Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Savaiminio įdegio kremai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-10-26 19:13

anksciau naudojausi tuo savaimio idegio kremu. geriausiai ir lygiausiai isstepdavo po duso. kai oda minksta, svari. taip pat po pilingo. kas del delnu tai kai pasitepi kremu reikia butinai rankas nuplaut. nes bus tikrai baisu. pati pirma karta taip ir padariau beja jeigu isitepete netolygiai tai tesiog ilgiau pamirkite vonioje, plaukite, plaukite ir dar karta plaukyte. jis labai nepatvarus taigi greit to "grazaus idegio neliks"
dabar tai kazkaip labiau man patinka soliariumai. zinau kad oda labai gadina bet vistiek ko moterys nepadarys del grozio.. be to kazkur skaiciau kad yra tokios tabletes kurios mazina solariumo, saules kenksminga poveiki musu odai. ir tipo nuo tu tableciu oda pati truputi rudesne tampa. bet kol sugalvojau jas pirkt mameciau ta zurnala taigi likau ablome ir be super tableciu..

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-27 16:20

Mazena,cia tu turbut kalbi apie maisto papildus,kuriuose yra gausu beta karotino. Taip,nuo tu tableciuoda pati siek tiek parusta., Tiksliau,igauna toki gelsva atspalvbai. O siaip tai morku daugiau prisivalgyk ir oda taps graziai ir svaikai rusva

Vis geriau nei soliariumai

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-17 22:11

O gal jau matėte parduotuvėse ar net bandėte naująjį JOHNSONS drėkinamąjį losjoną su įdegio efektu (toks geltonoje pakuotėje)?

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 13:18

Bandžiau keletą kartų savaiminio įdegio kremus,bet man nepatiko.Neseniai išbandžiau savaiminio įdegio servetėles,tikrai geras dalykas.
Jolitukuti,ir mane sudomino šis pienelis,gal reiks pabandyt

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 15:37

Sveikos,turiu as ta Jhonson pieneli geltonoj pakuotej ir tikrai super.Pradzioj tai juokingai isejo,nei zinojau,nei ka,kad ten yra ideta savaiminio idegio kremo Po to issitepiau visa ir visai nieko,zymiai geriau dengia,nera dryziu jokiu kaip su kitais buna kremais ir oda laabai svelni,tik gal nelabai tamsiai gaunas,bet kai as baltaode,tai man jau pastebimai tamsu.Kiek maciau to losiono yra dvieju rusiu,baltai ir tamsesnei odai,as nugriebiau tamsesnei,tad manau,kad sviesesnis nieko neparudins,bandykit tamsesni.Sekmes!

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 16:09

Reiks būtinai pabandyti,nes aš taip pat baltaodė,sunkoka įdegti vasarą,o vaikščioti baltai nesinori

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-19 08:24

QUOTE(Auriella @ Jun 18 2005, 12:18 PM)
.Neseniai išbandžiau savaiminio įdegio servetėles,tikrai geras dalykas.

kas cia per daiktas toks nei girdetas nei matyta, gal gali placiau?

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-19 12:25

Man mama buvo iš Vokietijos parvežusi,Garnier firmos,bet ir pas mus jau yra pirkti,gal sarmoj ar kitose tokio tipo parduotuvėse turėtų būti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-19 13:01

Man atrodo temoje apie soliariumus nemazai buvom snekeje ir apie savaiminio idegio kremus. Toms, kuriu rankos lieka rudos, galiu pasakyt, jog pries tepant rekomenduojama jas pasitepti labai riebiu kremu, o po tepimo nedelsiant nuplauti, o geriausia - naudoti pirstines. Kad lygiau issiteptu sako geriau naudoti visokius purskiklius, bet as nesu bandzius, naudojau tik Lorealio ir Nivejos kremukus, siaip Lorealis nepatiko (nes duoda riebumo pojuti, kaip kazkuri apibudino - jausmas "lyg dvi savaites butum nesiprausus" ;) , o Jusu ispeikta Nivea man pasirode liuksiskas

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-20 16:19

Sveikos,kas klauset apie Jhonson losijona geltonoj pakuotej,tai jis kainuoja 15 lt,as siaip gyvenu Elektrenuose tai ten ir radau,todel Vilniuje tikrai turetu buti,beja Vilniaus prekybos tinklo parduotuveje jo nemaciau,bet turetu tikrai pasirodyt,as pirkau vietinej kosmetikos parduotuvej.Ir tikrai nesigailiu,nes daug isbandzius esu tu kremu,tai ne kas,o sitas ,netgi veida su tuo paciu tepiausi ir efektas geresnis nei su paprastu kremu,nei tempia,nei blizga.Aisku bent man taip,nenoriu prigirt,nes po to peiksit,kad primelavau ar ka,bet sakau pagal savo pastebejimus.Be to kuo daugiau ant virsaus tepi,tuo daugiau matosi.Tik kaip minejau imkit ta normaliai-tamsiai odai skirta,nes su sviesesniu gal nebus efekto.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-29 14:27

O aš nusipirkau, bet vis neišbandau. Nes tą dieną, kai nusipirkau, sumąstėm su chebryte prie tvenkinuko tokio palėkti. Tai ir be kremo nusvilau, dabar kol kas džiaugiuosi natūraliu įdegiu

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-29 14:37

QUOTE(bartli @ Jun 29 2005, 01:23 PM)
Jolitukuti,tai kaip tas kremas Jonson,ar bandei  Ir kvapas pasitepus atsiranda toks pat kaip Nivea įdegio losjono (o man tas kvapas labai nepatiko).

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-06 15:53

Na ką gi, pagaliau pasitepiau ir aš tuo Johnson. Tiesa, kol kas tik kojas (ai, taip gavosi, skubėjau išeiti, tai visam kūnui laiko neliko

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-13 17:24

Aš irgi vis da Johnson patenkinta. O riebalavimasis, pasirodo, dingsta, jei kremu pasitepu iš vakaro ir varau liūlia - ryte jau nebe riebaluota atsikeliu

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-18 09:29

QUOTE(Kaciukai @ Jul 16 2005, 07:00 PM)
Corida, Tu gal neriebaluota, o kaip pataliukai?  user posted image
[right][snapback]60841[/snapback][/right]

Ai, žinok, riebalų kliaksų nepastebėjau ant margos patalynės, tai man ir gerai

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-20 14:59

Na, bent jau apie Johnson, tai kad būtų rudžiau reikia ne daugiau tept ir ne kitą rinktis, otiesiog dažniau tept - kasdien arba kas antrą dieną. PO kokių 3-4 kartų rudumas jau būna kaip savaitę kaitinusis prie jūros. Šokoladinio įdegio, kaip kad sportinių šokių šokėjų, aišku, nebus, bet toks sveikas, normalus atspalvis tikrai gaunasi...
Ech, reiks ir vėl pasitepti. Gal tada man taip riebalavosi, kad kašta buvo?

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-26 10:10

Ką gi, ir vėl 2 dienas pasitepiau tuo pieneliu. Tikrai nerealus dalykėlis. Ir "įdegis" toks lygus lygus, nenusiplaudinėja jokiais plėmais

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-26 14:51

Ten ne kremas -pudra,o tiesiog sausa pudra su šepetėliu ,bet va veikia pasirodo kaip savaiminio įdegio kremas,nes iškart to rudumo tai nesimatė Įkėliau nuotrauką į savo albumąnuotrauka

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-26 16:55

Oho Deivida, tikrai neblogai "idegei"
QUOTE(Corida @ Jul 26 2005, 09:10 AM)
ar neužtikote kuri duomenų, kaip ten su tais kremais yra? Ar jie nekenksmingi sveikatai?
[right][snapback]63400[/snapback][/right]

Dabar jau neprisimenu, bet turejau kazkoki moteriska uzrnala - Edita, Ji ar Moteris - kazka is tokiu operos, kur viso zurnalo tema buvo idegis. Vienuose puslapiuose rase apie soliariumus, kituose - apie saules kosmetika, treciose - apie savaimini idegi. Tikrai neprisiminsiu faktu, bet visu straipsniu nuomone buvo vieninga: bet kuris savaiminio idegio kremas odai kenkia nepalyginamai maziau nei UV spinduliai (deginimasis soliariume ar sauleje). Nes kremai veikia tik pavirsini odos sluoksni, o UV spinduliukai, ypac beta tipo, prasiskverbia gerokai giliau, nei mums noretusi.

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-26 17:02

Paieškojau infomacijos apie tą pudrą,nes įdomu pasidarė kaip ji veikia,nes draugė tepasakė,kad su teptuku brūkštelčiau per veidą,kaklą ir tiek Egipto žemė

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Savaiminio įdegio kremai

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Rokas