Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
Mama.lt

Mama.lt

2007-07-25 20:57

Maniskiui virtuve tai kazkas tamsaus ir nesuprantamo,dar gerai,kad kavos retkarciais pataiso ir i saldytuva kaip ilyst zino

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-25 21:03

Mano vyras virtuveje - lygu katastrofai bet jei kazka gamina..... Tiksliau bando gaminti, tada man paskui tenka virtuve kapitaliai tvarkyti.... Sugebejimu, pritaskyti, primetyti bulviu, morku lupynu turi net per daug.....

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-28 17:02

Maniskis virtuvej retas svecias

Mama.lt

Mama.lt

2007-08-18 22:43

(Aušrinė @ Jul 2 2004, 07:50 AM) [snapback]4187[/snapback]

Ech, kaip gerai būtų, jei vyras kada valgyt padarytų... Moka tik kiaušinius išsivirti, sumuštinį pasidaryt, bulves, jei nuskustos, irgi išsiverda... Va, dar sasiskas į verdantį vandenį įmeta. Viskas. Taigi jam šitas receptas kaip tik... Tik alaus turėtų daug daug prisipirkt, kad neišprotėtų virtuvę bevalydamas :lol:

Tavo vyras dar ir virtuvę valytų???????????????

(linka @ Sep 2 2004, 06:52 AM) [snapback]7967[/snapback]

Pas mus namuose galioja nerasyta taisykle.kas daro valgyti kitas plauna indus :) Kadangi abu buvom studentai, tai ir vyrui teko ismokti kulinarijos meno :) Todel dabar be vargo gali paruosti imantriausia patiekala. O kartais maista ruosiam drauge. Taip smagiau.

Iš kur jūs tokių vyrų randate? Manasis net nežino kur šaukštai virtuvėje...

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-14 22:15

Pagal specialybe jis nera 'sef povar', taciau virtuve jam - jo tvirtove...Jis nuo pat mazu dienu su mama 'trindavosi' virtuveje, domedavosi maisto ruosimu, prieskoniais, pats eksperimentuodavo...tiesiog tokia zmogaus natura...Mano natura buvo kitokia - didesniaja laiko dali praleisdavau ne namuose, nors mano mama taip pat sauniai gamina. Buvo momentu, kai pergyvendavau, kuo kaip reikes lepinti savo busima seima, taciau pats likimas sudeliojo viska taip, kad siai dienai galiu nesukti galvos del to.Neteigiu,kad isvis nemoku gaminti, taciau kam atimti is vyro malonuma

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-15 08:03

jusu moteru nesuprasi.... tai maisto jum paruosk, tai dar ka padaryk.... o po to prasideda, kad tas negerai, tas blogai.... itariu kad savickienes vyras neisgirdo kritikos is jos lupu, kad dar iki siol gamina, nes man jau dingo ir noras butinybe ka daryt

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-15 20:02

mb ką bepagamintų - viskas nors pirštelius laižyk, nors ir paprasčiausia kiaušinienė - talento lyg ir neturi tam...

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-21 16:29

Saviskiu tai nesiskundziu,savaitgaliais daznokai mane palepina

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-04 19:17

Maniškis užtat moka pašildyti mikrobangėje maistą ir kiaušinį iškept

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-05 22:46

kai tik pradėjom kartu gyventi,vyras man bent kartą per dieną pagamindavo ką skanaus, tačiau tai tesėsi gal mėnesį gal du.... o dabar ir mikrobangę sunku pačiam įjungti, o apie gaminimą visai patyliu

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-07 15:44

na kaip supratau, jau jeigu vyras gamina, tai betvarke virtuveje beveik 100-ine!

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-07 15:59

po maniškio valgio gaminimo virtuvė tampa panaši į chuliganų nusiaubtą butą

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-07 16:10

mano vyrui uzeina tokios fazes,karta i menesi pagamina laaabai skanius pietus ar vakariene

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-29 20:13

Tiesa sakant mano vyras neturi nieko bendro su virtuvę. :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2008-10-14 20:18

maniskis tai virtuveje kaip vijurkas sukasi nes megsta gaminti ir gamina jis valgyti as tik indus isplaunu ir namus patvarkau

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 38

2008-10-16 22:56

na o as kartais  sau leidziu patingeti gaminti valgyti. Kartais taip tingisi tai maniskis pasidaro ir sau ir vaikams... Jis tikrai saunus virtuveje. na manes nepranoksta bet kaip vyras gamina neblogai...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 38

2008-10-16 22:59

tiesa po vyro gaminimo virtuve buna kaip po didziausio uragano tai viska tenka tvarkyti dazniausiai man.. tai geriau jau netingeti gaminti valgyti tai netaip daug reikia tvarkytis virtuveje

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-22 00:23

Na musu seimoje virtuve - mano plotmes. Vyras cia uzsuka tik pavalgyt. As kai pati megstu gamint, tai nenoreciau, kad vyras butu mano konkurentas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 49

2008-10-22 01:33

zinot merginos papasakosiu ;kai susipazinom su maniskiu mes bendravom zin.na viens apie kita daug ka suzinojom.man atrode kad viskas puiku ir geras ir grazus ir..tik mano kriterijus turejo atitikti vyras kuris dar ir vaglgi gamina.kai jis pas mane atvaziavo nepatogu klausti buvo.galvoju,blemba,jeigu nemoka gaminti-negi mest reiks.ir man i darba reikejo iseiti.sakau kai grysiu burokeliu sriuba virsiuo jis sako;as isvirsiu.o dieve!viskas!myliu!

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-22 10:33

Eik tu sau negali būti, kad taip lengvai - viens du ir yra :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

5

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Mažiukas