Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika, kuri man...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
Mama.lt

Mama.lt

2006-03-09 10:31

pastaruoju metu nemažai tėvam atidaviau-mamai tušus du (nes aš naudoju atsparų vandeniui,o anie neatsparūs buvo),kvepaliukus,tėčiui losjoną po skutimosi (manajam kažkodėl atrodo,kad tokių dalykų nereikia ).jei tik kažko nenaudoju,netinka ar nepatinka,bet dar geras daiktas,tai visad rasiu,kam pasiūlyt

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-09 11:55

Retai kada nusiperku sau netinkančia kosmetika :lialia:stengiuosi pirkti jau išbandyta , kad netektu nusivilti

Mama.lt

Mama.lt

2006-04-25 21:10

Šiaip jei tikrai blogą daiktą nusipirkau, tai išmetu

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-02 18:04

oi,as dazneusei ismatu,o jai netoks blogas tai irgi atiduodu

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-23 20:50

As ir dazniausiai ieskau kam isiulyt Na o jei niekam netinka tai ismetu..

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-27 20:43

Atiduodu,parduodu pigiau

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-20 15:38

aš tai atiduodu,nes išmesti gaila

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-20 17:27

prastą (baigėsi garantinis laikotarpis, kreme atsirado vandenėlis ir t.t.) kosmetiką išmetu...
taip pat išmetu ir gerą, bet man netinkančią kosmetiką, nes kažkaip net nekyla mintis siūlyt draugėm 9gal ir be reikalo)
lygiai taip pat nenorėčiau, kad naudotą lūpdažį, kad ir Chanel, atiduotų draugė...
tokia jau unarava esu

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-20 20:17

Palieku laiptinėj ant palangės tarp 1 ir 2 aukštų, labai greit atsiranda kam tinka

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-21 18:20

o as tai netikusi veido krema sunaudoju kojoms arba kulnams

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-05 11:31

as taip pat jei tai kremas tai man netinkanti sunaudoju kulnams,rankoms o jei tai dekoratyvine kosmetika pasiulau mamai,sesei,draugems,jei man netinka gal joms tiks ir patiks o jei ne tai visada priduriu kad ismestu jei netiks joms

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-05 11:33

bet juk cia tema apie nepatikusia kosmetika

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-05 21:31

žiurint kas ir kaip, išmetu, atyduodu

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-09 12:23

Nenaudoju pienelių akių makiažui valyti - tik skystą kosmetiką, nes priešingu atveju graužia akis.

Beje, Loreal akių makiažo valiklis man irgi netiko, ir tokio tipo suplakami valikliai man netinka nei vienas. Nors žinau žmonių, kurie labai gerai toleruoja šį valiklį.

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2008-10-09 12:24)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-11 10:35

Pasiskaiciau as cia jusu komentarus.... :D Kiek daug moteriskaiciu kategoriskai pareiskia: man nepatinka viena ar kita firma... Iskyla klausimas, ar tikrai esate bent jau didziaja dali tos firmos gaminiu isbandziusios? Jei NETIKO viena ar kita priemone, nereiskia, kad visi produktai yra blogi, gal tiesiog neradote TINKAMO?

Tarkim, man viena karta labai nepasiseke su kremine matine pudra is L'oreal ir sesliai triju spalvu man yra ne tai, ko as tikejausi, bet as nesakau, kad tai yra labai bloga firma ir niekada nieko is jos nepirksiu, perku ir esu labai patenkinta mineralinemis priemonemis, lupu blizgiais su blizguciais (Natural glow, kai tuo tarpu Juice man nepatiko) ir kremine pudra radau sau tinkancia :)

Is Artdeco labai nepatiko kamufliazas, bet dievinu ju seselius akims.

Nusivyliau vienu rieciamuoju tusu is MF, nusivyliau dauguma tusu is Oriflame, bet butent is Oriflame dabar naudoju WONDER lash (jau 3-cia buteliuka) ir geresnio tuso bent siuo metu neatradau. Esu labai patenkinta Oriflame Giordani Gold serija, nors tos pacios serijos mozaikine pudra man pasirode visiskas s... :D

Turiu faberlic viena spalvota tusa, ten ne tusas, o nesusipratimas, niekaip as jo nesuprantu, ten kazkoks sviesto ir vasko misinys :D o lietaus bucinio lupu dazai Faberlic, man yra labai super...

Galeciau as cia dar daug kalbeti, bet esme viena- ne ant vienos firmos nepasakiau, kad ji yra bloga ir kad is ten daugiau nepirksiu, yra tik produktai, kurie arba man tinka, arba,- ne... Svarbiausia atsirinkti ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2008-11-12 09:31

Visada atiduodu, turiu duktereciu ir jaunu pusseseriu bureli :D Joms net siulyti nereikia, visada laukia issiziojusios :D na o kremus ar netikusias kaukes atiduodu tetoms,mociutei ar draugems :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-02 13:12

dazniausiai išmetu , bet būna kad dukra užmato,tai tenka atiduot,nes  karts nuo karto kieme būna grožio salonai  suorganizuoti,tai vat ir susinaudoja.

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-24 11:36

Atiduodu kam,jei reikia arba metu lauk

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2018-11-19 13:30

Nusipirkau puikius plaukų dažus čia https://inbeauty.lt/plaukams/plauku-dazymas, vieną iš brangesnių, bet skirtumą net vyras pastebėjo, kuris anksčiau galėjo net nepastebėt kai dažiausi iš brunetės į šatenę :D perku dažus inbeauty.lt, kaip ir kitą kosmetiką – tai didelė lietuviška parduotuvė su gerais atsiliepimais.

4

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika, kuri man nepatiko

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Arnoldas