Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
Mama.lt

Mama.lt

2006-09-18 17:02

Maniškis tai gamtoje kepa kepsnius,šašlykus.Nu čia tai aš tam laiko neturiu,mano darbas ravėjimas,sodinimas,o jau jam tenka kepti ir žolę pjauti.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-18 18:38

Maniskis tai geresnis kulinaras nei as.Tik retai gamina.O jau kokius ceburekus daro,tai pirstus gali apsilaizyti.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-24 09:13

mano vyras tai mus sekmadienias palepina nuostabiais pietumis

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-28 15:57

Sako, geriausi virėjai - vyrai, bet geriausios virėjos - moterys. Tad koks skirtumas, kas valgyt daro. kas laiko turi, tas ir daro. Negi jūs ir jūsų vyrai skirstote darbus į moteriškus ir vyriškus, kaip reklamoj, kur moteriškė patampa laimingiausia pasaulyje išskalbusi patalynę su Tide'u.

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-14 18:07

Manasis tai kai netingi tai ne tik valgyt padaro, bet ir namus sutvarko ir rubus isskalbia, vienu zodziu visus darbus namuose gali nuveikt

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-23 16:52

Aš iš saviškio jau mėnesi blynų nesulaukiu,nors žadėjo(pas jį blynai gaunas tokie,kaip vaikystei močiutė man kepdavo)

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-31 18:29

ziuriu, du trecdaliai pasisakiusiu moteru vobsce i virtuve neina

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-01 06:27

Mano vyriokas tai tik prie griliaus lauke pastoveti gali, o su puodais nesivargina.... ka as cia snkeu... lauke.... prisakiau viena diena, kad mesytes pagrilintu,kol as namo vaziavau, o lauke lijo, tai grazuolis griliu iki duru prisistume..... tai dabar tik i kiemuka durytes atsidarom ir net nosies kist i lauka nereikia.... teisybe pasakius tai net subinytes nuo kedes nelabai reikia pakelti

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-03 17:28

Apie saviski galiu tiek pasakyti- saunus jis kulinaras, labai skaniai moka paruosti mesa ir kt., tikrai geresnis virejas uz mane, megstancia gaminti tik saldziuosius patiekalus. Vat tik pastaruoju metu jo nepriprasysi nieko padaryti, mat grizta nusikales is darbo, nors, kartais sukaupes paskutinias jegas, isplauna indus.

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-03 18:06

Oi kokia as buvau laiminga kai mes pradejom draugauti ir as suzinojau, kad jis megsta gaminti!

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-20 18:45

QUOTE(ziuikiene @ Nov 12 2006, 04:06 PM)
Vyras gi visu galu meistras. Gi ir prie masinos, ir prie rozetes ir prie puodo pastoves, nu nesibijo ir plugo i rankas paimt.

Ar ir tokių vyrų būna?

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-20 19:27

Yra yra, moterytes mano vyras visur suspeja pasidarbuot ir nieko nebijo. Jei reik zeme praars, jei reik masina suremontuos, jei reik zuvy pagaus ir pprie puodu pastoves ta zuvi pats nusivales, va ir vaikui pampersa akeicia jei manes salia nera. Nera nieko keisto....
Meistras jis viskam ir su viskuo Ir aciu uosvienei kad tiki vyra man uzaugino........

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-20 23:11

Maniskis tai jau suprato, kad as ir virtuve tai nera labai geri draugai. kai man uzeina, tai gaminu siaubingai ka nors sudetingo. Gaminimas prasideda 24 val pries pati valgyma, nes reikia vyne ka nors mirkyti ir panasiai. Siaip is vyro ismokau.. nes lietuviskais balandeliais prancuzo nenustebinsi.
Kadangi mano vyras yra labai isrankus maistui, tai noredamas imantriau pavalgyti, pats ir gamina ir dar sugeba telefonu su draugais arba su tevu padiskutuoti kokius prieskonius deti.. zodziu, gaminame 50:50. priklauso nuo to kas maziau pavarges

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-20 23:44

mažu ir vyrų yra, kuriem, kaip miesčionim žemės ūkio padargus (ką ten padargus- karvę) parodyt reik, taip jiem- puodą ar keptuvę

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-21 21:34

Ieškojau, ieškojau, ale niekaip neradau temos "Moterys virtuvėje".

Moterys, mamos, merginos, auuuu. Maistinės temos tik vyrams: vyrai virtuvėj, gurmanų užeiga.

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-27 13:03

Mano vyras tai tikras kulinaras...Kai tik turi laisvo laiko visada megsta ka nors sugaminti pats....Jam ruosti maista didesnis malonumas nei man...Bet ir pavalgyti po to megsta....

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-08 15:36

maniskis nemoka,bet aisku is bedos turbut sisiteptu sumustini

Mama.lt

Mama.lt

2007-04-16 15:36

pas mus demokratija daro tas kas gali ir kas turi noro, o šiaip jau MB visada gamina patiekalus iš miltų, nesvarbu kas tai bebūtų, nes aš ir miltai - nesuderinamas reiškinys

Mama.lt

Mama.lt

2007-04-16 16:20

Valgį gaminu aš, išskyrus savaitgalinius blynus vaikui ir prispyrus bėdai keptus kiaušinius ,keptas bulves ar virtus koldūnus vakarienei

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-25 16:56

Pavydžiu seseriai, kuri draugauja su norvegu. Ir ne bet kokiu, o kulinaru

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
armanda