Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Tikrai geriausia! Bet...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-05-05 16:11

Kodel dauguma mamu taip nori nujunkyti ?  Juk kuo ilgiau maitini vaikuti krutimi, tuo sveikiau ir jam, o ir mamai visai gerai...

Idomu, ar per krikstynas vaikutis butinai turi buti su baltais rubeliais? Zinau, kad tai skaistumo simbolis. Bet savo mergaitei zadu uzdeti ruzava suknele sviesia ir tikiuosi, kad i tai nebus skersai ziurima... Kiek su kuo kalbejau, daugelis sako, kad nera didelio skirtumo, kaip nori- taip rengi... Ka jus manote?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-05-05 16:13

Juk neapsakomas jausmas maitinimas

Tikrai geriausia! Bet kaip nujunkyti?!

Idomu, ar per krikstynas vaikutis butinai turi buti su baltais rubeliais? Zinau, kad tai skaistumo simbolis. Bet savo mergaitei zadu uzdeti ruzava suknele sviesia ir tikiuosi, kad i tai nebus skersai ziurima... Kiek su kuo kalbejau, daugelis sako, kad nera didelio skirtumo, kaip nori- taip rengi... Ka jus manote?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-05-05 16:59

Na nemanau kad as taip greitai norejau nujunkyti,o nujunkyti norejau del to kad jau mano pacios organizmas pradejo streikuoti,pradejo skauduliai augti,kraujas nusilpo ir dar visokiu negerumu pradejo atsirasti,tai ir nusprendziau kad uzteks maitinti,daviau pienelio tiek kiek galejau.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 1281

2010-05-05 21:35

skaiciau kad nuo metu laiko mazyliui nebera jokios naudos valgti mamos piena ,dabar visko gali gauti is kitu maisto produktu,ir db kaidantukai pradejo dygti skaudziai man yra maitinti kartais net ykanda tai noriu baigti maitinti nes kaip sake cia viena mamyte silpsta organizmas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-05-06 15:42

As irgi skaiciau, kad nuo tam tikro amziaus vaikui mamos pienukas niekuom nepadeda, jei jis maitinamas pilnavertiskai. Aisku jei vaika pusfabrikaciais maitina tai tada geriau jau paciai damaitinet, bent kazka naudinko organizmui gaus.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 19

2010-05-06 20:54

sveikutes,pas mane tai šiek tiek kitokia problema:mano turteliui jau beveik 11mėn,pienuką nutraukinėju beveik nuo gimimo,nes buvo kilę daug problemų dėl žindymo.Labai norėčiau baigt tuos reikalus dėl pienuko,bet kaip ir kitos mamytės rašo to pieno pas mane kibirais bėga.O norėčiau nustot maitint nes nebeturiu sveikatos liaudiškai tariant.Trinka širdies ritmas,silpna be proto.Tik va jaučiuosi tarsi nusikaltimą darydama.Patarkit ką daryti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-05-07 14:45

pas tave kibirais bega, todel, kad nutraukineji, kuo dazniau nutraukineji, tuo jo daugiau gaminasijei bandai nutraukti maitinima, tai nutrauk pienelio tik tiek, kad netemtu krutuas manau, kad nekankin saves, jei sveikata ypac ne kokia, neklatink ir nutrauk maitinima. milijonai vaikuciu uzauga net neragave mamos pienukosekmes ir stiprybes tau

2010-05-07 15:24

As ir sakyciau,kad tada saves nekankink,bet is kitos puses jei organizmas pas tave taip streikuoja,tai is kur to pienuko tiek turi,tada turetu ir jo gamyba streikuoti,o sirdele tai nemanau kad nuo vaiko maitinimo gali sutrikti sirdeles ritmas,cia manau tik sutapimas,arba pacios isitikinimai tokie

2010-05-07 16:04

ačiū už palaikymą.O širdelė streikuoja,nes turiu širdies nepakankamumą ir vaistukų negėriau jau apie 2 metus nors anksčiau 2 kartus metuose gerdavau.Taigi manau čia ne įsitikinimas.

2010-05-07 16:21

Tai tada tau cia jau liga kazkokia yra,bet kaip jau sakiau,cia ne nuo to kad maitini vaikuti.O siaip tai su sirdele ne juokai,vietoje taves tikrai traukciau maitinima krutimi ir rupinciausi savo sveikatele.Sekmes jum

2010-05-08 19:54

ačiū už palaikymą,man tai labai svarbu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2010-05-13 16:13

Sveikos, pastebėjau pasisakymų, kad mamos pienas geriausias ir nujunkyti nereikia skubėti. Pritariu tam, jei nereikia skubėti į darbą. O ką daryti jei to pienelio mama neturi? Savo abu sūnelius mamos pienu pati maitinau tik apie dvi savaites. Ir tai buvo vargo vakarienė. Dar pirmąjį maitonau draugės pienu, bet tarp vaikučių buvo trijų mėnesių skirtumas ir maniškiui jos pienas pradėjo nebetikti.Labai lengvai perėjom prie mišinukų, be jokių problemų. O antrajam tai net ir ligoninėj prašiau mišinuko, nes kai ateidavo laikas valgyti - būdavo katastrofa. Vaikas nori, o pas mane nėr... Tai ką daryti? Iki metukų kirtom mišinukus, o vėliau jau visko po truputį.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-07-04 18:16

Jus gal isprotejot!!!!!!!!!! Vaika mamos pienu reikia maitinti iki metuku ir viskas. Poto ir atpratinti sunku ir dar kruva bedu dasideda, velesniu metu pieno nutraukimas vaikui jau psichologine trauma gaunasi.  Niekaip nesuprantu tu mamu kurios maitina iki 2 ar neduok dieve iki trieju metuku, kankinate vaika ir save !!!  Atseit vaikas nori tai ir duodate, o kokia zala darote tai jau nesvarbu, as pasibaisejas esu tokiu jusu elgesiu....

http://www.mama.lt/profilis#vaikai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 899

2010-07-12 22:09

Ir as pritariu, kad jei ner tai ir neprigaminsi, o jei yr tai pasiseke labai. As pati turejau situacija kai vaikas 1,5 paros buvo nevalges, nors krutine eme, ieskojo ten kazko, tik ieskodama uzmigdavo. O po 1,5 paros prasidejo ir verkimas be sustojimo, ir as is paskos. Prasau duot papildomo, nieks neduoda, liepa nutraukt rankomis, nutraukiu 5 lasai iskrenta. Netiki manim, leidziu paciai seselei nutraukt, traukia dar 2 lasai iskrenta...tai po mano asaru, po mano pupos asaru gavom siaip ne taip 15 ml misinuko, vaikas pavalge uzmigo...

Tai vat nuo pirmu dienu siek tiek teko prisimaitint, o pirmas 4 sav prisimenu, tik arba vaikas nubudes rekiantis, o as minute nutaikius su pientraukiu rankose "gaminu" piena, kuris deja taip ir neprisigamino...Vargau, atvargau 2 menesiu, daugiau jegu nebeturejau, o dar ir dantis skaudet pradejo, antibiotikai, nuskausminamieji ir baiges maitinimas, emociskai psichologiskai buvo sunku, bet mane visi guode, sake, kiek ilgai butum dar ismaitinusi vaika, kai is abieju krutiniu gaudavai 60 ml tai va, o bandymu buvo visokiu, ko tik nedariau...

O dabar mergyte valgo misinuka ir viskas gerai. Smagu ziuret i ramesni nenervuota, nenusiverkusi vaika

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2010-08-10 16:47

velniuksis99 2010 07 04    

Jus gal isprotejot!!!!!!!!!! Vaika mamos pienu reikia maitinti iki metuku ir viskas. Poto ir atpratinti sunku ir dar kruva bedu dasideda, velesniu metu pieno nutraukimas vaikui jau psichologine trauma gaunasi.  Niekaip nesuprantu tu mamu kurios maitina iki 2 ar neduok dieve iki trieju metuku, kankinate vaika ir save !!!  Atseit vaikas nori tai ir duodate, o kokia zala darote tai jau nesvarbu, as pasibaisejas esu tokiu jusu elgesiu....

Na,cia jau tamsta neisizeiskite,bet jau nusisnekejote visiskai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2010-12-12 16:21

kaip atpratinti 2 metu vaika  nuop kruties?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2010-12-12 16:29

mamytes,padekit,kaip nutraukt maitinima?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-12-17 00:05

smiltute 2010 08 10     velniuksis99 2010 07 04    

Na,cia jau tamsta neisizeiskite,bet jau nusisnekejote visiskai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-21 20:56

Skaitau ir daug klausimu jums kila...

As pati jauna mamyte,mano suneliui db 1.2 labai noreciau atpratinti nuo krutines, bet nzn kaip suteikti kuo maziau streso savo mazyliu, jis pas mane labai emocionalus vaikas, ciut kas iskart kaprizai ir isterikos prasideda, o ypac kai pavarges,nori miego ir pan.... Dar galima butu pamaitinti, juk ce yra mamos kur beveik iki 3m. maitino. Bet as labai pavargau, jis be manes niekur ir dabar jau dazniau pradejo rejkalaut, maziau pradejo valgyti normalu maista, pradejo atsisakyt ir niekaip neikalbinsi pavalgyt, o vis "sisia" reikalauja... gal kazkam panasei yra buve, ar net ir db yra

Visi sako kad maitinti vaikiuka motinos pienu yra sveikiausia! O kaip paskui atpratinti mazili nuo krutines? Kai jau didelis ir reikalaija, o noretusi po truputi atpratinti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2936

2011-05-13 20:24

as sunu maitinau iki 2 m, aciau apie pieno nutraukima galvojau nuo 1 m laiko. taciau jis vis nori to pienuko, glaudziasi prie krutines, labai sunku atstumti vaika, bet viena diena pasiryzau ir daugiau negrysiu atgal. sis procesas sunkus mums labai, cia eabejo reikia seimos palaikymo ir vyro pirmiausia!

nemaitinu jau savaite, taciau pienuko, dar gaminasi daug. nutraukiau staiga, patepiau spenelius garstyciom. nebuvo kaip kitaip, nes palaipsniui nesigavo, kadangi vaikas pradejo apgaudinet, kai noredavo pieno, suvaidindavo kad eina miegot.

dabar vyras miega su vaiku irsunus eveik neatsikelia nakti. pirmos dienos buvo labai sunkios, kasdien skauda galva, kaupiasi pienas ir atrodo kad smegenis spaudzia, toks bjaurus jausmas. o psichologiskai dar sunkiau, dar dabar verkt noris ir sirdi skada, kai sunus praso MP

8

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Tikrai geriausia! Bet kaip...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Eva