Forumas > Ikimokyklinukas:... > 3-6 metai > Iki kokio amžiaus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-28 21:56

Mano mazieji dar miega,bet jai nepaguldau tai istempia iki vakaro.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-01 13:02

Aš guldydavau pietų iki 6 metų (žinoma, su išimtimis), nes reikia vaikams pailsėti. 

O jei nemiegodavo - liepdavau knygeles skaityti tuo metu

Aišku, būdavo visokių kuriozų - bėgiojas kas 15 minučių ir klausia, ar jau keltis

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-01 11:27

manau nuo vaiko priklauso. manoji jau nuo 2,5 m nemiega dienos metu ir viskas. bet užtad vakare 9 val jau miega. man regis yra nenormalu kai vaikas kankinasi iki 24 val ir tai dar nenori eiti miegoti. režimas yra režimas ypač mažiulams.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-02 11:45

nu nezinau mano mazoji irgi buna kad nenori miegoti bet as grieztai sakau pailsekim ir buna kad ir valanda guliu ir daugiau su ja kol uzmiega bet as manau kad butinai turi vaikas tokio amziau miegoti pietu miego cia taip pat yra rezimas o vakare eina 22h. miegoti

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-11-10 09:15

Maniske dar miega pietu ir butu gerai,kad bent iki 5m ji pietu miegotu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2008-11-14 11:31

Mano sūnus darželyje vis dar miega pietų miegelio,tačiau savaitgaliais jo niekaip nepriversi pamiegoti

Iki kokio amžiaus vaikai miega ir dieną?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-14 11:36

linuxytele 2008 11 14

Mano sūnus darželyje vis dar miega pietų miegelio,tačiau savaitgaliais jo niekaip nepriversi pamiegoti

Iki kokio amžiaus vaikai miega ir dieną?

nu jau jusu sunelis visas vyras manau tokio amziaus vaikas jau gali ir nemiegoti jei nenori

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-11-18 14:05

mano dukrytei 2metukai su puse,miegoti dienos metu einame reguliariai ,bet buna tokiu dienu kad nenori miegoti o kartais ir neiseina,bet rezima jinai turi savo,as pati dziaugiuos kad jinai miega dienos etu po 2 val tada turiu laisvo laiko sau

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 77

2008-12-11 16:28

gal ir keistai cia pas mane gaunasi,mano pana nueina pati ir atsigula,isjungia filmukus ziuri ir uzmiega.buna kad ir nemiega visa diena,jei lauke pasibunam ilgai tai puciaeinu net kelti,bet va 10val.mes einam visi miegoti ir ji taipat.na pas mus toks rezimas ji jau pripratus ir jokiu problemu.neverciu jeigu nenori pietu miego.man atrodo kad ir nuo vaiko priklauso,jei vaikas nejudrus tai jam ir miegoti gal nesinorisi,o ziurek kur judresnis tai kaip mano tai ji ramei nesedi vienoj vietoj ji eina ir eina kaip prisuktao paskui ateina pavargus papraso buteliuko ir jau ziu miega.nes pietum visada guldem 2val.tai jau tas laikas arteja ir ji pati eina atsigulti.kaip bebutu vaikui taipat turi but kazkoks rezimas dienos.tai man atrodo ir mamai lengviau ir vaikui.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2008-12-11 16:51

mes tai ir po 2 kart miegam per diena, bet va mano draugesmergyte buvo 1 metu  visai sake diena nebemiegojo, ir ji lb nustebo, kad mes miegam

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-12-11 18:48

Na taip vaikas vaikui nelygus, bet skaitosi jei vaikas pietų nemiega, užtenka valanda paguleti, pailseti ir miegoti tada nebūtina.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 96

2008-12-23 19:31

mano berniukui jau 5m,ir jis jau nuo triju metu neina miegoti pietu,jis judrus,bet kartais as pakalbinu kad eitu pailset nors pusvalandziui,bet vaikutis ne nesiruosia.na kaip sakoma jai vaikas nenori tai ko ji verst.

[url=http://balanda.lt/][img] 

http://liniuotes.balanda.lt/liniuote2/ZGllbmE9MjAwMDA1MjAmdD1NRUIMRStNVVNVK1NJUkRZU

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-12 08:56

mano panele iki 2 metu eidavo pietu pamiegot 1-2val.bet po antrojo gimtadienio o ypac kai gime sese tai be sansu uzmigdyti.nu gal per menesi koki pora karta ir pavyksta.siaip grieztai as jos ir neverciu pietu miego eit.vakare iki 21val dazniausiai uzmiega.nors pietu miegas dar butu reikalingas.as taip manau

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-05-12 09:03

Dukrelė vis dar miega poguliuko,tai nors pora valandų namuose būna ramybė

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-05-16 00:49

Dukra miegodavo iki 5 metu,mazieji irgi dar miega po 2 valandas per diena ,vakare 9 val einam miegot.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 76

2010-01-12 01:19

Mano dukrytei greitai sueis 4metukai.Kai paguldau as,ji nemiega.O kai paguldo tetis,nezinau kodel bet ji tada uzmiega

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-12 08:14

miega mano dukrelė poguliuko-jai tuo 4,ir tėtis kartu miega.taip abu ir kokį trejetą valandikių numinga,o kokia ramybė namuose tada

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-12 08:16

Miegoti turi vaikai iki 6 metų , miegas jiems pats svarbiausias dalykas, o kad nemiega ar nenori tikra nesamonė, tingime mes čia su jei žaistis, pazyzia ir sakom na gerai nemiegok , sūnus miegojo iki 6 metų (buvo aišku išimčių) o mažiukas taip pat miegos iki 6 juk eis į darželį tai niekur nedings be miego pietų

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-12 10:10

O man butent nemiega.gali tu ja kad ir 5 valandas kankinti -nemiega.tai as tikrai nesiruosiu vaiko prievartauti su tuo miegu.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-12 10:40

vaivorykste 2010 01 12    

O man butent nemiega.gali tu ja kad ir 5 valandas kankinti -nemiega.tai as tikrai nesiruosiu vaiko prievartauti su tuo miegu.

tai tu neprivartauk, bet bent pagulėtu valandžiukę, o begulint žinok ir užmiega

3

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > 3-6 metai > Iki kokio amžiaus vaikai...

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Simona