Forumas > Šeima > Dviese > Vyras, svogūnai ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-25 22:55

Maniškis turi amžiam amžiniesiems sužinoti,
Kad prisiėdusiam cibulių nėr ko lįst bučiuotis :x
Ir dar įkalusiam baltosios šnapsės
Nėra ko kabinėtis tarsi kokiai blakei.

Moralė pasakėčios paprasta
Netikęs afrodiziakas yr cibuliai ir balta :x

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 15:29

mano vyras taipogi mego svogunus arba cesnakus, bet kazkaip issprendem sita klausima. as paprasciausiai su juo smirdanciu nesibuciuoju. o kadangi jis buciuotis megsta, tai mieliau atsisako smirdalu :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 15:46

juokai tie jūsų svogūnai ir česnakai :wink:
buvom kažkada Kalvarijų turguje ir vyras nusipirko 2 trilitrinius stiklainius ar tai raugintų ar tai marinuotų česnakų.
dar iš pradžių nieko ir pati užkrimsdavau :wink: bet kai vyras pradėjo juos ėst kiekvieną dieną, visas tais česnakais permirko, tai nebeatlaikiau :x pasakiau arba- aš ,arba -česnakai :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 15:58

džentelmenskij nabor - degtinė, vobla, svogūnas, o užbaigai alus. spėkit, koks kvapas bus. :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 16:18

[quote=Melagė]juokai tie jūsų svogūnai ir česnakai :wink:

buvom kažkada Kalvarijų turguje ir vyras nusipirko 2 trilitrinius stiklainius ar tai raugintų ar tai marinuotų česnakų.

dar iš pradžių nieko ir pati užkrimsdavau :wink: bet kai vyras pradėjo juos ėst kiekvieną dieną, visas tais česnakais permirko, tai nebeatlaikiau :x pasakiau arba- aš ,arba -česnakai :evil:[/quote]

bet zmogui turbut sunku buvo issirinkti nes tai priprates buvo lygiai tiek pat kaip ir prie saves, kad net visu tuo kvapu buvo permirkes. vos ne kaip savo gimto kvapo atsisakyt

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-30 02:23

džentelmenskij nabor - degtinė, vobla, svogūnas, o užbaigai alus. spėkit, koks kvapas bus.  

tikrai dzentelmenskij-jie pirmo paknka ,o antro netruksta tai galima sedet iki ryto-kokios problemos del bucinio jei peti nesedi ,o vyras eina miegot :)

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-08 19:17

gerai,kad maniskis svogunus retai valgo,o degtines visiskai negeria.ir jam degtine smirda,tik alus kvepia.va kai alaus isgeria,tada as nesibuciuoju.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-11 23:02

ui...kaip negaliu pakest cesnako kvapo kambari, kai mano vyras ju privalgo...tai kai supykau viena kart...tai bijo valgyt
:-E

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-08 13:47

O man cesnako kvapas visai nieko, pati labai megstu cesnakine duona, kurkas blogiau, rukalu kvapas

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-17 00:52

As tai irgi nepernesu, kai vyrui is burnos sklinda svogunu, o ypac cesnako kvapas Brrrrrr...... O is ryto dar ir kambarys buna prisisunkes to kvapo....Fui...
Aciu Dievui, kad tai nutinka labai retai!

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-17 17:50

Kazkaip nera pas mus tokiu problemu,nes vyras negeria nei alaus,nei siaip kokio birzgalo ...

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-23 18:40

Sogūnas,česnakas,virti žirniai su spirgom ir alus ,be to mano mylimasis numirtu per 3 dienas

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-24 12:01

O man zinokit, tai jei taip pasitaiko nenervuoja...juk is mylimo burneles sklinda kvapas

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-13 17:48

Česnakai tai išvis baika, man nesmirdi, o jei dar pati pavalgius... Be to, jie kažkur laikomi afrodiziakais. bet va žali svogūnai... Uch, išverst mane iš koto gali. Bet maniškis kažkaip nesmaguriauja jais

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-29 14:12

Megstu cesnakus, megstu svogunu, tai tame problemos nera. Abu prisivalgom ir buciuotis mum tai netrukdo Ir ka vyrai jame randa kad kiekviena diena geria? Jis gi neskanus. Nuo degtines - suprantu, greitai apsvaigt gali jeigu to nori. Bet man mieliau yra vynas.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-29 16:01

mes abu ir megstam ir svogunus ir cesnakus ir alu taip kad nebent vaikam labai smirda nuo musu ,bet tai retai buna tai manau nieko baisaus o rytojaus ryta tai jau jo kvapelis nekoks

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-06 07:52

Maniskis svogunu nemegsta. Dazniausiai tai as buna ju privalgius .

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-06 11:32

aš irgi nespjaunu į svogūnus,tik kad nervina nemalonus kvapas po jų.....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 38

2008-10-16 23:12

na mano vyras cesnakus valgo retai taipogi ir svogunus o aluti tai megsta.. as pati jo nevartoju na bet kai alaus isgeres man netrukdo buciavimasis o kaip cesnaku ar svogunu uzvalgo tai zinoma nesibuciuoju su juo.. o geriausia iseitis yra tokia jei labai buciuotis nori o vyras smirdi tai prasmirsk ir pati tada niekas nesmirdes ir buciuotis g alesit

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 49

2008-10-17 01:23

cesnak ir svog ti baika...bet kai abu voblos piedam su aluciu tada tai net patiems smirda

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras, svogūnai ir česnakai

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukutis