Forumas > Šeima > Dviese > Vaikas - įrankis...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2006-01-22 22:15

QUOTE(apelsincike @ Jan 22 2006, 10:02 PM)
.Mano kvailu isitikinimu,vaikas turi augti aprupintas viskuo:meile,demesiu,normaliu gerbuviu
. Zemeje turi but taika, seima turi but grazi, vaikai turi gerbti suaugusius, neplanuotu vaiku turi nebuti, vyras turi nesimylet su nemylima moterim...

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-22 22:18

Bet vaiku atsiradimo procesa imanoma bent kazkiek reguliuoti?Ar tik as tokia kvaila,todel vaiku neturiu,kol neigyvendinau savo utopiniu seimos sukurimo salygu?

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-23 00:02

Corida, bet tikrai yra tokių merginų, kurioms labai labai kimba. Tiesiog bac ir viskas - netyčiukas

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-23 12:49

corida,man užkibo.saugantis.buvau ta statistinė "1 iš 100"...

silvute,tai,kaip supratau,vaikai pas tave tam,kad vyras nepabėgtų?
gyvent galima ir visą gyvenimą kartu.tik,kaip sakiau,neaišku,kiek tas gyvenimas bus sėkmingas ir tenkinantis abu.visapusiškai.nes galima gyvent dėl vaikų.dėl patogumo.arba ilgainiui suprast,kad tai vis tik ta šeima,kurios tau reikia.tikiuos,tau taip ir yra,ir ties šeštais metais nesibaigs...

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-23 13:22

QUOTE(Ausriukas @ Jan 23 2006, 12:12 PM)
manau, vaikas viena is daugelio priemoniu santuokai issaugoti ir sustiprinti.

[right][snapback]137998[/snapback][/right]

nesutinku. niekada negyvenčiau su vyru tik dėl to, kad auginame dukrą. jei netinka- prašau- durys neuždarytos. radai geresnę- kelias atviras. nesakau, kad nekovočiau už savo vyrą ir pirmai pasitaikiusiai atiduočiau, bet tikrai "nedaryčiau" antro vaiko tik tam, kad jį išlaikyti. turiu savigarbą, galų gale, supratimą. jei jam geriau su kita ir bus su ja laimingesnis, tai tikrai paleisčiau. juk širdžiai neįsakysi. dukrą sėkmingai užauginčiau pati, be vyro pagalbos. ir kerštinga nesu, bet... už išėjimą pas kita tektų jam sumokėti. ne elementais. ne dovanom vaikui. bet... kol kas manau, kad vaiko jis tiesiog nebematytų. gal pasitaikius tokiai situacijai (nusispjoviau tris kartus per kairį petį) mąstyčiau kitaip...

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-23 15:47

Na su vaiku tikrai seimos neissaugosi. Man net atrodo, kad lengviau sugriauti- rupesciai, kelimasis naktimis, nuovargis... juk daugiau nieko ir nebenori.

O neticiukai... Greiciausiai moterims jie net labai ticiukai (isskirus labai retus atvejus). Moteris nori (nesisaugo), vyras/draugas ne (nesisaugo, nes moteris leidzia nesisaugoti). Tada ir iseina neticiukas. Jis greiciausiai nei pakenkia seimai, nei sustiprina, tik sudelioja visus taskus.

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-24 13:22

O mano nuomone, vaikas - santuokos isbandymas. Juk kardinaliai keiciasi visas seimos gyvenimas, santykiai, atsiranda nauju pareigu, darbu, rupesciu. Kartu keiciasi ir emocijos, nuotaikos. Manau, kad vienus sis gyvenimo periodas suartina, kitus - kaip tik gali atitolinti.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-16 13:24

Mano viena pažystama netyčiuka tyčia susiorganizavo,taip norėjo draugą prie savęs išlaikyti,nes jie jau beveik skirėsi.Nu ir nieko jiai nesigavo,tiksliau susirašė jie,bet po savaitės jau gyveno atskirai,nes vyras pasakė,kad nebegali su ja buti ,nes nemyli.Visa neštuma ji buvo viena.
Na kai vaikas gimė vyras juo rupinasi,viska nupirko ko tik reikėjo,kas antra diena vaikščiojo aplankyti.
Bet va dabar pažystama vaiką ,kaip ginkla naudoja prieš vyrą pvz paskambina ir sako jam ,jei neateis sendien,tai menesi vaiko jam nerodis,jei nenupirks naujo tv,tai irgi vaiko nerodis,o jei užsimanys skirtis,tai niekada vaiko nematys
Tai va vaikas kaip ginklas,kaip keršto irankis.
Man iššalies tai stebint tai baisu darosi,kaip taip galima motinai tas vaikas visiškai nereikalingas juk ne iš meilės ,o iš savanaudišku paskatų.
Nesuprantu ir suprasti nenoriu tai

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-16 14:47

As truputi kitu kampu (kazkaip dazniausiai postuose vaikas - moters irankis):tikru tikriausiai Une "sustate" musu seima, nes jei brangiausias nebutu jos "suorganizaves" (biski spardesi), buciau isejusi kitur laimes ieskoti

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-08 09:10

Pamiršta gera tema. Gal turite ką pasakyti? Kaip viena pagyvenusi ir patyrusi gyvenimo moteris pasakė: "Vyras kelia galvą? Gimdykit vaikus, vieną po kito, kad nebūtų kada jam atsitiesti. Lai dirba, aria, nebus kada galvoti apie skraidymą".

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-08 09:57

Ziurint, kas yra skraidymas... As asmeniskai kazkaip negaleciau.... Gal nemoku taip beatodairiskai myleti? Kad santuoka man ne tokia sventa, kad prie lenciugo ka nors risciau...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2008-09-12 11:32

na isko neskaiciau, bet is pirmo lapo supratau, kad vyro priristo nelaikysi. kokia cia nauda, jei vyras ne gyvena, o tik egzistuoja. jam seima tik del vaiko. nepripazistu. kam gadinti gyvenima visiems? juk prievarta mylimas nebusi, tai kodel nepaleisti? vyras nera daiktas, kad sugalvojau pasiimu, sugalvojau atiduodu. jis asmenybe ir manau ne mazas vaikas, kad negali nuspesti su kuo gyventi ir kaip gyventi. ka daryti, jei jausmai atsala? toliau nesti savo nasta? nezianu kaip as pasielgciau sioje situacijoje, bet man mylimojo laime yra svarbi. turbut paleisciau, nors ir labai skaudama sirdimi. taciau zinoti, kad salia esantis zmogus nelaimingas, kad jam kancia... butu ziauru... vaikas irgi ne lele, kad pazaidus galima butu numesti. tai atsakomybe. o ka daryti, jei vyras nusispjaus ir iseis, jei jam pagaliau atsibos? kaip vaikui isaiskinti, kad tu gimei tik tam, kad tetis butu salia, bet... ar po to vaika myles mama zinodama, kad jai sunku? zinau, kaip sunku vienai auginti vaika, manau vaikui ne ka lengviau...

Paskutinį kartą redagavo: vabalyte (2008-09-13 07:33)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 152

2008-09-24 16:00

galvoju, kad vaikais vyro nesulaikysi, bet jei vyras nori vaiku, o tu ne tai taip pat gali buti skyrybu priezastis.

kiek maciau seimu, kur moterys bande sulaikyti vyra visais imanomais budais ir vaikais ir grasinimais nusizudyti nieko gero neisejo. yra posakis : maitink vilka kiek nori jis vis tiek i miska ziuri ...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2008-09-30 23:11

Kazin  ar pati jausciausi laiminga besilaukdama kito vaikiuko ir zinodama,kad vyras nori lekti lauk.Apsimestine laime...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-01 08:37

Pritariu Petkei kokia čia laime jei vaikas yra o vyras egzistoja, o vaikui dveju tevu reikia.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-01 17:43

sutinku ir as su jumis kad mylimas per prievarta nebusi ir vaiko vien del to negimdyciau,vyras ne daiktas jis irgi turi jausmus,jei jam to prireike tai reiskia reikia eiti i skirtingas puses ,nenoreciau kad mano vyras su manim butu del vaiku

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-03 18:32

Na aš galiu pasakyti tik tiek, kad mergos / moterys tikrai yra kaltos, jei taip ruošiasi išlaikyti vyrą prie savo šono.

BET.

Jei šeima gyvena specialiai be vaiko daugiau nei... (nežinau kokį čia skaičių įrašyti, nes čia labai asmeniška :)   ;) metų, tuomet gali būti, kad vyras pabėgs pas kitą tų vaikų perėti.... tep tep...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2008-10-07 19:47

nemanau kad nei pirmas nei kuris kelintas vaikas sulipdys tai kas griuva. gal islaikys vyra namie, bet ar tai reiskia seima?santuoka? tai neefektyvi priemone, jei vaikus galima taip vadint... Geriau koki meiluzi isitaisyti po to kai is stilisto ranku istruksi ir po SPA pasilakstysi :D

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-13 14:37

čia tai jau tikrai vyro vaikas neišlaikys, o ir tik dėl vaikų gyventi pati didžiausia nesamonė pasaulyje... vėliau ir tie vaikai pasakys kam kankinotės ir mus kankinot. norės susitikinės, ne ir nereikia. aš pati ant ribos,kuria vis dar nedrįstų peržengti...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 40

2009-05-27 14:47

vaikas ne daigtas, ne yrankis, jis gyva  butybe su savais jausmasi, as manau kad vaikas turi gimti is meiles, pasiryzimo ji auginti tvirtoje ir mylincioje seimoje, o nebuti siaudas skestanciam, o kas butu jai po vaiko gimimo seima isirtu?

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vaikas - įrankis santuokos...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Justas