Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika, kuri man...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2005-06-16 00:03

Labai gaila būna brangesnių produktų. Ir išmesti gaila, ir nuotaika sugadinta ilgam Moteriškė pareikalavo grąžinti visus pinigus, tačiau darbuotojai atsisakė tai daryti. Bėda ta, kad to kremo testukų nebuvo ir ji pabandė tiesiai ant veido. Dar tas nelemtas galiojimas.. O tada buvo tokie laikai, kad niekas nieko ngrąžindavo, nekeisdavo ir apie tai negalėjo būti net kalbos.
Tačiau moteriškė buvo nepėsčia, pakėlė triukšmingą skandalą, gerokai pagrasino ir pinigus atgavo.

Beje anksčiau (tikriausiai ir dabar) kosmetika prekiaujančiose parduotuvėse būdavo dažnas atvejis su pasenusios kosmetikos pardavimais. Ne viena nusivildavo Lietuvoje nusipirktais gaminiais, kai prieš tai, tokį patį produktą pirko užsienyje.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-16 09:12

Apskritai vengiu turėti su draugais ir artimaisiais finansinių reikalų, taigi apie to, kas man netiko, perpardavimus nė nekalbu. Jei nepatiko - nebent atiduodu. Nor sir tai kažkaip kuklinuosi siūlyti. Va tik vieną atvejį pamenu. Užplaukė nuotaika, nusipirkau lūpdažį tokios švelniai rožinės spalvos, kokia man niekada netiko. Tą dieną taip galvoj sušvito žiburėlis "keičiu įvaizdį", bet jau kitą dieną supratau - nieko nebu, tas lūpdažis - tikrai ne man. Taigi velniop tą įvaizdį, bet... lūpdažis gražus, ne iš pigiųjų, išmesti gaila. Taigi stovi jis vonioj ant kosmetikos lentynėlės ir tiek. Bet štai ateina viena pažįstama ir... neįsimetusi į rankinę lūpdažio. O iš manęs ketina lėkti tiesiai į pasimatymą. Mano nusipirktasis lūpdažis - kaip tik jos mėgstamos spalvos, taigi nedvejodama pasiūliau pasidažyti. Pamačiusi lūpdažį ji kad ims girti mano skonį, kokį puikų daiktą nusipirkau. Be abejo, padovanojau jai tą lūpdažį ir jaučiausi laiminga, kad ne į balą tuos 40 Lt išmečiau, o bent jau vienam žmogui akimirką džiaugsmo suteikiau

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 00:46

Kremas panaudojamas pėdoms minkštinti, kiti dalykėliai arba mamai su sese, arba į šiukšlių dėžę jei niekam netinka.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 11:33

As kam nors padovanoju. Aisku pries tai ispeju, kad man netiko ar nepatiko

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 11:57

Aš atiduodu draugėm,jei joms tinka ir patinka,arba sesuo pasiima

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 23:51

šiaip jei kas netinka ar nepatinka,sesei atiduodu,jei jai reikia.abi liekam patenkintos.nors,tiesą sakant,retai taip būna,kad kažką nereikalingo nusiperku

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-19 01:19

As tokios, neturiu
Bet, ta kuri jau nusibodo, pav. kvepalai..seseliai, lupu dazai..as perduodu mamai..

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-19 08:22

na, as niekam nieko neatiduodu paprastai,o is kur jus gaunat tiek daug netinkamos kosmetikos?

nauja lupdazi esu kazkada padovanojusi draugei. Ir tai padovanojau tik tada, kai ji pradejo girti jo spalva

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-19 13:04

aha,melage,man ir taip-turiu va kepalus,nu kažkaip neina man tas kvapas.ebt laikau-o gal,sakau,pradės patikt?gal kitoj situacijoj skaniai kvepės? o tos netinkamos kosmetikos nėr daug-va,vienus šešėlius draugei atidaviau,ir viskas turbūt.dažniau rūbai sesei iškeliauja

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-19 13:44

Man tai pirmas klausimas kas yra ta netinkama kosmetika? Kuri isberia, pavercia odos pavirsiu pleiskanomis, nepatinka mano kunui ir pan? Tokios neturiu, kazkaip pasiseka nusipirkt tai, kas man tinka. O jeigu netinkama kosmetika vadinsime ta, kuri guli beveik nenaudojama savaiciu savaites, tai tokios musu namuose pilna. Ranku kremai (gal kokie 6), plauku sampunai, balzamai, dezodorantai, idegio kremai, depiliaciniai kremai ir t.t. Kartkartemis juos naudoju, bet kai ju daug prisirinke, tai stengiuosi tai viena, tai kita kremuka panaudot - kad vis koki ivairove butu :D :D

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-06 20:51

nu aš taupuolė nieko neišmetu tiesiog jei netinka veidui kremas tai sunaudoju rankom arba kojom,kvepalus tualete iskvepinu it tt.kažkaip man gaila išmeti.daug ką ir mamai atiduodu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-07 01:26

Na va, praejo beveik puse metu nuo cia mano rasytos zinutes, tai galiu pasigirt: kosmetikos pirkimas pristabdytas ir kontroliuojamas (tik uzejo nauja manija Yves Rocher - kaip atsispirt???), ranku kremai du belike - dziaugesi ir seses, ir mama, ir vyras nuolat naudojo

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-29 22:38

Saugojo karta savaitike drauge mano vaika,o man sugrizus pasake,kad as tiek visko turiu,kad net pati nebezinau ko

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-31 11:01

As drastiskai elgiuosi - uzsimerkiu ir ismetu

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-14 01:15

As ir kosmetika atiduodu, kuri man nepatinka, o jei jau isvis bisus variantas, kaip buvo su Lorealio tusu (kur is dvieju galu) pirkau is bazes uz 17 lt

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-23 16:22

Dazniausiai tai atiduodu

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-23 16:59

Išmetu. Nes jei man pačiai netiko, kodėl kitam turėčiau kišti šūdą?

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-23 17:03

QUOTE(JJ @ Feb 23 2006, 04:59 PM)
[right][snapback]161269[/snapback][/right]

Todėl, kad kas tau š*das - kitai laba ididelis grūdas gali būt...
Va pvz. turiu Avon matinę krempudrą ir BC maskavimo pieštuką. Abu labai geri. Jei nedžiovintų man odos. O ir šiaip man į save matiniu veidu žiūrėt labai nepatinka, man veidas turiturėti švytėjimo. Tai ar dėl to, kad mano oda sausoka, ta kosmetika yra vadintina tuo anuo vardu?

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-24 11:19

QUOTE(JJ @ Feb 23 2006, 04:59 PM)
[right][snapback]161269[/snapback][/right]

Teisingai Audra pastebėjo: kas vienam - š*das, kitam - grūdas.
Juk jei tau netiko lūpdažio spalva, tikrai nereiškia, kad draugė su juo neatrodys idealiai...
Arba jei jautrią odą kremas suerzino, gal ne tokia jautruolė pusseserė tik džiaugsis geru daiktu?

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-09 09:50

As tai visada stengiuos sunaudot priemone iki paskutinio laselio, man gaila ismest jei dar yra like. O jei dar eilej laukia kita priemone, tai naudoju senaja ryte vakare kad greiciau sunaudot

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika, kuri man nepatiko

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Luka