Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Abortas - už ir prieš

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-12-15 15:12

kabuke 2010 12 15     EEDDIITTAA 2010 12 14    

Niekuomet nepritariau ir nepritarsiu abortams, suprantu, kartais tikrai buna sunku islaikyti vaikeli, bet zinant savo galimybes reikia saugotis tuomet, kad nepastotai.

Na, kokios jūs įdomios.." Reikia saugotis, reikia saugotis". Nėra tokios 100proc. apsaugančios priemonės kontraceptinės, ir N moterų pastoja saugodamosis. Nuomonė vis dar nesikeičia?

Nea,ir niekada nepasikeis. Pries gulant i lova reikia apsvarstyti ir ta varianta:kas bus jei pastosiu? Tuo labiau jeigu net saugantis galima pastoti.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-12-15 15:32

na dainiene idomus jusu poziuris.. tai ka- jei as nenoriu vaiku tai man dabar isvis nesimyleti? kai busiu 35metu ir nuspresiu kad jau noriu tureti vaika, tai tik tada pradeti myletis? man toks dalykas absurdiskai atrodo. tas pats kad nenoretum pakliuti i avarija-nors ir saugais, saugiai vazineji, taciau nera 100% garantijos kad neivyks avarijos tai ka???? man niekur nevazineti nes bijau avarijos??? nes nesu 100% apsaugota???

2010-12-15 15:51

simona26 2010 12 15    

na dainiene idomus jusu poziuris.. tai ka- jei as nenoriu vaiku tai man dabar isvis nesimyleti? kai busiu 35metu ir nuspresiu kad jau noriu tureti vaika, tai tik tada pradeti myletis? man toks dalykas absurdiskai atrodo. tas pats kad nenoretum pakliuti i avarija-nors ir saugais, saugiai vazineji, taciau nera 100% garantijos kad neivyks avarijos tai ka???? man niekur nevazineti nes bijau avarijos??? nes nesu 100% apsaugota???

Na,kodel?As irgi tokia pati moteris kaip ir jus,ir saugausi(beje ne kontraceptikais),bet su vyru esam apsvarste si klausima:jeigu pastoju,gimdau.Jeigu seima nera tikra del savo ir savo busimu vaiku ateities ir pastojimo atveju mato vienintele iseiti t.y.aborta,tai kas belieka,tik susilaikymas. Manau du vienas kita mylintys ir gerbiantys zmones tikrai surastu iseiti.

2010-12-15 15:52

na taip-20 bendro gyvenimo metu nesimyleti..

2010-12-15 15:59

simona26 2010 12 15    

na taip-20 bendro gyvenimo metu nesimyleti..

Na jeigu jus taip nutariat,tai sekmes

2010-12-15 16:20

cia pagal tavo mastymus taip turi buti

2010-12-15 16:23

simona26 2010 12 15    

cia pagal tavo mastymus taip turi buti

Kiekviena seima nusprendzia kaip pas juos kas turi buti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-12-15 16:41

as sutinku visiskai su Simona.

Seimoje nusprendi ar nori ar gali augint vaikeli ar ne , saugotis ar ne, bet niekada nesakyk niekada, gyvenime visko nutinka.Bet yra dar kita puse, seimoj tai viena ,nors ir negali  zinot siandien seima rytoi nebe, o jai dar nera sukurta seima? kas tada?

Manau vaikelio pagimdyti vien neuztenka.Labai paprasta paimt salis kur uzdraustas abortas ir ko jie pasieke, seimos prisigimdziusios pilna vaiku kurie sedi ant socialo nes neisgyvena, vaikai nepriziureti, mazi bandytukai.O seimos normalesnes kas turi pinigeliu negimdo taip aiskus bet tik todel kad gali susimoket kelione i kita sali ir pasidaryti aborta.Kam prisigimdyt vaiku jai negali ir nesugebi ju uzaugint , islaikyti, juk kiekvienam vaikui reikia ir begales demesio, rupescio o apie financine puse patyliu, prisiminkit kai patys vaikai buvom, ar pas jus nebuvo klaseje nei vieno tokio vaiko kur nei apsirenkt neturejo dorai nei kuprines normalios , batu, sasviniu, rasikliu ir prisiminkit ka jus galvodavot apie toki vaika ir koks tas vaikas buvo.As ir ne tik as tikrai su gailesciu ziuredavom i tokius vaikus, o bendravimas su tokiais ir nemaloniausias budavo nes dazniausiai jie ir purvini , apdriske , o ir patys vaikai kompleksuoti, uzsidare ir t.t.

Manau gyvenimaiyra laaaaaaaaabai skirtingi, zmones skirtingi todel negali tvirtinti kad butent taip reikia elgtis ir ne kitaip.As seip uz vaikelius uz gimdyma, bet pasikartosiu, kad visko buna ir jai taip nuspresta reiskias taip ir turi but ir nei vienas mes negalim ir neturim teises teisti ar smerkti

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-15 21:10

Na aš, Dainiele, norėčiau pamatyt, kaip jūs virš 40-iems ryžtumėtės gimdyt..

Kiekvienas turi savo nuomone :)

Abortų uždraudimas gimstatumo nepadidins, bus tik daugiau asocialių šeimų.. Kurių ir dabar nemažai yra.

2010-12-15 21:23

kabuke 2010 12 15    

Abortų uždraudimas gimstatumo nepadidins, bus tik daugiau asocialių šeimų.. Kurių ir dabar nemažai yra.

Sakai noretum pamatyt,jeigu gimdysiu butinai pakviesiu
Na,pazystu ne viena zmogu kuri mama pagimde kai jai buvo virs 40(vienas is ju mano vyras).Zmones kaip visi.As tikrai ryzciausi gimdyti,tokio amziaus,specialiai nebandyciau tokio amziaus pastoti,bet jei taip nutiktu  gimdyciau.

Paskutinį kartą redagavo: dainiene (2010-12-15 21:25)

2010-12-15 21:26

Tada ,JŪS, Šaunuolė Aš tokiam amžiui tikrai nesiryžčiau :)

2010-12-15 21:43

oi..as nezinau ar tokio amziaus ryzciausi gimdyti.. na ziureciau kokia mano pacios sveiktata ir pan..viena pazistama pagimde..aisku ir nestumas,ir pats gimdymas labai sunkus buvo, bet va pagimde.. nors gi 40meteliu tai dar cia tik prazydusi rozele, kai buna kad ir virs 60m pagimdo :D

2010-12-15 21:53

Dauguma moteru bijo gimdyti vyresnio amziaus,del apsigimimu rizikos,bet gi ir jaunoms pasitaiko visko. 

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-15 22:01

Aš už saugų (kiekviena šeima saugumą pasirenka pagal save žinoma) seksa ir pastovų, apie susilaikymus negali būti nei kalbos, tiek moteriai , tiek vyrui reikia sekso , kiekviena šeima jei ir saugantis atsitinka taip, kad moteris pastoja, tikiu, kad priema jiems teisingą sprendimą .

Kas liečia dėl norimo uždraudimo abortų, tai čia visiška nesamonė, mūsų šaliai tokie sprendimai dar toli toli, pirmiausia reikia kalbėti apie nemokamą kontraceptiką, pilną t.y. tabletės, spiralės, pleistrus ir t.t.t.t.t  mūsų didžiają dalį sudaro vidutinės klasės, bei asocialios šeimos kurioms apsisaugojimo priemonės neįperkamos , kiek šeimų girtaujančių , smurtaujančių vyrų ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.apie kokius susilaikymus gali eiti kalba ???? apie kokius draudimus gali eiti kalba ???? 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-12-15 22:59

kabuke 2010 12 15    

[

bet,kabuke,ar 40metų Tau jau tokia sena moteris,kad būtų jauna mama?mano anyta,mano vyrą 42pagimdė ir va jau pačiam tuoj bus tiek ir dar abu tėvukai gyvuoja.Aš pati 39-rių gimdžiau ir vaikščiojau ir pats gimdymas buvo daug lengvesnis,nei kai buvau 22-jų nėščia...Ir džiaugiamės dabar visi ta savo pagranduke.Sutinku-šeimą planuoti reikia...bet būna visokių situacijų.Atvirai,tai aš visai nebuvau pasirengusi nėštumui,kai dukrai jau 16m.bet vyras svaigo,kad mums reikia leliuko(čia antroji mūsų santuoka)Kai pastojau-sutrikau,bet aborto daryti minčių nebuvo.nors porą draugių į mane žiūrėjo,kaip į beprotę-tokį vargą užsikariu ant kaklo.Ir dukra-"tai auginai mane,mama,16m.ir vėl iš naujo auginsi"Tikiuosiu spėti užauginti,bet daugiau bijočiau gimdyti(ne seimo nariai esame)...nors vyras dar norėtų vieno...Gana

2010-12-16 11:49

Kiekviena situacija yra skirtinga, ir aš nieko prieš neturiu prieš nėštumą vyresniame amžiuje (neįsižeiskit niekas, nerandu kitaip kaip pavadint). Aš šiai dienai galvoju, kad tokiam amžiui aš negimdyčiau.

Prieš tai pateikiau, gyvenimišką įvykį, 45 moteris pastojo, anūkėliams po 2 metukus.. Atliko, tai kas jos manymu buvo geriausia. Aš pasielgčiau taip pat jos situacijoj.

Bet vėl gi nesakau NIEKADA :) (Nes ką anksčiau sakiau, kad to niekada nebus, viskas įvyko :) )Nežinai ką gyvenimas mums ruošia ateityje..

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-12-16 12:28

na, va o A.Baukutė vieną po kito vyresniame amžiuje gimdo ir vargo nemato

Aš irgi užtai,kad vaikus reikia gimdyti jaunoms moterims,bet ne per jaunoms,maždaug 25-35m.Tai pats geriausias amžius.Bet,kiekviena mes savo gyvenimą ir vaikų atėjimą pas mus,reguliuojame ir priimame sprendimus pačios.Abortas tik kraštutinė priemonė turėtų būti planavime.Deja,jų pas mus yra ir bus.

2010-12-16 15:33

ateja 2010 04 01    

as uz nes pati turejau,ir tikrai nera taip baisu kaip kad internete pateikiami visi vaizdai ispustas reikalas,normalus gydytojas nedarys isvalimo 5 men nestume,tam yra ribos

O tai kas tau butu pakankamai baisu? Jeigu tau ijungtu telika ir aborto metu parodytu kaip istaves siurbia tavo vaika? Ar 12savaiciu ar 5men.vaikas jaucia ta pati.

2010-12-16 17:12

dainine isvis as nesuprantu ko cia vis kabinejiesi prie visu pasisakymu kurie priestarauja tavo nuomonei? visos moterys pasisake savo nuomones kaip jos masto ,o jus dar cia prie kiekvienos kabinejates..

2010-12-16 17:32

simona26 2010 12 16    

dainine isvis as nesuprantu ko cia vis kabinejiesi prie visu pasisakymu kurie priestarauja tavo nuomonei? visos moterys pasisake savo nuomones kaip jos masto ,o jus dar cia prie kiekvienos kabinejates..

O ar mama.lt taisykles draudzia komentuoti kitu dalyviu pasisakymus? Man atejos pasisakymas nuskambejo vos ne kaip agitacija,tipo nieko cia baisaus,eikit ir darykites.Is viso nesuprantu kaip mama auginanti dukra gali taip galvoti.Aisku, kiekvienas gali tureti savo nuomone.Mano nuomone tokia.Jeigu zmogus turi savo tvirta nuomone tai nei as nei kas kitas jos nepakeis. O tu mano pasisakymu gali neskaityti ,jeigu tau nepatinka

9

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Matas