Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6
Mama.lt

Mama.lt

2008-10-22 18:32

Bet cia turbut kazkokia trauka suveda nemegstancias gamint moteris su vyrais virejais. Mano viena drauge virtuvej kaip ateive jauciasi, moka tik dribsnius pienu uzsipilt, ir susirado vyra tikra vireja, kada tik pas juos nueisi, tai jis apie puodus sukinejasi, grazu ziuret

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-10-30 19:37

jei manes nera namie tai gamina, jei esu, tai net nezino kur kas padeta

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 39

2008-10-31 20:20

O mano vyrui priklauso savaitgalio pusryciai.   Nors jis ir siaip kartais padaro ka nors valgyt.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2008-11-01 01:30

Kai užeina "įkvėpimas" paruošia karališkus pietus. Tik , deja, tai būna ne taip dažnai, kaip aš norėčiau

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 7

2008-11-11 11:28

Mano vyras ne koks kulinaras.. pamenu kazkada man gamino vakariene - kuldunus is maksimos. sakiau skanu - bet, deja, jie buvo zali   tai man biciule rekomendavo uzrasyti ji i visai neseniai atsiradusius kulinarijosa kursus. viena is temu ten buvo KULINARIJOS ABC - vyrams.. nenoriai jis ten ejo, bet kai grizo buvo labai patenkintas, o ir mane nustebino pusryciams atneses blynelius su bananais  saunus tie kursai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 77

2008-12-10 18:45

sveikos,mano tai gamina valgi kad tik leisciau jam pasireiksti,bet deja labai daug dirba tai tenka pacei suktis prie puodu.o jau savaitgali visi gulim lovose tetukas mums pusrycius ruosia o smagumelis visiems.as dar apsimetu kad miegu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2008-12-25 17:50

o maniskis viska daro .ir agurkus  ir pomidorus ziemai vakuoja.dazniau gaminu as,bet kai tingis,padaro pagal pageidavimus.ir dar virtuve isblizgina...man patinka jo isblizginta virtuve.

gyvenimas grazus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-01-03 13:37

Maniskis puikiai moka sukiotis virtuveje ir skaniai gaminti, tik kad tikras tinginys, labai labai retai kazka gamina. Sitas pareigas man paliko ir viskas :D  

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-03-17 14:36

kuri laika mano vyras visai man neleido gaminti, nes as gaminu "perkuda" maista :D virtuvej as jam tik maisto produktus padedavau supjaustyti ... dabar jau leidzia :D gaminti - priprato prie kudo maisto ;) bet vistiek . . . yra tokiu patiekalu, kur as iki siol negaliu ne pirstu prisiliesti :) pvz, kuciu vakariene pats suruose :) atejus sveciams visus aptarnauja, privaisina savo gaminiais. tik jau virtuve tvarkyti po jo kulinariniu sugebejimu demonstravimo tenka man ... :D man patinka gaminti, bet patinka ir negaminti :D

Paskutinį kartą redagavo: Skaij (2009-03-17 14:38)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2009-03-18 16:50

Galiu pagaminti tik sau, kai reikia, :) nes paprasčiausiai gaila  šeimos nes jaučiu gaminti tikrai nemoku, bet žinau jog jei  reiketu tai kažkaip išsisukčiau :) nupirkčiau arduotuvei maistą paruošta ir pašildičiau

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-18 17:22

O man atrodo, kad čia daugiau įsitikinimas, kad neišeis gaminti. Vyrai geresni kulinarai dėl to, kad jie kruopščiai laikosi instrukcijų, receptų, o ne "pagal skonį, iš akies" deda :D

O įgūdžiai su laiku ateina ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-03-19 12:12

Mes moterys kaip ir gimdymui taip ir valgio gaminimui turbut sutvertos.Jei neturi sio talento,jis su laiku ateina,o tos kurios teigia ,kad nemoka,manau save teisina,kad nereiketu gaminti ir saves varginti . Man taip pat labai malonu,kai vyras pagamina pietus ar vakariene(mes abu pusryciu nevalgome),zinoma taip nutinka labai retai,bet kai jau jis nusprendzia gaminti,tai butinai kazkuo nauju nustebina,nes labai kruopsciai issistudijuoja recepta ir tikrai nenukrypsta nuo recepturos. Kazkada vienos mano drauges sesuo net kiausinio issivirti nemokejo(nes jai to nereikejo),o kai susipazino su vaikinu,kuriam skaniai pavalgyti,tai vos ne pats svarbiausias dienos ivykis,ismoko(jis pats ja daug ko ismoke).Kai uzsukau pas ja po pusmecio,tai ne tik cepelinus,bet ir visokius egzotinius patiekalus marmaliuoti pradejo.Taigi,manau,kad reikia nebijoti bandyti,svarbiausia,kad noro butu

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-19 15:28

o aš virtuvės visai nemėgstu,aš ten tik susitvarkau,o valgyti pagaminu nebent kai ką nors paprašo vyras, arba kai jis dirba,o šiaip tai vyras pas mane gamina dažnai ir skaniau nei aš,kaip jis pats sako gamindamas atsipalaiduoja.ir tikrai jis gamina ne pagal receptų knigeles,o viską pats eksperimentuoja,o gaunasi tikrai liux.aš experimentuoti nemoku,man ne visada ir pagal receptūrą gaunasi.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-03-19 17:58

as valgyt niekad nedarau,tik indus plaunu,mano vyras profesionalus vyrejas(sefas). tai dziaugiuosi nes vvalgyt niekad nepatiko daryti,o jis moka viska paruost ir tortus skanius kepa ,mesa arba zuvi gerai ruose nu vienu zodziu GERAS VYREJAS

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-09 15:38

AS TAI NEGALIU PASIGIRTI VYRO SUGEBEJIMAIS VIRTUVEJE.NA JIS GALI SUTEPTI SUMUSTINI AR BLYNELIU ISKEPTI.SIAIP VISKA GAMINU AS.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 40

2009-05-27 14:42

mes valgyti gaminame kartu :) juk smagu daryti kartu, gali pasikalbeti, aptarti dienos ivikius. man tai darnios seimos zenklas :) beto juk kartu praleistas laikas tik suartina zmones

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-16 21:42

na gaivinu gaivinu jau seniai uzmirsta temuke.mano vyras dazniausiai savaitgaliais seimyna lepina,ir pusryciai i lova,ir prasmatnius pietus pagamina....nu vienu zodziu ta diena man buna laisvadienis.o jumis lepina vyras?gal isduokit kokiais patiekalais???

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-02-16 21:44

o ne, nera nieko padares. ansciau kai dirbau. nescia buvau, dar valgyt padarydavo, db jau pamirstas dalykas. visad pavydziu tom, kurias vyrai lepina sukinedamiesi virtuveje.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-02-17 09:43

Po paskutinio mano pasisakymo beveik nieks nepasikeite.Jei nori palepinti,kad man nereiktu gaminti,tai vaziuojam i kavine.Ai,tiesa,pries pora mazdaug savaiciu,grytu is poliklinikos,o vyras spageciu privires,pakepines su desryte ir lydytu suriu.Tai taip gan neblogai padare.Bet ir tai privire tiek,kad 3 dienom uzteko.Bet siaip su virtuve jam nepakeliui.

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-17 11:01

maniskis pusryciams dazniausiai iskepa duonos o viduryje kiausinis,poros kumoiukas ir dar ko nors prideda,man l.skanu.o pietums skaniai gamina guliasa,arba sriubyte kokia.as visada dziaugiuosi kai vyras virtuveje

6

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Ignas