Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Savaiminio įdegio kremai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
Mama.lt

Mama.lt

2007-07-01 17:23

Aš tik keletą kartų naudojau savaiminio įdegio kremą. Bet aš tai jį truputį maišau su paprastu kūno kremu. Bet vis tiek dar nelabai moku užtepti lygiai.

Mama.lt

Mama.lt

2007-09-18 07:24

Man draugė rekomendavo Nivea atspalvį suteikiantį kūno losjoną (yra šviesiai ir tamsiai odai). Ant pakuotės parašyta, jog rezultatas matosi tepantis 5 dienas iš eilės. Man užteko ir trijų. Oda įgavo gražų bronzinį atspalvį (įtariu, jeigu tepčiausi visas 5 dienas, tas bronzinis atspalvis ant mano odos pavirstų geltona). Šiaip losjonas tiko odai (Nivea kūno priežiūros gaminiai man visada tinka), tik sunkokai geriasi. Ir turi nestiprų specifinį kvapą. Bet tepuosi vakare, o ryte nusiprausiu.

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-16 14:30

As turiu Dove. Tai juo irgi reikia tepliotis kasdien,nors ir po pirmo karto rezultatas jau matosi truputi.Pirkau ji del to kad nesmirdejo kaip kiti,o labai malonaus kvapo buvo. Taciau tai tik pradzioj po kokiu 2 val smirda kaip ir visi kiti

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-19 14:59

As vat vasara naudojau toki purskala kuris dar toki blizgesiuka suteikia

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-14 15:14

Nieko ner graziau uz naturalu idegi o savaimini reik moket uzsitept.Baisu ziuret kaip panos vaiksto o vaidas ir kaklas skiriasi kaip diena ir naktis

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-14 15:16

mna patiko savaiminio idegio serveteles labai liuks jei netycia tenka ne namie nakvoti, mazai vietos uzima o pakanka ir veidui ir dekolte

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-16 22:47

nusipirkau pabandyt Garnier drėkinamąjį pienelį su įdegio efektu. kažkaip niekad tokių priemonių nenaudojau, tai nenoriu iškart daug bandyt

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-17 07:46

As anksciau kai naudodavau tuos kremus tai gaudavausi dryzuota

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-17 14:00

tie idegio kremai tai nieko gero nusipirkau tepiaus ir visada plemais,o viena karta graziai isitepiau tai po poros dienu nusiplove viskas ......

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-18 08:44

dėl plėmų - pirmiausia reikia pavartot kūno šveitiklį. Dėl nusiplovimo - tai vistik tėra kremas, jis neamžinas. Reikėtų nepirkt paties pigučiausio ir panaudoti ne kartą, o nuolat kurį laiką.
Nors aš jų nemėgstu dėl spec. kvapo...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-05 21:26

o man toks dalykas nelabai patinka, nepasitikiu.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-09 11:03

Aš balsuočiau už purškiamą įdegio kremą - tikrai lygiau paruduoja oda. Aišku, kvapas gal nekoks, bet nelabai jautri kvapams esu... tai man joks čia minusas :)

O dėl to, ar patinka, ar ne - tai kartais reikia eiti į kokį vakarėlį, į soliariumą eiti negali, o vis tiek nesinori būti balta varna (nors ir šiaip tokia esi )

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-13 20:46

Giedre 2008 10 09    

Aš balsuočiau už purškiamą įdegio kremą - tikrai lygiau paruduoja oda. Aišku, kvapas gal nekoks, bet nelabai jautri kvapams esu... tai man joks čia minusas :)

O dėl to, ar patinka, ar ne - tai kartais reikia eiti į kokį vakarėlį, į soliariumą eiti negali, o vis tiek nesinori būti balta varna (nors ir šiaip tokia esi )

As naudoju GARNIER "summerbody" purskala, tai labai neblogas ir kvapas

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-10-16 15:32

toks klausimelis, esu prigazdinta kad maitinanti mama negali visokiu nesamoniu naudot ir vartot, 

o sakykit man neziniukei, ar gali maitinanti mama tepliotis tais idegio kremukais? na i soliariuma eit negalima del pigmentiniu demyciu galimybes, tai kaip del kremo? man nusimato baliukas ir noreciau pagrazet, bo per vasara tep i nebuvau normaliai idegus :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-11 10:47

O as nusprendziau buti balta... Zinau... Negrazu... Neseksualu... Bet... Nuo soliarumo mane pradejo metyti kazkokiomis baltomis dememis, bijau, kad nepradetu vystytis baltme ar dar koks baisus dalykas, o savaiminio idegio priemones, kuri graziai padengtu oda, o kai pradeda blukti, neatrodytu, lyg menesi nepraustas purvas, ar kazkas tokio- "ka tik grizau is bulviakasio" :D nerandu... Kiek teko visko isbandyti, purskiamos savaiminio idegio priemones "dazo" lygiau ir graziau, nei visokios tepamos priemones, bet pradejus blukti, rezultatas tas pats...Gal dar kada susigundysiu isbandyti drekinancias priemones, kurios "dazo" palaipsniui,girdejau, kad jos atrodo daug naturaliau, o diena po dienos ir neblogas idegis pasimato, nors kol kas dar noras nekyla...

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-11 17:06

na va vakar papirkau savaimionio idegio losiona, LOREAL ziuresim kaip cia bus.... siaip buvau naudojus ji, jis man visai nieko palyginussu kitais :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-24 11:30

Paziurejus is vienos puses soliariumas geriau uz kremus..nreikia tepliotis...o jei dar nelygiai isitepsi...bet paziurejus is kitos puses-vezys.

Tai as mieliau renkuosi savaiminius idegius.,juk nekenkia taip kaip netikri saules spinduliai"...Kad nebutu nesusipratimu..nelygiai issitepant ar panasiai...Svarbiausiai dvi priezastys..1.Isigyk nepigu savaimini idegi 2.Isigyk savaiminio pirstine.As naudoju savaiminius Garnier su abrikosu ekstraktu" [is pigesniu.su pirstine lygiai issitpa],is brangesniu Fake & Bake" ir ST.TROPEZ

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-29 09:46

Patys geriausi is mano bandytu,tai "ST.TROPEZ".aisku kaina atitinka ir preke 

Nelieka plemu,nes labai lygiai issitepa,skaniai kvepia,greitas idegis!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-13 19:10

Nepamenu pavadinimo, bet collistar kosmetika kosmetika turi labai gera savaiminio idegio krema :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-10-15 18:39

as taip pat esu naudojusi savaimio idegio krema is AVON bet nebeatsimenu pavadinimo, bet mane nerviskai veikia kai sviesus rubai issitepa , tolygiai ir grazei issitepti neina 

4

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Savaiminio įdegio kremai

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista