Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika, kuri man...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-15 22:09

Visos gana greitos pasigirti, kokia kosmetika patiko ir tiko. O va nepatikusi nukeliauja šiukšliadėžėn ir tiek. Tai gal atiduokime deramą pagarbą ir jai bei paminėkime, kad ir negeru žodžiu? Bent jau tam, kad išlietume savo nusivylimą dėl balon išmestų pinigėlių, o kartu ir kitas perspėtume: atsargiai - galbūt tai šlamštas! "Galbūt", nes juk visos žinom, kad kas netinka vienai, gali net labai tikti kitai. Be to, nė viena nesame apdrausta nuo geros firmos tiesiog nekokybiško (ar padirbto) gaminio įsigijimo. Tačiau vis tiek įdomu, kam atiduodate savo antipatijas...

Asmeniškai aš esu labai nusivylusi "Oriflame" kosmetika (pasinaudojau sesers tušu - akis siaubingai užtino, pasitepiau draugės lūpdažiu - visą vakarą ant lūpų jaučiau kartumą), be to, man visiškai netinka "Manhattan" ir "Lumene" lūpų dažai - tiesiog siaubingai sušoka į dryželius. Nors įtariu, kad gal mano lūpoms jų riebumas nelabai tinka :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-16 14:19

Man labai netiko Vitaskin visa serija, pradedant tom regeneruojamom kapsulėm, baigiant kremu paakiams. pernai per ginmtadienį kai ką iš Vitaskino padovanojo, o kai ką paskui pati nusiprkau, bet viską teko atiduot seseriai ir mamai. Bet nedrįstu sakyti,kad jų kosmetika bloga, nes po gimdymo mano oda pasidarė labai problematiška, o to anksčiau niekada nebuvo :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-16 14:38

man tai nepasiseke su akiu makiazo valikliu (kazkokiu rusisku, nepamenu firmos). Vos uztepus, akis taip grauzti pradejo, kad teko ilgai vandeneliu praustis... Po to visa vakara raudonom akim kaip tiruselio vaiksciojau :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-16 14:45

Pati blogiausia kosmetika,kokia tik bandziau irgi Oriflame.Kiek pamenu,viskas buvo sh....Dar nepatinka Avon seseliai,tusas,man seseliai subyra i voku apacia ir nieko nebelieka.Tusa bandziau irgi nieko gero.Neseniai nusipirkau lupu blizgesi,tai ant lupu islieka daugiausia 10 min. Siu dvieju firmu kosmetikos niekada nebesirinksiu( isskyrus Avon anticeliulitini krema,kuris tikrai man patinka).

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-16 15:06

Oriflame man irgi nepatiko, Avono šešėliai subėga, o šampūnas visiškai netinka. Manhattan lūpų dažai netinka, Lumene greit nelieka. Lumene tušas nubėga. O iš patikimų šaltinių sužinojau, kad ir MaxFactor tušas labai suprastėjo, tai nerizikuosiu pirkti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-08 23:20

Anksčiau labai buvau nusivylusi MaxFactor krempudra Ji buvo tokia "kaukinė", netolygiai užsitepdavo ir iš viso labai nesmagiai ją jausdavai ant veido..

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-02 11:18

Rimmel tušas . Kažkaip nelygiai dažė blakstienas, trupėjo, o galų gale sulūžo rankinuke. Tai nors taip atsikračiau :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-06 14:05

Nusipirkau tokį Lumene tušą, kad valant jis nuo blakstienų ant paakių nubėga, o paskui nebent acetonu... :shock:
Ir nuo Vitaskin kremo paakiam man odą tokiom raudonom skausmingom dėmėm išmėtė. Siaubas. Dažytis savitę akių negalėjau. :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-12 16:41

Niekad nebepirksiu nei Oriflame nei Avon kosmetikos. Pasekmiu po ju naudojimo nenoriu atsimint. Bet gal del to kad esu jautri daugeliui kosmetiniu produktu. Tik turiu viena patarima, jei perkate tusa tai pirkite toki kurio negalima apziuret sepetelio, t.y. arba jis visas laminuotas celofane arba ant kamstelio uzklijuotas barkodas kuris neduoda atsukt sepetelio. Tada busit tikra kad tusas tikrai galiojantis. Dieve, kaip man kraupiai atrodo kai solidzioj Sarmoj, kur pardavejos regis turi ismanyti tokius dalykus, pacios atsukineja tusus, o juk nuo jo atidarymo ir reikia skaiciuot galiojimo laika. Tas pats liecia ir visas kitas kosmetines priemones. Va man tikrai tiko Lumene ir Vitaskin tusai bet butent jautriom akim. Labai lengva nuvalyti (netiks tom kas megsta vandeniui atsparu tusa), tiko lumene blizgesys lupom, o va lupdaziai ir man subega. Man tiko Manheten lupdazis, bet va kita ju produkcija s...

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-15 18:53

Dėl visos kosmetikos šitaip- jei galiojimo laikas užrašytas ant popieriuko, o ne įspaustas gamyklinis (na, padarytas taip, kad jo neįmanoma pakeist)- geriau vengti. Nes vargšės pardavėjos ( girdėjau, kad net ir Sarmoj) naktim gauna darbelio- pakeisti žymą su galiojimo laiku. :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-15 21:45

Livija, tas tiesa dėl atsukamų tušų. Esmė tame, kad pardavėjoms neduodami tušų mėginiai Vienoje kosmetika prekiaujančioje parduotuvėje klausiau. Nežinau dėl kokių priežasčių. Net įdomu, nes tušą išsirinkti pakankamai problematiška.
Tiesa, pvz. "Sarmoje" draugė rinkosi tušą ir konsultantė labai draugiškai pasiūlė pasidažyti ir pamėginti kelis naujus gaminius - Lancom tušus - mėginius.
Buvome maloniai nustebintos, todėl visko gali būti, kad ne visuose tinkluose tušų - mėginių deficitas ir parduodami jau gerokai peržiūrėti kitų klienčių

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-15 23:19

Nusivyliau Avon kosmetika, ypač kaukėmis, lūpų dažai ir kažkaip greit genda Teko darytis makijažą su savo laiko patikrinta pudryte iš Manhetan serijos.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-18 13:49

Va,apie max factor,tai nezinaukaip dabartiniai naujausi tusai,bet kazkada pirkau storinamaji ir tankinamaji tusa,tai rezultato isvis nesimato. Bent jau tokio,koki reklamavo tai tikrai nebuvo. O jei kalbegti apie avon,tai anticeliulitine zele man ne velnio nepadejo. Gal ji ir gera,nezinau,bet man ji tiesiog neveiksminga.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-19 08:34

Kokia situacija su plaukų lakais? Kadangi aš jų nenaudoju, tik retkarčiais, tačiau kelis kartus esu nusipirkusi niekam tikusių ... su garsiais pavadinimais.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-19 09:10

Susirdau kirpėją, kuri kerpa taip, kad praktiškai nebereikia putų ir lako.
Bet jei tenka, tai naudoju Pantene arba neaerozolinį Taft.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-19 09:13

O kaip atrodo neaerozoliniai lakai? Sausai purškia ar kaip?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-19 09:51

Naudojant Taft, ir pasipurškus galima dar formuoti ar taisyti šukuoseną. O yra jis mėlynam bet peršviečiamam buteliuke. Ir , svarbiausia, ozono sluoksniui nekenkia. :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-19 18:34

As isvis nenaudoju plauku laku,tai apie juos nieko negaliu pasakyti. Man tada tokiu atveju geriausiai tika purumo teikiancios plauku putos. O siaip tai jeigu naudoji gera sampuna,balzama,kaukes ir t.t.plaunanht plaukus, tai man tada neprireikia net ir putu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-26 18:04

Istikruju tai man nepatinka Oriflame kosmetika,ypac tusai.Net teko grazinti ji atgal.Ir lupu dazai prasti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-06 17:01

Aiva,manau,kad kosmetika labai individualiai tinka kiekvienai. Man oriflame lupu dazai labai patinka ir tinka. Matyt viskasnu9o zmogaus priklauso.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika, kuri man nepatiko

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim