai savaitgaliaias

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-16 12:43

Bet kaip gražu, kai vyrai gamina 

Dažnai jiems tai geriau pavyksta nei moterim (na, tiems, kas moka gaminti).

Mama.lt

Mama.lt

2011-09-25 16:07

Mano vyriukas labai megsta daryti valgyt,net eksperimentuoti.Smagu kai vyrai seimininkauja virtuvej.....!!!

Bsnt man kartais nenesa protas ka daryti valgyt,kai sdziu namie.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-05 17:50

Maniskis pats negamina,bet patarineti kaip ka kepti ar virti,tai pats pirmas

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-09-06 00:22

dirziene va taikliai pasakyta :) na maniskis kartais ka lengvo pasigamina sau , ale kazka rimtesnio tai jau man palieka :) bet va patarejas koks didelis. kaip tik siandien kepiau obuoliu pyraga,tai ponas atsistojes stovi salia ir ziuri kaip viska dedu :D ir dar sako ka deti, kada ir kaip :D nieko, vaziuosim kur tai ir pradesiu patarinet kaip reikia vairuot :D

2012-09-06 12:52

Maniskis cia kazkada buvo sugalvojas spageciu isvirti ,tai niu toks patarejas,o begiojo pas mane vis klausinet tai kada tuos makaronus det,kaip virti  ir pan . galvojau numirsiu is juoko toks zinovas,o nieko nemoka kai reikia.

Ai beja ,o jums nebuna,kad vyras paragau ja kazka jusu pagaminto ir sako,kad jo mama tai ne taip dare ir pan ?

Mane tai zudydavo,kai taip sakydavo . Teko ilgai dirbti kol atpratinau as ji nuo tokiu kalbu ,as gi ne jo mama gaminu pagal save.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-09-06 14:11

karts nuo karto ir as isgirstu kad va jo mama kitaip padarydavo,iskepdavo. mane irgi tas zudo, atkirsdavau kad as jam ne motina o zmona, ir as nemoku gaminti taip kaip jo motina.jei nepatinka mano gaminamas maistas,tegu susiranda kas pagamins lygiai taip pat kaip ir motina, nes as jau turiu viena vaika, antro suaugusio vaiko man nereik.

2012-09-06 16:55

Pas mus dar gerai buna,kad vyras ateina paziuri ka gaminu,o tada prasideda,as sito nenoriu,nemegstu,neskaniai kvepai ir pan

Vat taip vat  jauciu galetu gyvent vien mesa ir kotletus valgydamas

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-07 15:53

Bet žinai... gal geriau, kai pasako, ką mėgsta ir ko nemėgsta? O ne valgo atbulais dantimis, ir paskui nesupranti, kodėl pas meilužę išėjo sriubos valgyti :D juokauju ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-09-08 11:58

Vyras kaip isisuka i virtuve ,tai jo gamintas maista buna nuostabus.Taciau tai buna labai retai , bet dziugu kad nors ir kartais palepina.

Bet po to virtuve apversta aukstyn kojomis :D Tenka papluseti :D Bet skonis visa triusa atperka :)

2012-09-13 13:17

Giedre 2012 09 07    

Bet žinai... gal geriau, kai pasako, ką mėgsta ir ko nemėgsta? O ne valgo atbulais dantimis, ir paskui nesupranti, kodėl pas meilužę išėjo sriubos valgyti :D juokauju ;)

Sriubu nevalgo,taip ,kad nebijau

Maniskiui isvis sakau mesa ir kotletai ,atsivalgo tada vat meta sparnuota fraze pagamink akzka ,pagaminu ir nepatinka ,ot

Ot nu bet butu super variantas abiems uzsirasyt i kokius kulinarijos kursus ar pan ,abudu gamintumum  bent ten

7

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
gal
Mėja