Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Abortas - už ir prieš

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-12-16 18:41

Kiekviena turim savo nuomones ir valio. taciau abortai buvo ir bus-kai kam tos moterys zudikes, kitiems absoliuciai vienodai kas ka daro. Jei tau nepriimtina tai ir gimdyk, o yra moteru, kurioms tai yra butinybe-na jos neatsakingos sakykim, netycia taip atsitiko, ne visada pasiseka apsisaugoti. valio kurios yra tokios jau nepriekaistingos viska planuojancios, o buna taip, kad ima ir nutinka nelaime.  Nemanau kad yra tokiu kurios pastoja tam, kad specialiai darytu abortus. As is tikro nemanau kad buna idealiu, nes gyvenimas vistiek surikiuoja taip kaip reikia, taip kad kam pasiseke tam pasiseke, o kam ne nu ka gi yra kaip yra.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-12-16 20:45

Doriuks

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-12-16 20:53

aš irgi manau,gerai kurioms sekasi planuoti,nepaveda apsaugos priemonės,bet juk ne visoms taip būna,kaip sviestu patepta.nutinka ir nenuplanuotų atvejų.juk kiekvienos ir organizmas skirtingas.O ypač po gimdymo "užkibti"vieni juokai.O ir apsaugos priemonės nėra pas mus pigi prekė ir ne visų organizmai juos vartoti gali(aš kontraceptinių gerti negaliu) ir patikimumas ne 100%,kokias benaudotum.Reiškiasi  beliktų apsikrauti vaikučiais ir galvoti,o kaip aprengti,o ką valgyti duoti,o kaip ant kojų juos visus pastatyti..?Na mūsų valdžia ir visuomenė visai netolerantiški daugiavaikėms mamoms.Ir ateina tokia prašyti soc.paramos,ką išgirsta???O kam tiek gimdei?Kai padoriai bus remiamos tvarkingos šeimos ,kad gyventų oriai, tada pasakysiu,kad abortai pas mus nebereikalingi

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2010-12-17 16:24

alinga teisybe is sirdies pritariu.nesakyk niekada niekada as manu taip pat.

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2010-12-19 15:15

Aš pati asmeniškai esu prieš abortus, nesuprantu tų jaunų panelių kurios vedamos aistros, noro pasimylėti daro tai nepagalvodamas apie pasekmes, o poto žudo  nekaltus angelėlius...Kam mulėtis??? ir poto sakyti aš to neplanavau aš tam nepasiruošusi ir t.t. O mylėtis tai visos (visi) pirmi. Tokioj situacijoje aborto nepateisinu.

Antra priežastis kaip jau viena (mama.lt) rašė kad po gimdymo labai lengva pastoti tai abortas - išvalymas manau suprantama, nes jau vieną angeliuką turite auginate ir jei šeimyninė padėtis nėra labai gera, tada reikai pasikliauti širdies balsu, ką širdis sako daryti.

Tad merginos - moterys prieš darydamos išvalymus - abortus labai gerai pagalvokit, nes ši užsimezgusi gyvybė po Jūsų širdelė yra Jūsų dalelė, kuri nieko nekalta dėl pasekmių, kurios įvyko, kad ši gyvybė gali būti paskutinė, nes kaip sakoma ne duok Dieve abortas paliktų pasekmių ir daugiau angeliukas Jūsų neaplankytų, gandrai neatskristų... :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-12-19 16:26

jei nesunku atsakykit y keleta klausimu nestumo nutraukimo tema. labai man padetumete

http://www.manoapklausa.lt/apklausa/248276083/1/697834587/

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-12-22 17:29

as nei uz nei pries, kiekvienos seimos sprendima gerbiu koks jis bebutu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2010-12-23 08:11

as taip pat manau, akd tai kiekvienos seimos sprendimas...

yra ivairiu situaciju, pvz: seima jau augina 2 vaikucius, ir tikrai zino, kad ju finansine situcija neleis jiems tinkmai aprupinti ir trecio, ir manau kad posakis - dievas dave burnyte duos ir duonos yra gryna nesamone....jau geriau tinkamai uzauginti 2, nei bet kaip 3.... siais laikais vien duonos neuztenka....

tokia butu mano nuomone...

taip kad abortas yra kiekvienos seimos reikalas, ir negalima is zmoniu atimti pasirinkimo teises.....

jau geriau legalus, apgalvoti abortai, nei nelegalus- po kuriu komplikaciju bus dar daugiau...

o nelegaliu abortu tikrai bus....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-23 19:09

Rasydama tai as tris kartus spjaunu per peti,nesu turejusi aborto.. ir manau tam pasiryzti reikia psichologinio pasiruosimo. Asmeniskai as nesu pries abortus,kaip tik uz. Jei reikia.... bet ir tuo paciu nepateisinu paaugles, kurios neatsakingai elgiasi, o paskui verkia del pasekmiu. Abortas ,kad ir kaip skaudu emociskai -  padeda toms seimoms,kurios nepajegios auginti dar vieno vaikelio,bet kaip bebutu idomu, tokios seimos ir gimdo, esu maciusi ne viena pavyzi,kad vaikai apiplyse, murzini, bet visa seima kartu.. Hm.. visi mastom skirtingai. nepritariu,jei kada sugalvos Lietuvoje uzdrausti abortus, padauges nelegalus darbai. Arba laime skitos dalys,kurios tai legalizuoja.  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-23 19:11

Abortas ne zmogzudyste, jis tik uzsimezges gemaliukas jau pasiruoses gyveti, zudai tada kai plaka sirdele. Pacios didziausios zudikes,kurios zudo jau gimusius kudikelius.. tokia istorija yra ne viena. Va tada tokioms kalems ir spranda norisi nusukti, nereikejo gimdyti jei ketini pakasti po srutomis... ziauriai skamba, bet taip yra.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2011-02-24 13:05

Visokeriopai pritariu,kad abortas tai seimos apsisprendimo reikalas.Kodel ,kad kazkam atrodo ,kad gyventi nepritekliuje ir varge yra geriau ,nei gyventi daugmaz stabiliai?Matyt tas ,kas taip garsiai saukia ne velnio nesupranta  tu ,kurie yra ties apsisprendimo riba.Kaip man pvz maza alga gaunanciai ir pvz 3 vaikus auginanciai gali pasakyti kazkoks dede,kad tu gimdyk,nes kitaip tu busi zudike.Ar kokia kita teta prades aiskinti,kad jei neplanuoji gimdyti tai isviso negulk i lova.Bet palaukit,gal mano santykiai su vyru nuostabus,tik beda finansai.gamtoje  niekada negali buti garantuotas,ir manau ne jokiems tetoms ir dedems aiskinti ,ka reikia daryti.Kai jie ,didzioji dauguma ,isbandys panasu gyvenima tada ir gales aiskinti,bet ne spresti uz mus pacius.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2011-11-22 20:20

Kviečiame apsilankyti svetainėje www.nedarykaborto.lt !

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-11-23 00:25

as visada pries aborta. ir si mano nuomone tvirta ir nepakeiciama. ziurint filma is jusu nurodytos svetaines, kaip yra atliekamas abortas, kuris yra matomas echoskopu, sirdis plyso ir asaros kaip pupos riedejo. kaip tas mazas angelelis stengesi isvengti mirties, kaip jis spurdejo... negalejau pabaigti ziureti, per daug ziauru... 

2011-11-24 13:46

Imba, taip, labai žiaurus filmas... manau, ji turėtų rodyti visoms norinčioms pasidaryti abortą - o dar vaikų nuotraukas prieš ir po aborto!

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-11-24 13:52

cia neisemiama tema vienos uz kitos pries,tokiu filmuku gali prikurti ojojoi neperseniausiai ziurejau ir as bet ten jau buvo gal 6 men nescia istikruju izdivalke buvo is moters ja ten draske kaip norejo,pvz norvegijoje tokie abortai yra uzdrausti nestuma nutraukia piliuliu pagalba viska iskraujuoji kaip per moteriskas dienas,o mano nuomone tokia kas nori tas darosi kas nori ne kiekvienos asmeninis reikalas

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-11-24 13:55

ir dar ka norejau pridurti tos moterys kurios darosi abortus ir leidzia visa tai filmuoti ir viesinti tikros debiles ,jei daraisi daryk tyliai kam reklamuotis

2011-11-24 14:33

ateja, aisku, kiekvienas tiri savo nuomone siuo klausimu... bet laiui begant musu poziuriai keiciasi... as, pvz., dar ne taip seniai galvojau, kad abortas pateisinamas, jei vaikas tures vystymosi patologija arba jei moteris pastojo po isprevartavimo. bet kai pradejau gylintis i sia tema, supratau, kad nera ir niekada nebus jokiu priezasciu, pateisinanciu abortus!

o del medikamentinio aborto - ar paciai teko bandyti? jus taip paraset - "nukraujoja kaip per menesines"... bet is tikruju moterys kencia nerealius skausmus (man pasakojo pazistama, kuriai taip nutrauke nesivystanti nestuma), nes tie vaistai provokuoja gimdyma, yra realus saremiai - tik kai moteris gimdo, ji nejaucia tokiu baisiu skausmu, nes gamta pasirupino naturaliu "nuskausminimu" (pradeda gamintis hormonai, lengvinantys skausmus), o aborto metu sio naturalaus nuskausmino nera...

2011-11-24 14:47

beje, as nieko nesmerkiu, man tiesiog gaila nuzudomu vaiku... man taip pat gaila tu moteru, kuriuos tai padaro - nes jos sugadina sau gyvenima. net jeigu jos gerai ar normaiai jauciasi - dvasine prasme - po aborto, ateis laikas, kai jos viska supras ir kentes... net jeigu nesupras, vis tiek kentes.. kentes ir negales suprasti kodel, kokios yra tos prezastys... juk abortas - jis - kaip procesas - priestarauja moters prigimciai: juk moteris turi gimdyti vaikus, o ne zudyti juos savo isciose...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-11-28 14:27

Eliena 2011 11 24    

beje, as nieko nesmerkiu, man tiesiog gaila nuzudomu vaiku... man taip pat gaila tu moteru, kuriuos tai padaro - nes jos sugadina sau gyvenima. net jeigu jos gerai ar normaiai jauciasi - dvasine prasme - po aborto, ateis laikas, kai jos viska supras ir kentes... net jeigu nesupras, vis tiek kentes.. kentes ir negales suprasti kodel, kokios yra tos prezastys... juk abortas - jis - kaip procesas - priestarauja moters prigimciai: juk moteris turi gimdyti vaikus, o ne zudyti juos savo isciose...

Jau geriau abortas, nei kai pagimdo, ir uždusina ar kitaip nužudo ir išmeta konteineriuose ar kaip žiauriai sudarko vaiką...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-11-28 15:18

eliena ar galite pasakyti bent kelis argumentus kodel vistiek esate PRIES abortus net ir tokiais atvejais kai zinoma kad vaikelis gims nesveikas,arba moteris buna isprievartauta?  nes asmeniskai as tai jau tikrai nesu taip kategoriskai nusistaciusi pries abortus, turiu ir pateisinamu priezasciu kodel yra vistik geriau juos pasidaryti.

o del tu piliuliu apie kurias ateja kalbejo,tai as vistik rinkciausi tas piliules negu pati aborta (jeigu reiketu darytis nestumo nutraukima). zinoma,pries tai pasitarciau su ginekologu. o ne taip kad viena karta radau puslapi,kuriame pilna skelbimu kur tiesiog zmones pardavineja ta mifepristona. pardavineja kaip kokias kojines,o moterys perkasi,ir naudoja pagal savas instrukcijas.

10

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Gabija