Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Abortas - už ir prieš

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-04-01 11:53

pritariu,esu viena puse už,kita-prieš...kaip pažiūrėsi į situaciją

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-04-01 12:15

vabalai 2010 03 31    

as uz abortus. pati jo nesu dariusi, bet visko dar gali buti. moteris turi tureti pasirinkima. gyvenime buna visokiu situaciju ir niekas nera nuo ju apsaugotas. ne tik apie isprievartavima kalba, apie kt. atvejus, nepriklausancius kt. kart net nuo musu paciu...

pritariu ,nes tikrai būna situaciju kai reikia priimti nelegva sprendima.kitos moterys neskubėkit taip greitai teisti,kitų.visko dar gyvenime gali nutikti.niekada nereikia sakyti niekada...

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-01 13:39

Jei dabar pastočiau šimtu procentų daryčiausi abortą net nemirktelėjusi , kiekviena moteris pasvarsto savo galimybes, padėtį ir nutare priimti mažiuką ar ne, kiekviena moteris turi turėti visada šitą teisę ir negali būti nei kalbos apie draudimą, draudimai dėl abortų man tiesiog nesuvokiami.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-04-01 15:53

Renata_Bo 2010 04 01    

As tik uz abortus po prievartavimo, siaip kategoriskai pries. Ka reiskia buna visokiu situaciju? Paaiskinkin man prasau, nes niekaip nesuprantu.Tai ka pas subrendusia motery kojos isiskecia galva issijungia ar kaip?

Apie ką kalbi?? Manau subrendus moteris kiekviena saugojas (kuri nenori neplanuoto nėštumo). O ką daryt, jei saugojais ("Galva neišjungta" ;) ir pastoji???? Oj kiek tokių atvejų..

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-01 16:23

na jei as dabar pastociau tai ir ilgai negalvociau... nors ir neleistu man galvoti... nusprestu gydytoja tikslaiu atliktu kas reikia....

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-04-01 16:32

as uz nes pati turejau,ir tikrai nera taip baisu kaip kad internete pateikiami visi vaizdai ispustas reikalas,normalus gydytojas nedarys isvalimo 5 men nestume,tam yra ribos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2010-04-01 16:39

as dar mokausi mokykloj kaip jau buvau tvirtos nuomones pries abortus. dabar turiu 2dukrytes jauniausiai 4metukai... net negaliu pagalvot apie toki zodi kaip abortas.....nebent tai butu prievartos vaikeliukas bet ir taip kazin.... kas cia pasirinkimas dabar aman nelaikas, negaliu neauginsiu.... pries gulant i lova apie tai reik pagalvot.... jei jau uzkibo nauje gyvibe reiskias ji augs ir gyvents be diskusiju.... mano vyrausioji po gimdymo traumos liko ligoniukas visam gyveimui, bet mes nenustojom jos mylet, net nepamastem kad va jei butume zinoje jei ji gims traumuota butume nestuma nutrauke..... turiu pazystama, kuri yra nutraukusi nestuma, ji sako tu net neisivaizduoji kaip sunku, tu vistiek galvoji apie nutraukta gyvibe, ziuri i vaikus galvoji,, va jau ir mano tokio amziaus butu, sako sunku..... sako gailuosi labai, daugiau tokios klaidos nedaryciau niekada.

2010-04-01 16:48

O man labai įdomiai skamba jei jau užkibo gimdysiu, na ne pirmiausia aš pagalvočiau ar jam užteks duonos, ar turėsim pilnaverčiam išlaikymui, o ne centus skaičiuoja paskutinius ir normaliai pilnavertiškai vaikui net valgyti neturi ką duoti, bet didžiuojasi, kad aš aborto nedariau ir kvailai elgesi, nes vaikai pilnavertiško gyvenimo nemato kokį turėtų duoti tėvai.

Geriau auga 1 vaikas pilnavertiškai ir ženks į gyvenimą tvirtu pagrindu po kojomis, nei 2-5 ir su suplyšusiais batais, ar karta iš kartų paliktais, nes naujiems nėra galimybių, apie tai riekia galvoti pirmoje eilėje,reikia galvoti ar išsilavinimą sugebės duoti vaikui ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t. o ne , kad gyvybę užsimegė ir taškas privaloma gimdyti.

2010-04-01 17:01

galiu pasakyt as turiu 3sesesir 2brolius, niekada neverkem kad nera kas valgyt, kad va gal ir nenauju drabuziu aprengti, tevai stengesi del musu dirba, ir dabar jau kaip 3gyvenam atskirai paskambina atvaziuje aplanko, mes pas juos vaziuojam. ir esu dekinga jiems uz viska. mama sake niekada nera net pagalvojusi atsisakyt nei nieko, gal ir mes taip pries abortus, gal del to vertinam gyvenima, gerbem tevus, nei vienas vaikas neisejom pijokais nei cigaretes rankose neturim, nesir tevai rimti yra. vis mama gal reik pinigu, gal ka atvest. ne mums nereike nes esam ismokinti taupyt uzsidirbt, ir gyvent su sypsena lupose. jei turi ant peciu galva reiskes visada rasi iseiti is visu padeciu ir situaciju. nes viskas zmoniu valoje, ir nereik cia verkslen sunku, neuzauginsiu. net minties negali tokios but, nera padeties is iseities.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-04-01 18:03

Gyvenam ne 13 a. kad butunuostatos, kiek dievulis duos. nemanau kad nors viena moteris specialiai pastoja, kad paskui abortus ir isvalymus darytis.taip jei galimybes leidzia tai kodel ir 15 vaiku negimdyti, bet gyvenant nuo algos iki algos ar vien kruopas valgyt nezinant mesos skonio, galu gale eiti per savivaldybes prasineti kad skirtu vaikui pietus nemokamus ir laikytu kazkas degradais del to kad nesubegu apsisaugot- nu ne aciu. Jau geriau du ar vienas, bet viskuo aprupintas. Meile sotus nebusi.

2010-04-01 18:19

ta mele ir svarbausia uz jokius pinigus, jos nenusipirksim, is augus is dideles seimos sugebejom, susitaupyt butui, sugebam uzsidirbt, ir vien kruopom nemintam, bet galiu galva det uz vaikus, ne tik uz savo, bet ir netycia uzsimezgusias.nes nieko nera brangau uz vaikus. ir nereik cia pasalpu prasyt, reik dirbt, stengtis, uztenka ir laiko visiems ir meiles. va kad turiu sese ne viena ir broli sutarem puikiai vis, pas mus nera problemu neisprendziamu. bet visi esam pries abortus, nesvarbu kokiam amziuje gyvenam, uzsimezgusi gyvybe jau yra zmogiutis ir jos atsikratymas, tas pats kas nuzudimas, ir nekalbekim apie pinigus nes griaudu darosi kokiame pasaulyje gyvenam, viska pinigais spendziami, o juk meiles, sveikatos uz jokius pinigus nenusipirksim, ir visu pasaulio pinigu niekas niekada neuzdirbs.

2010-04-01 18:55

Kiekvienas turi savo nuomonę , jūs mylite labai šaunu džiugu, nemanau, kad čia nors viena mama atsirastų , kad pasakytu nemyliu, tikrai visos myli ir nori ko geriausio .

Abortas yra toks dalykas kur kiekviena moteris į šį klausimą už ar prieš turi atsakymą individualų , vienos prieš , kitos už, vienos dayru kitos ne , tai normalu taip ir turi būti .

Tik draudimas yra nenormalu .

O asocialioms šeimoms galėtų ir nemokamai daryti, graudu žiūrėti į basus lakstančius vaikus , murzinus ir alkanus kokius 3 , o žiurėk dar ir su pilvu vėl keliauja cyzas dantysi butelis ant stalo .

2010-04-01 19:07

taip va cia pritariu, bet gal nereik prieit iki to kad reik daryt tokiai mamai aborta bet uzkirst kelia sterealizuot ja is anksto uzkertant keliajei pastoti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-01 20:47

kazkokios kategoriskos jus, pas jus tik krastutinumai. patirties gyvenimiskos gal trukumas . pacios ne viena dukteris auginate, oi kiek visko dar gali nutikti ir jums pacioms, ir jusu vaiku gyvenime...

2010-04-01 21:27

Mano nuomonė ne kategoriška, juk nesakau jei pastoji abortas iš karto  pasisakiau už abortus ir pateikiau keletą argumentų kodėl už juos , jei vyriausybė mūsų būtų protingesni,  kontraceptikus dalintų nemokamai, bent jau paauglėm nes vaikai gimto ir asocialiom šeimom, būtų dvigubai mažiau abortų .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-01 22:16

kontraceptikai daro didele zala moters organizmui. ne vos gali ir nori juos naudoti, siaip jau.

2010-04-01 22:19

Žinoma, kad taip , bet galėtų atsirinkti kas kam tinka, o gal net ir atsisakyti jei netiktų , abortai taip pat kenkia moters organizmui, tai kiek moterų jų išvengtų.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-02 18:03

as nesu dariusi aborto....atvirksciai,sunkiai pastodavau.turiu du vaikelius abu planuoti...bet trecio nebenoriu.negaliu sakyti,kad esu pries abortus...nezinau jei dabar pastociau tikriausiai tektu viska apgalvoti....gal ir rinkciausi aborta...o kas del islaikymo...tai gal ir galetume daug tu vaiku tureti,visiems ir duonos ir visko uztektu...bet dar pagalvoju,kad norisi ir del saves pagyventi,pagastroliuoti....o ne vien pampersai.nesu nei  uz,nei pries.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-08 20:49

Ar pati esi kada turejus aborta?......atsakymo nereikia.cia siaip toks retorinis klausimas.pamastymui........

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-08 20:55

Nes kiek skaiciau, tai supratau is pasisakymu, jog uz aborta garsiai režia tos, kurios to aborto dar neturejusios...aisku, nelinkiu to

7

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Kamilis