Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Tikrai geriausia! Bet...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-10-14 22:59

taip taip, mama liudi ne maziau nei vaikas, o kartais ir daugiau. o mano maitinimu mazinimas galima sakyti nueju suniui po uodega. mazyle susirgo, tai dabar vel pienu tiktai gyva, diena nakti kruties nepaleidzia.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-19 08:25

as kitoj temelej pasiskaicius kiek problemu iskylamamoms, kurios nori nutraukti maitinima savo pieneliu... parasiau kaip as sakau viduramziu laiku buda kaip nujunkyti :) prisiminiau mociutes pasakojima kaip anksciau moterys darydavo... tipo spenelius pabarstydavo pipirais maltais, nedaug bet jau po keliu meginimo vaikas atsisakydavo sito malonumo...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-10-19 21:44

Jo, girdėjau ir aš apie tokį būdą. Tikėsimės su maže susitarsim gražiuoju.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2010-03-07 03:23

Labuks mamulytės!
Radau išsamų aprašymą apie ligą žindymą K.Vitkausko knygoje „Nepakeičiamas kaip motinos meilė“. Ten yra visas keliolikos puslapių skyrius apie tai, vadinasi „Nujunkymo menas“.
Puiki knyga! Parašyta vaikų gydytojo, dirbančio ir poliklinikoje ir ligoninėje su kūdikėliais. Viskas labai išsamiai ir suprantamai surašyta. Matosi, kad autorius tikrai išmano tuos reikalus ne tik teoriškai bet ir iš dideles praktikos. Ir pats trijų vaikų tėvas Labai tvirtai jaučiuosi ją perskaičiusi; paisau jo patarimų ir viskas puikiausiai sekasi Nuoširdžiausiai patariu įsigyti, kol dar yra knygynuose, nes buvo išleista 2009. Tikrai verta!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2010-03-27 23:22

SiguteR 2010 03 07    

Labuks mamulytės!
Radau išsamų aprašymą apie ligą žindymą K.Vitkausko knygoje „Nepakeičiamas kaip motinos meilė“. Ten yra visas keliolikos puslapių skyrius apie tai, vadinasi „Nujunkymo menas“.
Puiki knyga! Parašyta vaikų gydytojo, dirbančio ir poliklinikoje ir ligoninėje su kūdikėliais. Viskas labai išsamiai ir suprantamai surašyta. Matosi, kad autorius tikrai išmano tuos reikalus ne tik teoriškai bet ir iš dideles praktikos. Ir pats trijų vaikų tėvas Labai tvirtai jaučiuosi ją perskaičiusi; paisau jo patarimų ir viskas puikiausiai sekasi Nuoširdžiausiai patariu įsigyti, kol dar yra knygynuose, nes buvo išleista 2009. Tikrai verta!

tikrai puiki knyga..kadangi man jau nebereikia, tai puseserei nupirkau-susilaukė mažylio...bet man pačiai būtų labai pravertusi tokia knyga 

Paskutinį kartą redagavo: Favorites (2010-03-27 23:23)

http://juara.blogas.lt/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 1281

2010-05-03 14:23

sveikos mamytes norejau paklausti gal kas turi geru patarimu kaip nujunkyti vaikuti greit bus metukai ir galvoju kad jau reiktu man baigti maitinti bet nezinau nei nuo ko pradeti ,gal kas isrado greita ir gera buda?iskarto dekoju uz patarimus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2010-05-03 14:32

Sveikutė.

Man ši tema taip pat labai aktuali.Sūneliui greitai bus pusantrų metukų, bet niekaip neatsisako krūties. Normalaus maisto atsisako, tik duok pienuko.

Labai praverstų kitų mamyčių patirtis.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2010-05-03 14:33

sveika, mano maziui 8 men, bet dar kazkaip neplanuoju nujunkyt.manau, kad turetum po truputi atsisakyti po viena maitinima, paskui kit. negali iskarto nutraukti, nes maziukui bus stresas ir sunku labai.paziurek forume, temele yra sukurta apie nujunkyma

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-05-03 15:14

Na nemanau,kad greitai pavyks nujunkinti mazyli,to ir nepatarciau daryti,mes dabar kaip tik 4 dienos,kaip atsisake MP,o pratinau,tai po truputi,iki 1.2m gerem dienom ir naktim,po to atsisakeme naktinio maitinimo,po poros men.,atsisakeme pienelio pietu miegui,dar po 2men,atsisakeme pienelio pries naktini megeli ir gerdavome tik ryte,na ir kai suejo 1.8 men atsisakeme rytinio.Turiu isvakaro pasiruosusi vandenuko rytui kai prabus kad turetu ko atsigerti,bet nelabai ji jo nori,prasosi  kruties,pirmom dienelem labiau prasesi,dabar jau maziau,papraso,pasakau kad nebera,apsiasaroja,bet po minutes nurimsta ir toliau uzmiega.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-05-03 15:43

Laurike, idomu, o kaip atsisaket naktinio maitinimo?keitet kuo nors? Mums dar tik 7.5 men, nustot maitinti nesiruosiu, bet koki viena naktini maitinima noreciau pamazint...o dabar keliasi nakti valgyt 2-3 kartus..

Startas 03,21/07,07

2010-05-03 16:00

Ne,niekuom nekeiciau,nes tada tik dar didesnis vargas butu,keltis,eiti sildyti,taisyti ir t.t,Pradzioje turejau buteliuka su vandenuku,bet ji nenoredavo jo,tai paprasciausiai MP nedaviau kai prasydavo ir viskas,kokias 3 naktis tai kosmaras buvo,pabunda kas 2-3val ir praso atete,o paskui nieko,matyt susitaike,kad nebera ir viskas

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2010-05-03 16:52

maitinau iki 2 metuku o paskui jau pasakiau sau kad gana,pasisemiau kantrybe ir po truputy po truputy mazinau kad neivaryciau didelio streso.Mano kai didesnis tai sakydavau kad skauda kai gere ir jis suprasdavo,risdavaus krutine ir jis tikrai matydavo jog man kazkas negerai :) pries miega bandydavau sudominti su knygutem arba dar kokiom nors sugalvotom pasakom :) per pora savaiciu pavyko nutraukti :)

2010-05-03 18:04

as ir dar nakti 2 kartus duodu kruti noreciau db nors nakti nutraukti paskui ir diena po biski mazinti po biski gal ir isvis atsisakysim tik nezinau ka darytu su pienu pas mane jo daug kad paskui nebutu koks uzdegimas bet gal kai reciau duosiu maziau besigamins

2010-05-03 18:20

Tikrai,kuo reciau duosi,tuo m   aziau jo gaminsis.As tai jokiu uzverzimu krutinei nedariau,jei pienas jau tempia krutine,t`ai `truputi nusitraukiu ir viskas,nes jei daug ir daznai nutraukinesiu,tai jo gamyba nesibaigsZiuresiu,per kiek laiko,cia man viskas baigsis(turiu omenyje pieno gamyba).

2010-05-03 19:19

pas mane jau eina antras menesis bet vis dar eina isspausti pieno :) bet jau krutine nekieta :)

2010-05-03 22:00

siaubas kiek ilgai dar pienas gaminasi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-05-03 22:05

Man tai jokie patarymai ir budai atpratinti nuo Mp  pamazu visiskai nepadejo. Kaip tik buvo vaikui stresas didziausias, nes galutinai jisai visiskai atsisake maisto. Padariau paprastai, tiesiog nustojau duot kruties, sekancia diena vaikas pradejo valgyti misinukus, kita maista, be problemu, net neprase kruties.

2010-05-04 11:53

na kiekvienam vaikui skirtingai.Mano ir piena gerai gere ir valge :) o kai nutraukiau tai isvis pradejo labai daug valgyt.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 35

2010-05-05 13:27

"Metėme" papą metukų ir 1 mėnesio. Mūsų planas įvyko taip:

Pirmiausia tai naktį nustojau duoti pienuką - atsibudusiai duodavau arba vandenuko, arba kefyriuko arba vandeniu atskiesto pavirinto pienuko paprasto (Dobilo).

Palaipsniuj sumazinau iki 2 maitinimu per dieną, pakeisdama tai kitais maistukais ir gerimais. Vėliau palikome tik tą priešmieginį pienuką vakare. Atvirai pasakius kažkaip labai natūraliai tas poreikis numažėjo.

Svarbu, kad vaikas nebūtų pripratęs užmigti su papu ar net miegoti su papu (kaip kai kurių pažįstamų mamų), kitaip jo tada reikia jau ne tiek del maisto kiek del ipratimo  ir raminimosi, o tada jau nujunkyti sunkiau. Taigi visu pirma manu sita iproti reiketu isgyvendinti

kai jau nebegaliu nutylėti, rašau 24valandos.blogspot.com 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 35

2010-05-05 13:29

floriste 2010 05 03    

siaubas kiek ilgai dar pienas gaminasi

Tikrai - mano mažąjai 2m 1mėn,  baigėme maitinti 1m1mėn, o pienuko net dabar dar pasirodo. koki valgomąjį šaukštą ant karto dar surinkčiau :)

kai jau nebegaliu nutylėti, rašau 24valandos.blogspot.com 

7

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Tikrai geriausia! Bet kaip...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia