Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Savaiminio įdegio kremai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2006-08-20 20:48

As irgi anksciau naudodavau savaiminio idegio kremus,kol neisbandziau soliariumo!

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-27 19:18

Pabandziau visai nesenai Lancaster idegio krema veidui, tai zinokit labai patiko, nes jis toks lengvas, daug nepatamsina, kiekviena ryta ji galima teptis vietoj dieninio kremo, ir visada atrodai lengvai idegusi ir be plemu

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-27 23:09

Kadangi nemegstu soliariumu, esu isbandzius turbut visus dirbtinio idegio kremus , Oriflame, Isadora ir Lancome.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-27 23:17

beje, patarciau diena po dirbtinio idegio priemoniu panaudojimo nesideti baltu apatiniu, nes as taip pora jau paverciau gelsvais . Iskart miegot eiti irgi nepatartina, nes ten kur kunas liesis su patalyne arba pvz koja prie kojos, gausis sviesiau. Taip pat pastebejau, kad naudojant sias priemones blauzdas bent karta per diena reikia patepti maitininaciu losjonu, taip kremas graziau nusiplaus, nesiplemuos.

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-15 17:45

Nusipirkau terracotta bronzini Guerlain geli pabandyti vietoj savaiminio idegio kremo veidui, tai zinokit

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-09 11:48

as gyvenu labai karstoje salyje,Izraelyje,bet kaip bebytu keista,niekaip neturiu laiko nueiti prie juros,nors metus gyvenau tik keli zingsniai nuo juros.manau pabandyti savaiminio idegimo krema,bet ar verta?ar jis tikrai geras?
as noriu idegusios odos
gal kas turit patarimu?sioje salyje tokio dalyko nera tik Lietuvoje yra

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-09 15:36

QUOTE(meile0409 @ Jan 9 2007, 11:48 AM)
as gyvenu labai karstoje salyje,Izraelyje,bet kaip bebytu keista,niekaip neturiu laiko nueiti prie juros,nors metus gyvenau tik keli zingsniai nuo juros.manau pabandyti savaiminio idegimo krema,bet ar verta?ar jis tikrai geras?
as noriu idegusios odos
gal kas turit patarimu?sioje salyje tokio dalyko nera tik Lietuvoje yra
[right][snapback]420302[/snapback][/right]

Neblogi savaiminio idegio kremai, kurie tepasi lygiai: Avene (lengva tepti, nera to bjauraus kvapo), Uriage (drekina oda, bet idegis ne toks intensyvus, taip pat nesunku tepti). Jie man atrodo buna tik vaistinese, bent jau nemaciau kitur.
Siaip daugumos is siu priemoniu beda yra ta, kad kvapas, kai priemone pradeda veikti buna Brangesni kremai turi ivairiu aromatiniu medziagu, bet vis tiek per jas atsiskleidzia tas bjaurusis kvapas. Sitos dvi paminetos maziausiai pasizymi tuo specifiniu kvapu.

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-09 17:46

O aš vis tik prie Yves Rocher pasilieku,man jų savaiminio įdegio sprėjus geriausiai tinka. Nei riebalavimosi,nei dėmių

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-10 08:44

Dabar pabandžiau Dove kremą po 5 dienų pamatysi rezultatą ,man labai patiko ,svarbiausia ,kad nėra plėmų,naudoju kiekvieną dieną ir po 5 dienų švelnus įdegis ,yra tamsiai odai,ir normaliai kainos gandžiojasi

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-11 08:41

QUOTE(erika55 @ Jan 10 2007, 04:02 PM)
Geras,sakau,kad kiekvienam reikia optimaliausią SAU priemonę išsirinkti,nes kas tinka vienai tai nebūtinai kitai tiks
[right][snapback]421318[/snapback][/right]

Nežinau,kaip gali buti plėmuota ,jeigu kita diena dar nieko nesimato,antra vos vos ir tik po 5 dienu bet man visai gerai,gal ji paeme tamsiai odai
nu kiekvienam skirtingai

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-11 19:06

QUOTE(erika55 @ Jan 10 2007, 04:02 PM)
Geras,sakau,kad kiekvienam reikia optimaliausią SAU priemonę išsirinkti,nes kas tinka vienai tai nebūtinai kitai tiks

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-11 22:00

QUOTE(meile0409 @ Jan 11 2007, 05:53 PM)
o kas nors bandet oriflame firmos ar firmos dzonson and dzonson?  , tiesa, reikia siltai nelaikyti, kaip beje visu situ kremu). O Jonsono is principo nenaudoju, jie yra daugiausiai konservantu (tame tarpe ir kenksmingu) naudojanti kompanija. Beje, visai patiko panasus i Jonsono L'oreal kasdieninis - lengvai tepasi, gerai pasiskirsto, drekina oda, kvapo labai baisaus irgi nebuna. Idegis ne taip greit matosi, be to susigeria letai. Bet kur kas geresnis nei kiti L'orealio intensyvesni idegio kremai.

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-11 22:04

QUOTE(erika55 @ Jan 9 2007, 05:46 PM)
O aš vis tik prie Yves Rocher pasilieku,man jų savaiminio įdegio sprėjus geriausiai tinka. Nei riebalavimosi,nei dėmių , kremukai sunkiau pasiskirsto, ypac skirtasis kojoms. YR spreju esu jau pora sekmingai sunaudojus, tiesa, po jo bent jau man reikdavo butinai pasitepti dar ir kokiu maitinamuoju kremuku, nes nors jis drekina, bet mano odai, bent jau koju, to neuztekdavo... Del to paprastai renkuosi kremo konsistencijos savaiminio idegio kremus, maziau mozotis reikia... YR priemoniu labai skiriasi kvapas, galima sakyti, jos net kvepia, neislenda tas specifinis kvapas.

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-12 18:30

QUOTE(Eriteja @ Jan 11 2007, 08:04 PM)
YR is tiesu labai neblogi, sprejus tiesiog 
as tik avon veidui paskutiniu metu bandzius esu, tai nieko....Dryziais neisejau, spalva gera, o kvapas tikrai ne tragiskas....

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-14 19:19

bandziau losijona jonson and jonson,visai nieko
po triju diena,aisku tik rezultatas matosi

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-16 14:50

Na man asmeniskai jonsons and jonsons nepatiko,ner efekto po pirmo karto,o as tingiu daznai tepliotis

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-22 22:28

Per savo vestuves norėjau šiek tiek pasirudinti,į soliariumą negalėjau eit tai Sarmoj nusipirkau Garnier Ambre solaire nei dryžių,nei dėmių.Aišku prieš pirmą pasipurškimą nusišveičiau odą pilingu.

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-24 18:46

Dinariuk,reikia su visais palaukti mažiausiai pusvalandį,o kuo toliau,tuo intensyviau matosi

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-26 19:16

(daina @ Jan 26 2007, 06:15 PM) [snapback]436270[/snapback]

Gal kas bandet Nivea saviminio idegio krema?

As bandziau, bet senai, prie pora metu - dabar jau turbut naujesnius gamina. Man labai patiko, vienu metu turejau L'oreal ir Nivea, tai Nivea npalyginamai geriau

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-01 15:39

Turiu Nivea savaiminio idegio krema ir buvau labai juo patenkinta,bet nebeiseina uztepti lygiai,kodel nesuprantu,visa ziema tepiausi buvo ok,o dabar ruozais...Ir kremu pries tai tepu,bet nieko geriau...

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Savaiminio įdegio kremai

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Greta