Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Abortas - už ir prieš

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8
Mama.lt

Mama.lt

2010-04-09 09:07

linora 2010 04 08    

Nes kiek skaiciau, tai supratau is pasisakymu, jog uz aborta garsiai režia tos, kurios to aborto dar neturejusios...aisku, nelinkiu to

nesupratautruputi ka norejai pasakyti...cia mamytes tik pasisako uz ar pries aborta...as nei uz nei pries...pagal situacija

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 110

2010-04-09 19:18

rutala 2010 04 01    

ta mele ir svarbausia uz jokius pinigus, jos nenusipirksim, is augus is dideles seimos sugebejom, susitaupyt butui, sugebam uzsidirbt, ir vien kruopom nemintam, bet galiu galva det uz vaikus, ne tik uz savo, bet ir netycia uzsimezgusias.nes nieko nera brangau uz vaikus. ir nereik cia pasalpu prasyt, reik dirbt, stengtis, uztenka ir laiko visiems ir meiles. va kad turiu sese ne viena ir broli sutarem puikiai vis, pas mus nera problemu neisprendziamu. bet visi esam pries abortus, nesvarbu kokiam amziuje gyvenam, uzsimezgusi gyvybe jau yra zmogiutis ir jos atsikratymas, tas pats kas nuzudimas, ir nekalbekim apie pinigus nes griaudu darosi kokiame pasaulyje gyvenam, viska pinigais spendziami, o juk meiles, sveikatos uz jokius pinigus nenusipirksim, ir visu pasaulio pinigu niekas niekada neuzdirbs.

Na sakai dirbt,jooo...lietuvoje darbo kaip pris... kur eini ten ir siulo,turiu 2 vaikus ir nuejus i pokalbi del darbo nieks priimt nenori kai tik istari zodi VAIKAI!Sakai vaikui islaikyt ir ji mylet pinigu daug nereikia?O kai vaikas eina ir pamato kokio turcio vaikuti su kokiu mandru zaislu ar vaziuojanti dviraciu ir matai kaip tavo vaiko akys dega nes irgi tokio daigto nori jo zodis"as tave myliu" ir "apseisi be zaislu" vargu ar ji paguos...O tarkim dukrai 14 metu,visos jos drauges vaiksto apsirengusios kokiais nors zymios firmos rubais,o ji tik senais vyriausios sesers rubais,nemanau kad jai uzteks tik zodzio Myliu...Taip,jei turi pinigu,jei seima turi gera darba,tai taip,kodel gi negimdzius vaiku,bet jei tokio darbo neturi?Vaikus reikia ir aprengt ir i mokykla isleist,o mokslai nera taip pat pigus...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2010-04-09 21:11

niekada neverkiau kad blogai nera darbo, taip pas mus vienas dirbantis vyras. as su ligoniuku namie, kaip benoreciau dirbt negaliu, nes priskirta jei nuolatine slauga.jauniausei dukrytei 4eina i darzeli, jau atsirade ir ten mados, pareiske parejus as to ir to nenoriu nesirengsiu, negrazu. bet nori gerai bus bet uz tai reik uzsidirbt, ji zino savo pareigas susitvarko, savo kambary, zaislus, isplauna indus, taip sakysit maza 4mete bet zino, kad taip uzdirbami pinigai. atvazeves kriksto tevas jos klause, ko nori ugnyte dovanu nuo velyku bobutes, ji sako jam man nereik, dovanu nes as daug zaislu turiu. taip ji ju turi, nes visada i menesi ir vienai ir kitai kazka nuperkam, didesnes dovanos buna, per kaledas ir gimtadienius.o ji sako krikstatevui tegl bobute man duoda pinigu, as pasidesiu i taupykle ir kai ko man reiks as nusipirksiu. manau kad vaikams reik nuo pat mazens skiepinti kad visi turim pareigas, kaip uzdirbami pinigai, o materelus dalikai, turiu omeni prabanga tegul buna  kuo toliau nuo vaiku ir musu.atsilo orai einam i darzeli pescia, mamam juk sako vaziuojam su masina, as jei ir sakiau, o tu manai kad sveikesne busi jei ja vaziuosim, sako ne mamyte reik sportuot, tai sportuokim, sakau, vaiksciokim pesti.esu pakvaisus del vaiku, ir niekada negaleciau nutrauk  nestumo, nes tai mano kunas ir kraujes, jei net del to tektu su vyru issiskirt. bet kad jis ir pries abortus.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-04-09 21:27

rutala 2010 04 09    

niekada neverkiau kad blogai nera darbo, taip pas mus vienas dirbantis vyras. as su ligoniuku namie, kaip benoreciau dirbt negaliu, nes priskirta jei nuolatine slauga.jauniausei dukrytei 4eina i darzeli, jau atsirade ir ten mados, pareiske parejus as to ir to nenoriu nesirengsiu, negrazu. bet nori gerai bus bet uz tai reik uzsidirbt, ji zino savo pareigas susitvarko, savo kambary, zaislus, isplauna indus, taip sakysit maza 4mete bet zino, kad taip uzdirbami pinigai. atvazeves kriksto tevas jos klause, ko nori ugnyte dovanu nuo velyku bobutes, ji sako jam man nereik, dovanu nes as daug zaislu turiu. taip ji ju turi, nes visada i menesi ir vienai ir kitai kazka nuperkam, didesnes dovanos buna, per kaledas ir gimtadienius.o ji sako krikstatevui tegl bobute man duoda pinigu, as pasidesiu i taupykle ir kai ko man reiks as nusipirksiu. manau kad vaikams reik nuo pat mazens skiepinti kad visi turim pareigas, kaip uzdirbami pinigai, o materelus dalikai, turiu omeni prabanga tegul buna  kuo toliau nuo vaiku ir musu.atsilo orai einam i darzeli pescia, mamam juk sako vaziuojam su masina, as jei ir sakiau, o tu manai kad sveikesne busi jei ja vaziuosim, sako ne mamyte reik sportuot, tai sportuokim, sakau, vaiksciokim pesti.esu pakvaisus del vaiku, ir niekada negaleciau nutrauk  nestumo, nes tai mano kunas ir kraujes, jei net del to tektu su vyru issiskirt. bet kad jis ir pries abortus.

Užjaučiu Tave,rutala,dėl ligoniuko.Nežinau kokia bėda ten pas Jus bet man labai gaila...

O dėl aborto pritariu,kad tai labai baisu,kad nuodėmė...bet gyvenimas jau toks ir tenka kartais rinktis(dažniausiai tai tik moters pasirinkimas)Na būna gyvenime situacijų,kad tai neišvengiama ir tiek.Labai skaudu...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2010-04-09 21:36

As-uz. Kol gyvenimas neparode savo tamsiausiu uzkampiu ,irgi buvau pries.Bet dabar zinau  tikrai,kad kartais reikia sumoketi labai skaudziai,kad galetum toliau eiti i prieki.Aisku cia kiekvieno zmogaus reikalas,bet visgi manau,kai namie sedi  abu bedarbiai ir gimdo vaikus ,nemanau,kad tai geras pasirinkimas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2010-04-09 21:58

aciu Alinga. bet nera man sunku, as dziauguosi kad ja turiu, man kiekviena diena su ja palaima, o jos sypsena visada nusviecia gyvenima, kad gyvenima mes labai vertinam ir dziaugemes kad turim, nera liudeselui vietos pas mus.o dar del to kad 2bedarbei ir gimdo vaikus kad gautu pinigus cia baisu... bet jie apie tai net negalvoje kad va gal negimdyt, gal geriau ziuret, kaip tuos dorai uzaugint... cia jiems tas pats kas pinigu darymas,,, baisu bet tai tiesa....jie nemasto nei kaip uzaugins nei kaip i mokslus isleis... bet abortai cia ir negelbes... reik sterelizacijos tokiems....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-10-23 22:51

Esu kategoriskai pries. Na,nerandu as tam pateisinimo. Kiek mano pazystamu daresi valymus,ar abortus,tai man ju pasiteisinimai tikrai neitikinami. Toks vaizdas,kad moteris nori atsisakyti nereikalingos nastos ir vel "laimingai" sau gyventi. Galima pagalvoti,kad jos kokios vargses,na ne,is 5 pazystamu 1 nepasiturinciai gyvena,nors ir tai man atrodo ne priezastis.Na,nezinau kai suzinojau ju paslaptis(buna kartais atvirumo valandeliu),man kazkaip su jomis net bendraut nebemiela pasidare.Aisku gal mane pasmerksit,bet taip yra

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-10-24 00:36

aš esu prieš.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-10-24 00:38

O aš už, šeip priklausomai nuo situacijos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-12-01 12:00

tai ką, jums maža gyvybė nemiela? žudikės, kurios pritariat. Tas kūdikis juk meilės vaisius, nesuprantu tokiu kurios pritaria...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 31

2010-12-01 13:39

as siaip pries, nors tai labai diskutuotina tema. negalima duot kategorisko pries, nes yra juk ivairiu situaciju. kitos del isprievartavimu pvz darosi abortus, kitos darosi zinodamos, kad vaikelis auga nesveikas su kokia nors negalia galbut ir pan, tuomet kankinsis ir pats vaikelis gimes ir tevam bus didele kancia.. nors as neisdrisciau pasidaryt aborto, kai kitos darosi po ne viena ir net sazine negrauzia del to tai baisu...

2010-12-01 13:42

Rebekka 2010 12 01    

tai ką, jums maža gyvybė nemiela? žudikės, kurios pritariat. Tas kūdikis juk meilės vaisius, nesuprantu tokiu kurios pritaria...

Mergyt, gyvenime būna visokių situacijų.. Per mažai dar gyvenimiškos patirties pas tave (nesakau, kad pas mane jos daug), bet sulaukus bent virš 25 tu mąstysi kitaip šiek tiek :) Pamatysi.

Kad ir prieš pora metų artimam giminės rate įvyko taip. Moteris 45 metų pastojo, saugojosi ir pastojo.. Negana to pati turi invalidumą (pusiau darbinga, pusiau ne, problemos su stuburu). Anūkai jos jau 2 metukų lakstė.. Tai jai reikėjo gimdyt?

2010-12-01 13:45

Aš irgi nepateisinų tų, kurioms abortas, vos ne kaip kontracepcija.. Pasimylėjau, pastojau, nuėjau "išvalė" - NE. Bet būna, kad tikrai reikia tą vienintelį kartą pasakyt taip..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-12-14 17:39

sveikos esamos ir busimos mamytes :)
labai noriu visu paprasyti pasidalinti mintimis apie nestumo nutraukima. jei turite kelias minutes, gal galite uzpildyti trumpa anonimine anketa. labai man pagelbetumete
www.manoapklausa.lt/apklausa/248276083/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-12-14 20:09

Niekuomet nepritariau ir nepritarsiu abortams, suprantu, kartais tikrai buna sunku islaikyti vaikeli, bet zinant savo galimybes reikia saugotis tuomet, kad nepastotai.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-12-14 20:56

Visokių būna gyvenime situacijų , tad nereikia kategoriškai nusistatyti, kaip sakant nespjauk į balą nes pats gali įkristi .

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-12-14 21:06

Rebekka 2010 12 01    

Idomu koks tau meiles vaisius butu nuo vyro, kuris tave isprievartavo, o tu nuo jo pastojei. 

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2010-12-14 21:06)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-12-14 23:54

Doriuks 2010 12 14    

Rebekka 2010 12 01    

Idomu koks tau meiles vaisius butu nuo vyro, kuris tave isprievartavo, o tu nuo jo pastojei. 

Manau paskaiciavus kiek isprievartautu  moteru darosi abortus,tai ju butu mazuma.  Isprievartavimo aukomis tik prisidengia abortu salinikai.

2010-12-15 01:10

EEDDIITTAA 2010 12 14    

Niekuomet nepritariau ir nepritarsiu abortams, suprantu, kartais tikrai buna sunku islaikyti vaikeli, bet zinant savo galimybes reikia saugotis tuomet, kad nepastotai.

Na, kokios jūs įdomios.." Reikia saugotis, reikia saugotis". Nėra tokios 100proc. apsaugančios priemonės kontraceptinės, ir N moterų pastoja saugodamosis. Nuomonė vis dar nesikeičia?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-12-15 09:12

as nesu kategoriskai nei uz nei pries si dalyka.. buna visokiu situaciju, kai reikia tai padaryti..aisku,netoleruoju tu vos ne kas menesiniu isvalymu..  bet jeigu paimt tema ar valstybeje uzdrausti abortus, tai as priestarauciau..tegu buna legalus abortai. nes kitaip absurdas bus.. kiek nepilnameciu tampa nesciomis, kiek apsigimimu bus ir pan.. plius klestes nelegalus abortai.  o ir nera 100 % apsaugos. kad ir geri kt, prezervatyvus naudoji vistiek gali nutikti kad pastosi.. o kaip tada myletis kai zinosi kad JEIGu pastosi nors ir vartoji apsauga, tai kad nebus jokiu isvalymu ir abortu? tai koki tada malonuma jausi? suaugusi moteris bijos praskest kojas, nors ir vartos apsisaugojimo priemones net kelias..o ka kalbet apie paauglius?kuriems nesvarbu padariniai? tada senenliai augintu anukelius? o kokie jie isaugtu? juk visos zinot kokia statistika, kokie zmones isauga kai juos augina seneliai o ne tevai.. na cia mano tokia nuomone. negerai abortai, taciau jeigu ju ir nebutu butu dar blogiau. buvo vienas atvejis kai moteris nescia buvo ir nustate daktarai kad vaikelis su apsigimimais gims.. o toje salyje uzdrausti abortai.. kreipesi i pacius auksciausiuosius taciau vistiek neleido aborto pasidaryti..

8

Šiandien gimtadienius švenčia (173)
Eva