Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Ar auginate...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
2
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-06-14 09:53

Mes sukuosenu prisigalvojam ivairiu. Kasytes, drakoniuko pynimai, dideles sages, visokie zveriukai i plaukus... Bet kai pradejo eiti i mokykla, tai svarbiausias rupestis- kad plaukai netrukdytu. Nukirpom kirpcius, taciau panelei i metu pabaiga kirpciai pabodo. Emem ataugineti. Vienas vargas- plaukai i akis lenda, jokie segtukai nelaiko. Pradejom ieskoti lankeliu, bet visis nepatogus, su astriais dantukais arba nepriglundantys prie galvytes.

Po ilgu ieskojimu atradom super lankelius! Nusipirkom 5 skirtingu spalvu. Tai dabar ir jums ta gera vieta isduosiu .

Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-06-15 15:59

as irgi turiu mergyte.gime su ilgais sviesiais plaukiukais.visi giminaiciai prognozavo kad tikrai islinks,bet mano dziaugsmui neislinko!!!!dabar dukryte turi ilgus garbanotus plaukiukus...bandau kartais suristi,bet nelabai ilgai pas mus tos kasytes isilaiko,jei pajaucia kad kas plaukuciuose yra iskart isipesioja.. )))

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-06-15 17:38

As tai arba paprastai dvi kasytes surisu,ar supinu,arba viena uodegyte.Arba supinu "eglute"i dvi ar viena kasytes .arba padarau is dvieju sonu puslankius "eglute"ir i viena uodegyte surisu.Arba jei palaidi plaukai,tai kartais tada supinu plonytes dvi kasytes ir jas nugaroj surisu abi.Tda irgi nelenda taip i veida plaukai. O ji man tai nekomanduoja kaip ji nori.Jai svarbu ,kad kazka darau,paskui pasigrozi ir iseina isdidi.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-08-10 23:13

Aš tik už ilgus plaukučius. Mergaitėms gražu, bet sušukuoti tvarkingai atrodo ir į akytes nelenda. Mokykloj mergaitės su trumpais plaukučiais apsipeiskojusios, o ilgaplaukės visada tvarkingos.Tik jei mamytės nenori sau darbo tai kenčia dukrytės. Maniškei jau kasos iki juosmens, nors dažnai pakerpu galiukus, bet nukirpti pati labai nenori. Pernai prieš einant į mokyklą, net kasas susipinti išmoko,kad mamai mažiau rūpesčių būtų.
Ilgi plaukai puošia mažą žmogutį, tik juos šukuoti sunkiau.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-09-20 10:44

Man labai patinka mažytės mergaitės su ilgom kasom ir dar kai gražiai plaukučiai sutvarkyti. Mano dukrytei tik 2,2 metukų, auginame kasas, nes net neduoda galiukus nukirpti. Bet gaila, kad plaukučiai pas ją lėtai auga ir labai ploni, nors jų yra daug. Atėjo momentas, kad jau ir kasas nenori pinti, ypač neduoda močiutei. Bet plaukučius būtinai auginsim.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-09-20 11:42

mano dukra sakydavo :'mergaitės turi būti ilgais plaukais" o vieną kartą ėmė ir išsikarpė pati :shock: nu nieko , ataugo.Aš jai kartais supinu tokias senoviškas kasytes(barankytes) su kaproniniais kaspinais.man atrodo- super.jai irgi patinka.
dabar lankys šokius , reikia susukti kuodą.Nu, nemoku :!: plaukučiai slidūs tokie, gal kas turit patarimų?

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-09-20 11:51

Melage, yra želė plaukams, yra lakas, yra šiaip visokių gėrybių...
Mano gimnastė, tad irgi negali plaukai pleventis.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-09-20 11:52

Turiu. Mačiau, kad dabar mamkos daro taip: suima pakauyje uodegytę, o paskui padalina ją į kokias 7-8 sruogeles. Ima kiekvieną sruogelę, ją susuka virvele ir prisega prie viršugalvio segtuku-krokodiliuku (na, ten visokių gėlyčių, drugelių, arba tiesiog šiaip, paprastų spalvotų būna). Tas sruogeles išdėlioja aplinkui uodegos pagrindą, tokia tarsi gėlytė-negėlytė gaunasi. Ypač gražiai atrodo, jei mergytės plaukučių galiukai garbanoti - tokia tarsi tikra gėlytė. O jei plaukai ilgesni, tas sruogeles galima sutvirtinti želė ar vašku, susukti iš kiekvieno tokią "rožytę" ir tvirtinti - vis papraščiau, negu dnormalus kuodas, nes to ir aš padaryti niekaip nemoku - man vis plaukai išsipešioja į visus galus, niekaip normaliai nesusitvirtina .

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-09-20 12:02

Trivaike,jeigu apie gerybės, tai-mano vyras alumi plaukus standina
visi klausinėja kuriam galui prie kriauklės, vonios kambaryje, nuolat stovi alaus bonka o aš tyliu, nes man uždrausta gauruotos galvos grožio paslapį viešinti 8)
o dėl kuodo, mąstau:ar tais smeigtukais badyti, ar , esu mačiusi , kaip mergaitės kažkokį tinkliuką užsideda, lygtais plastmasinį :? kaži ar jis laisvai parduodamas, ar -kontrabandinė prekė, ar pačios pasidaro
ar krokodiliukų reikia daug prisipirkti.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-09-20 12:17

Nu čia nuo reikalavimų priklauso dar. Pas mus, gimnastikoje, jei varžybos - jokių ten cackų pacackų, lygūs plaukai, snaudžia tamsūs miškai...

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-09-20 12:24

Melage, Ibero ir Riveroj tikrai tokių tinklelių plaukams mačiau. Ir medžiaginių, su gumyte, ir plastmasinių gaubtuvėlių sui smeigtuku. Tik va ne visada jie tinka plaukų kiekiui - pvz. savo kuodo į tokius niekaip nesukišdavau mokykloje, o kitoms jie būdavio ir per dideli...

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-09-30 09:15

Mes kasų neauginame.Vos tik paauga plaukučiai,tuoj ji pati ima juos rauti nuo galvos.Tuomet tenka eiti į kirpyklą,arba namie atidaryti grožio saloną.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-07-11 17:50

Aš saviškei dar nei karto plaukučių nekirpau ir norėčiau, kad ji būtų ilgakasė kaip ir mama

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-07-11 23:21

Mes ir dar nekirpome savo panelei garbanėliu, nors dar tų plaukučių nėra labai daug, bet jau eina surišti gumute kuodžiukus, bet kai surišame po kelių minčių gumutės jau ant žemės mėtosi, ir mes tikimės išaugti tą periodą

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-07-11 23:38

Mano panelės plaukai tuoj pakalį sieks. Va šiandien merginos pagyrė, kad gražūs plaukai, o ji tik akytes pavartė ir kukliai išraiškingai pratarė: "Auginuosi..."

Bet išplauti tokius, jau man septyni prakaitai muša...

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-07-12 13:50

Man mama augino ir aš auginčiau, jei tik dukrą turėčiau. Bet turiu sūnų, todėl tikrai kasų neauginu - nepatinka gauruoti, plaukuoti berniukai

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-07-13 21:50

Mes irgi auginam paukucius, nors karta jau kirpom,t.y sulyginom plaukucius, bet dabar jau vel netrumpi ir taip graziai garbanojasi

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-07-14 21:29

auginu auginu.ir iššukuot negaliu-vos pajunta šukas,pasiunta.o laukai tai garbanojas šiaip gražūs tie ilgi plaukai,bet kai proto ribose

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-07-14 23:15

Maniskei taip pat banguojasi plaukuciai.(kaip as svajojau tokius tureti :) )Gal neistis kai paaugs.Tik va kuo toliau tuo sunkiau sekasi mums tas kasas plauti.Bet tikiuosi ,kad greit baigsisi ta baime plaku plovimuisi.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-09-01 16:33

auginciau saviskei kasytes, jei leistu jas surist :) ta teise turejo tik aukletojos darzely...
todel kerpu trumpai, kad nesiveltu

 
 

2
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (172)
NATALIJA