Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Abortas - už ir prieš

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

11

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2011-11-28 18:19

Manau kokia nestumo nutraukimo buda pasirinksi,vistiek tapsi savo vaiko zudike.Nesuprantu moteru kurios laukdamos vaiko skraido padebesiais nuo pirmu dienu ,SU PASIDIDZIAVIMU kalba,kad po  sirdim nesioja SAVO VAIKA ,bet neduok Dieve pastoja neplanuotai,tai tas SAVAS VAIKAS tampa 'tik gemaliuku",'tik susijungusiom lastelem",tipo nieko cia tokio.Man atrodo jeigu daiktus vadintume tikraisiais vardais,tai gal kitaip pradetume galvoti ir apie toki baisu dalyka kaip abortas. Pasiskaicius kai kuriu mamu pasisakymus darosi baisu,tipo nuejau isgeriau tablete ir as kaip ir nieko nenuzudziau, tos pabaisos kurios darosi paprastus abortu,o as tik tablete isgeriau ir iskraujavau.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-11-28 18:32

Mano nuomone,kalbeti tokia tema yra beprasmiska, nes vienos smerkia, o kitos isteisina tokias moterys,kiekvienas zmogus turi teise rinktis,todel cia yra ju asmeninis reikalas,kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje,nes is sono kalbeti ar pamokyti visada paprasciau,o ypac jei pats nesi susidures su tokiu sprendimu,klausimu,gimdyti ar ne? visokiu situaciju buna gyvenime,kai priimame ne itin gerus sprendimus,o paskiau jauciame didele sazines grauzati,taigi, zmogus yra savo gyvenimo kalvis,ir tik jis pats atsakingas uz savo sprendimus,kad ir kokie jie bebutu...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 58

2011-11-28 19:01

Fiona 2011 11 28    

Mano nuomone,kalbeti tokia tema yra beprasmiska, nes vienos smerkia, o kitos isteisina tokias moterys,kiekvienas zmogus turi teise rinktis,todel cia yra ju asmeninis reikalas,kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje,nes is sono kalbeti ar pamokyti visada paprasciau,o ypac jei pats nesi susidures su tokiu sprendimu,klausimu,gimdyti ar ne? visokiu situaciju buna gyvenime,kai priimame ne itin gerus sprendimus,o paskiau jauciame didele sazines grauzati,taigi, zmogus yra savo gyvenimo kalvis,ir tik jis pats atsakingas uz savo sprendimus,kad ir kokie jie bebutu...

Kalbeti tokiomis temomis  nera beprasmiska,jeigu toks kalbejimas privers susimastyti nors viena abortui pasiryzusia moteri

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-11-28 19:32

Gražūs žodžiai, Fiona, ir jiems pritariu.

Ir šeip čia, kaip pavyzdžiui, kad nerodo alkoholio reklamos, ar nuo to mažiau alkoholikų? :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2011-11-29 08:28

Butent,kabuke,pritariu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-11-29 10:36

as galiu viena pasakyti nepersokes griovio nesakyk op,daug yra tokiu pavydziu kurios prisiekinejo gyvenime kad jezau to nerasysiu ima ir padaro,tu niekados gyvenime nebusi tikras kokia pas tave situacija bus ir kas pas tave bus,as buciau tik uz tai kad lietuvoje tokie reikalai butu nemokami,tada maziau naujagimiu butu nuleidziama i klozetus ,maziau vaiku butu vaiku namuose

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-11-29 10:39

smiltute 2011 11 28    

Manau kokia nestumo nutraukimo buda pasirinksi,vistiek tapsi savo vaiko zudike.Nesuprantu moteru kurios laukdamos vaiko skraido padebesiais nuo pirmu dienu ,SU PASIDIDZIAVIMU kalba,kad po  sirdim nesioja SAVO VAIKA ,bet neduok Dieve pastoja neplanuotai,tai tas SAVAS VAIKAS tampa 'tik gemaliuku",'tik susijungusiom lastelem",tipo nieko cia tokio.Man atrodo jeigu daiktus vadintume tikraisiais vardais,tai gal kitaip pradetume galvoti ir apie toki baisu dalyka kaip abortas. Pasiskaicius kai kuriu mamu pasisakymus darosi baisu,tipo nuejau isgeriau tablete ir as kaip ir nieko nenuzudziau, tos pabaisos kurios darosi paprastus abortu,o as tik tablete isgeriau ir iskraujavau.

manes cia pabaisa gali nelaikyti,as kalbu kaip pas mus yra kad cia niekas tau nedaro kazkokiu operaciju nepjaustineja moters gimdos neisdarko taves ,kad po to dauguma nebegali susilaukti vaikelio,as uz tai kad lt butu nestumas nutraukiamas piliuliu pagalba,moterims neispjaustinejama gimda ir sekmingai gali pastoti po visa to,ir cia kiekvienos reikalas,o kad kas reklama darosi ir leidzia filmuoti visa sita reikalas man tokios grynos brudes

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-11-29 14:00

Kad cia jau perlenkta lazda mergaites su tais filmais ir smerkimais  niekada nespjautkite i vandeni nes pacioms nezinai kada teks gerti :-)

Kiekvienos seimos,moters yra apsisprendimas , yra visokiu situacija gyvenime ir dauguma situaciju pateisinu .

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2011-11-29 14:26

Jau geriau prazudyti vaikeli dar negimusi, nei veliau ji visa gyvenima uztai engt. Nes tokie vaikai patis daugiau yra linke i savizudybes, narkotikus, alkoholi, kurie seimoje yra visom abeceles raidem iskeikti ir nereikalingi...O pas mus netoliese gyvenanti moteriske, pagimde namuose atsisedus ant kibiro. O pagimdzius, kudikeli sudegino, ir pati nukraujavus mire. Nu nesuprantu as tokiu moteru, kurios jau gimusiam mazyliui atima gyvybe. Tai jau tokiu atveju 100kart geriau abortas!!!!!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2011-11-29 16:11

As esu masciusi apie aborta, nes buvau dar labai jauna kai pastojau, bet to padaryti nesiryzau. Buvo ir galimybes vaikiuka auginti, ir mylimas zmogus salia kuris palaike. Labai dziaugiuosi kad atsisakiau, dabar ziuriu i savo suneli ir mastau kaip galejau taip pagalvoti...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7

2013-08-31 18:41

Aš kategoriškai prieš abortus. Juk ten gyvybė, tai tas pats kas nušauti gatve einantį vaiką... Man labai skaudu kai girdžiu tokias moterų istorijas su išvalymais. Pati esu jauna, 17m būsima mama...ir net negalvoju to darytis, nors mama be galo mane spaudžia dėl to ir netgi liepia tai darytis.. Man skaudu, kad nuolatos girdžiu iš mamos ne palaikymo žodžius, o skatinimą nužudyti savo dalelę... Taip, galbūt kartais taip atsitinka, kad tai padaryti būtina, tada- neteisiu... bet jeigu tai daroma ne dėl butinybės- smerkiu,...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2013-09-03 22:58

Vienareiksmiskai pries!

Interjero Dizainas Klaipėdoje

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 24

2013-09-08 11:53

as smerkiau iki tol kol paciai neprireike isvalymo,o buvo taip kad pastojau su spirale kai gimdoje buvo du augliukai ir tuo tarpu sirgau tokia kraujo baisia liga,nuo kurios per plauka issisukau nuo chemoterapijos,daktarai grieztai neleido rizikuoti gimdyti todel kad but atseit gimes nesveikas neissivystes lelius bet dar  pasake kad bijo leisti palikti du mazamecius vaikucius be mamos,nuospendis yvykdytas,TRAUMA MAN VISAM GYVENIMUI LIKO,ILGIUOSI ,VERKIU kai atsimenu ir kyla klausimas o gal reikejo pameginti ,KA TOKIU ATVEJU JUS DARYTUMETE ???????????????

11

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė