Forumas > Šeima > Dviese > Vyras, svogūnai ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-10-17 08:28

man tai labiausiai nepatinka kai vakare uzvalgo tai tada dantis valyk nevale vis tiek smird,tai  kai einam moegot as jam liepiu nusisukt ir nekviepuot i mano puse.fui kaip nepernesu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2008-10-17 15:28

Atsakyciau atvirksciai....

Zinoma priklauso ka valgai, jei kokius lasinukus su svogunais tai gal ir dvokia po dantu valymo, bet didesnio dvoko nei eiti miegoti 11 val vakaro nuo 6 nevalgius nera... kai skrandis kuri laika visiskai tuscias, tai nepadeda net dantu pasta :)

Tada as jau sakau... arba eik ko nors uzvalgyt arba nekviepuok :)

If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut. - Albert Einstein

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-28 20:42

ką aš inau, nu mėgstame mes abu, tai žinokite abu kartu vienu metu ir valgome, tada nejaučia nei jis mano kvėpavimo, nei aš jo

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-28 20:57

cesnaka vieno nevalgome,svoguno abu nemegstame ir is vis nenaudojame,tai jokio vargo nematau.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-28 20:58

o mes viska valgom kas astru... as megstu kas astru, vyra sir jau priprtao ir pamego..

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-10-28 22:50

mes ir megstam ir valgom kartu,ir nesmirda mums abiems

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-10-29 13:32

Na pagrinde as i maista dedu svogunus ir cesnakus.Neisivaizuoju kotletu be ju,ir taip i troskinius,visur.Ir zalius i salotas,valgome kartu,tai man nesmirda.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-10-30 11:16

Na svogunus tai naudojam, bet vieno svoguno nevalgom tik i maista naudojam.......o tokio daikto, kaip cesnako pas mus namie isvis nei su ziburiu nerasi, nes as negaliu pernest cesnako kvapo, as uzuodziu cesnaka ir iskart man bloga darosi (alpstu)....nezinau kas cia man yra, bet cesnako negaliu pernest, ir man iskart uzuodus cesnaka darosi bloga, taip, kad tokio dalyko pas mus namie nera....

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-30 11:33

O man skanu cesnakas ir vyras labai megsta morku salotas su cesnaku ir majonezu.O del kvapo ka zinau neprisivalgo jis nakciai tai man nesmirda , dantis issivalo.Kartais buan kad abu lasinuku su svoguniuku uzsimanom lovoj guledami ir nieko labai skanu ir abu kvepiam

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-30 11:35

pritariu doriukui....

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-30 13:44

Oj, mes irgi labai mėgstam morkas su česnaku, kepta duona su česnaku ir sūriu.. mmmm skanumėlis Lašinukai be svogūno - mums neįmanoma, skanumėlis Abu valgom, tai ir nejaučiam "aromato"

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-30 15:03

kariniukas 2009 10 30    

Na svogunus tai naudojam, bet vieno svoguno nevalgom tik i maista naudojam.......o tokio daikto, kaip cesnako pas mus namie isvis nei su ziburiu nerasi, nes as negaliu pernest cesnako kvapo, as uzuodziu cesnaka ir iskart man bloga darosi (alpstu)....nezinau kas cia man yra, bet cesnako negaliu pernest, ir man iskart uzuodus cesnaka darosi bloga, taip, kad tokio dalyko pas mus namie nera....

o pas mane svoguno ne su ziburiu nerasi.mene pykina nuo zalio svoguno

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-10-30 23:09

nu kaip idomiai,viena nuo cesnako pykina kita nuo svoguno,na vieno cesnako nei uz ka nevalgyciau,bet jei naudoju kazka gamindama netaip jis ir jauciasi,o vat mano vyrelis tai kartais pavaro pries einant miegot viena cesnaka su desros gabalu sukerta arba svoguna,tai jau slykstus kvapas,puse nakties bambu i ausis kaip smirdi,tai vargsas jau stengiasi vakarais nevartoti situ produktu nes laukia moralas puse nakties

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-07 17:11

o mes visi vartojam ir svoguna ir cesnaka, ir apdorotus ir ne... aisku neprisikertam nakciai, bet jau ir nesiskundziam pavalge.... man pvz labai skanu morkos su cesnakais, vyrui duona kepta su cesnakais, o ir silkute abudu megstam tikra su tikrais svogunais, o ne milteliais...

zodziu man neikiek netrukdo...nei svogunas, nei cesnakas.....anei vyras ju prisivalges

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2018-01-18 13:40

Mes tai nebevalgom česnako, aš apskritai jo nemėgstu. Bet nuo bacilų, virusų kurių dabar apstu tokiu metu visur labai gerai yra neolife maisto papildai česnakas ten labai geras nuryji ir jokio kvapo nieko, imunitetui pastiprinti pats tas. Duodu ir mažajai dabar po vieną, nes darželyje visi iškritę vaikai. 

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras, svogūnai ir česnakai

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Samanta