Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Savaiminio įdegio kremai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 09:00

Kadangi bijau soliariumų, saulės nesimato, o būti baltai atsibodo, nusipirkau savaiminio įdegio kremą. Ir tik dabar susimąsčiau, kad nezinau, kaip jį lygiai užtepti, kad neliktų zebro dryžių :oops: Gal turit patirties su tokiais gaminiais?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 09:21

Skaičiau apie tuos kremus nemažai, tačiau pati jo niekada nenaudojau - kažkaip labiau mėgstu soliariumą.
Dėl lygaus išsitepimo tai žinau tik tiek, kad prieš tepantis kremą reikia atlikti kūno šveitimo procedūrą (liaudiškai - pilingą), kad pasišalintų negyvos odos ląstelės ir savaiminio įdegio krepas pasiskirstytų tolygiai.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 09:24

as irgi turejau tokio purskalo ir turbut visai neblogo. tepiau kelis kart per diena, nes norejau ant rytojaus but "idegusi". visas kunas buvo lygus ir labai grazios spalvos, na bet delnai, tai lyg buciau kibira morku sulciu su rankom spaudus, ir pedas reikia labai atsargiai istepti, nes gali atrodyti kaip neplautos
as renkuosi soliariuma

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-18 19:48

Pavasarėjant aš irgi renkuos soliariumą, bet kai laukiausi ir matinau, arba kai prireikia netikėtai, tai mielai pasinaudoju savaiminio įdegio kremu. Prieš tepant nedarau jokio pilingo, tik nusiprausiu ir tolygiai įtrinu. Būtina po to gerai su muilu nuplauti rankas ir pageidautina bent pusvalandį nesirengti aptemtų rūbų.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-21 21:21

Turejau ir as tokia problemele,kaip neplautos kojos ir delnai,bei kaklas.KAzkaip blogai issitepiau.Ot buvo vargo,kol viska nusveiciau

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-23 08:19

Man niekaip nepavyksta lygiai issiteplioti siuo kremu, jau atrodo taip stengiuosi, vistiek ziurek koks plemas ar dryzis isryskeja
Ir man dar nelabai patinka jausmas issitepus, toks vaizdas, kad savaite nesiprausus, koja prie kojos limpa. Bet tik pirma diena paskui praeina. Zodziu nelabai man patinka tie kremai, o gal tiesiog gero nebandziau, nes as cia apie Nivea ir Avon kalbu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-23 08:54

O kaip savaiminio įdegio emulsijos, želės? Gal lygiau tepasi?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-23 09:03

[quote=Tindi] Zodziu nelabai man patinka tie kremai, o gal tiesiog gero nebandziau, nes as cia apie Nivea ir Avon kalbu.[/quote]

Ot velnias :evil: As taigi Nivea nusipirkau. Bet ne krema, o "Self Tan Spray", t.y. purskiama skysti. Gal tokie preparatai lygiau issitepa? Vis dar nesiryztu pabandyti. Sakau isbandysiu kai nukeliausiu i kaima, kur nieks manes nematys dryzuotos (nelaimes atveju)

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 15:42

Tai va - išbandžiau tą purškalą ir man labai patiko Blogai, kad valandėlę po išsitepliojimo oda truputį limpa (nesmagu) ir kad po 3 - 4 dienų "įdegis" išblunka.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 15:52

Jolitukuti, o čia tu pati purškeisi, ar kalbi apie tą, kur grožio salone purškia?

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 15:58

Pati. Nugarą sesė gerai ištrynė, nes pati niekaip nepasiekiu

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 16:15

[quote=Tomana] visas kunas buvo lygus ir labai grazios spalvos, na bet delnai, tai lyg buciau kibira morku sulciu su rankom spaudus,

[/quote]

Aš sau delnus taip pasigražinau per savo vestuves. Paskui iš tėčio prašiau visokių šveitalų, kur mašinom naudoja. Bet nedavė... Tai vos ne į Ace kišau, ko tik neprisigalvojau, bet nepadėjo...

Teko rankas paslėpus laikyt. Tik jaunikį perspėjau, kad maudamas žiedą nenugriūtų arba nuo altoriaus nepabėgtų, pamatęs dailiosios nuotakos gražiąsias rankeles.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 16:33

Oi nepavyko man su tais kremais, buvau labaiu panasi i marga paveiksliuka nei i idegusia moteri :roll: Todel lankaus arba soliariume arba maivaus pries saulute

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 17:00

Lankydavausi soliariumuose,kol vienakart nutariau kad man tai uzima pernelyg daug laiko. Isbandziau AVON firmos savaiminio idegio krema kunui ir veidui. Pries tai tiek veida,tiek kuna nusveiciau su atitinkamomis tos pacios firmos priemonemis ir issitepiau. Aisku - idegis matesi gal tik po keturiu valandu plius minus,bet atrodziau tai......... Visi tik ir klausinejo kokiam kurorte buvau. Zodziu pasaka kritinem situacijom,kai reikia staigiai tapti rudai

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-05 15:06

Dabar jau savo kailiu patyriau didelį įdegio kremų minusą - jie labai negražiai nusiplauna. Oda lopais pasidaro šviesi, lopais tamsesnė :? . Nors imk ir ištisai tik tuo kremu ir tepliokis. Tik baisu, kad vėliau susidaręs kremo luobas ims ir nukris atsilupęs

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-07 17:01

Hm.........O gal gali isduoti paslapti Jolikuti,kokios firmos savaiminio idegio kremais tepliojiesi,kad taujie taip nusilupa? AS pvz. tokio dal;yko nejauciu, ir niekad nebuvo,nes mano idegio kremas savaime nusiplauna maudantis,arba kitaip tariant - isblunka. be to,jeigu naudoji sveiciamaja duso zele,tokiu imantrybiu,kaip idegio nusilupimas irgi isvengsi. Tau nusisveis jau nueinantis idegio sluoksnis,ir atrodysi naturaliai isblukusi(kaip kad rudeni po vasaros),tada vel fgalima tepti krema.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-07 18:55

Dėl lupimosi aš pajuokavau. Turėjau galvoje, kad norint lygaus viso kūno atspalvio, reikėtų nuolat tepliotis, kremo sluoksnis susidarytų toks, kad luptis pradėtų :roll: .
Naudojau Nivea. Man jo kvapas nelabai patiko.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 16:40

Na,NIvea as nebandziau. Naudoju Avon,ir problemu nera bet siaip tai jei sveiti kuna sveiciamosiomis preimonemis,tai tau bisada ar tamsesnis ar sviensenis,bet visada lygus idegis bus.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-25 16:46

As anksciau galvodavau,kad su savaiminiio idegio kremais tai labai daug terlioniu,bet pasirodo ,kada as klydau :roll: Kazkada vaiksciodavaui soliariumus,bet kai pamaciau kad jie mazai naudos teatnesa,tai ir nustojau. Tada ir atyejo idegio kremu era mano gyvenime Tik issitepi ir viskas. O soliariumuose tik laiko sugaisti. Be to,gali ir perkepti. PAskui iseisi dryzuota visa.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-26 17:39

AVON. Kazkada seniau bandziau kazkokios vokiskos firmos savaiminio idegio krema,tai tas ganetinai ilgai laike. O dabar - AVOn.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Savaiminio įdegio kremai

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Ugnė