Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-17 11:57

Noriu prisideti prie jusu pasnekesio.Manau,kad vyrai gali ir moka gaminti,bet stoveti prie puodu ne ju stichija.Apie saviski nieko bloga negaliu pasakyti.Daugiausia gaminame kartu. O kas liecia mesos gaminius,tai manau,kad kiekvienas vyras megsta pastoveti prie griliaus.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-02 23:00

Manau, kad dauguma vyru, ypac jei noretu, tikrai galetu buti daug geresni virejai nei moterys! As net nezinau, kas dazniau daro valgyt, ar as, ar mano vyras :xa:

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-30 18:50

Aš visada sakydavau, kad vyrai yra geriausi kulinarai. Ir iš kur žmonės ištraukė, kad moterys turi gaminti valgį????
Mano būsimas vyras nuostabiai gamina valgyti, visokių receptų prisigalvoja. Tai ne aš . Bet va, kas liečia virtuvės tvarkymą po gaminimo, tai jau tipo mano pareiga.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-30 18:54

Laura, tai jau tenka bent virtuve sutvarkyt - kad kita kart vyras vel ten uzeitu... ir uzsimanytu ka nors skanaus pagamint

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-30 21:48

nors maniškis ir moka gamint ir visai neblogai, bet jau geriau rečiau gamintų

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-30 21:58

Tai gal vyras meniskos sielos, ir vienu suviu bando du zuikius nusaut - ir sienas perdazyt, ir valgyt pagamint

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-30 23:34

Mūsų tėtis karts nuo karto užsidaro virtuvėje ir išbando naujus receptus. Mudu su sūnum turim kantriai sėdėti prie TV ir laukti. Kartais tikrai išeina puikiai, bet yra buvę ir taip , kad tėtušis iš virtuvės išėjo "pakėlęs baltą vėliavą"
Ir dar- man dažniausiai, kaip ir Laurai, tenka po tokių "geriausio pasaulyje virėjo" eksperimentų tvarkyti virtuvę. Gerai, kad nors sūnus jau padeda.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-31 22:15

kaip jums pavydziu...maniskio ir su grasinimais nenuvarytum i virtuve prie puodu

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-01 00:16

Na manasis moka sudėti į puodą parduotuvėje pirktus koldūnus ar dešreles user posted image pasidaro salotos išgrietinės ir daržovių kurias randa šaldytuve.Na dar išdoroja karpį, nes aš negaliu jo nei užmušti, nei gyvo pjaustyti.Sakau palauksiu kol sava mirtim numirs tada ir kepsiu.Nors kai gulėjau ligoninėje sugebėjo ir kotletus iškepti, reiks kurį nors sekmadienį jam tai priminti.Bet turiu mažajį padėjėją, kuris viruvėje nori daryti viską tik deja ne viską moka.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-01 10:05

Manasis tai laaabai skaniai gamina user posted image įvairius troškinius , sriubas, makaronų patiekalus, lazaniją user posted image . Tik saldžių patiekalų negamina. Jis tikrai nėra iš tų vyrų kurie moka tik kiaušinį pakepti. Ir virtuvę sutvarko, aišku gal ne visai tai kaip norėčiau user posted image .

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-01 16:03

maniskis irgi sugeba suktis virtuveje, moka cepelinus gaminti, kuriuos pati jau seniai dariau, o be to po darbo viska puikiai sutvarko

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-18 22:10

mano viras taip ir pradejo gaminti,kartas nuo kart padedavo man

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-08 11:28

mano vyras moka tik blynus ir kiaušinienę isikept, na dar bulves ir viskas

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-08 12:40

Labai retai , bet kartais sulaukiu iš vyro pusryčiu ir kavos i lova

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-09 00:16

Na, aš saviškio labai peikti irgi negaliu - sriubas skanias verda, sugeba ir patroškinti, ir mėsos kepsniukus pagaminti (nors ir nelabai dažnai prisiruošia)... Na, virtinukų ar varškės apkepo gaminimo "aukštumos" dar nepasiektos, bet gal viskas dar ateity

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-10 17:03

maniškis tai moka kiaušinienę, karštą buterbrodą, košes išmoko virti

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-11 19:22

Vyras moka valgyt gamint, bet man nepatinka virtuvė po jo gaminimo...
Vaikus irgi išmokiau, vyresnysis netgi pyragą moka kept.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-11 19:39

O mano vyras kai mane mergint pradėjo,primelavo,kad nuostabiai gamina.Po vestuviu sužinojau,kad nuostabiai jis gamina tik blynus ir bulves

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-15 10:07

Mano brangusis moka puikiai gaminti, tikrai skaniau negu aš

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-10 22:39

Maniškis, kai susipažinom, irgi gyrėsi, kad valgyt moka gaminti, kad patinka jam tai. Kaip vėliau paaiškėjo, ne visai tiesa tai buvo...
Moka keletą paprastų patiekalų, bet nemėgsta virtuvėj sukiotis. Bet, jei paprašau padaro. Jei nemoka, aš vadovauju, o jis daro Ir pagal žurnalų receptus kartais gamina. Skaniai gaunasi

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyrai virtuvėje

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
DYJA