Forumas > Ikimokyklinukas:... > 3-6 metai > Iki kokio amžiaus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2007-02-10 02:08

Pietų miego nemiega nuo 2m. 4m išėjo į darželį galvojau ir ten neužmigs, bet ten miega, o kai neina į darželį nemiega.

Mama.lt

Mama.lt

2007-03-21 16:53

nors mums metukai jau 5, mes miegam pogulio miegeli dar nors kartais ir labai nenorim, bet i vakara dazniausiai tada luztam , o ir su vakariniu nuejimu i lova buna problemu, todel manau kad geriau pamiegoti ir pati ramesne, linksmesne buna, o va mazoji mano tai visai miegot nenori, net diena sunkiai miegam

Mama.lt

Mama.lt

2007-06-10 18:45

Dukrytei jau 3,5m., bet ji dar kuo puikiausiai miega pietų miegelio, kartais išmiega net 3 val., aišku darželyje mažiau. Kartais, dažniausiai savaitgalį, ryte miega beveik iki 10val., tai yra buvę, kad pietų miegelio nebemiega, nes kol užmigtų būtų vos ne keturios, o atsikeltų kokią septintą, tai kada beužmigtų nakties miego? Kartais tokia ir būna, tai iš karto suprantu, kad neišmiegojo darželyje pietų .

Mama.lt

Mama.lt

2007-06-12 19:11

mano emiliui dabar 2 metai 4 men, jis miega diena 3 - 4 val. ir nakti miega puikiausiai, nuo 22:30 (dazniausiai) iki 8:30 (nes as tokiu metu i darba keliuos, jis irgi iprato kartu keltis.

Mama.lt

Mama.lt

2007-06-13 09:35

mano vaikinas irgi miega pietu miegelio.Kasdien 1.5-3 val.Aisku,kaipasakau,kad einam miegot,visad sako ne,taciau greit uzmiega

Mama.lt

Mama.lt

2007-06-14 14:00

Maniškis iki šešerių miegodavo kasdien ir po 2-3 val., vadinasi, reikėjo vaikui to miego. O po šešerių nebeina jo nuguldyt, tai ir nebeverčiam, nes jau puikiai jaučiasi ir be pietų miegelio

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-25 15:59

Nojui jau greit penki, tačiau jis dar miega pietukų bent po valandą. Vidutiniškai po dvi valandas.

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-25 16:02

Deimante nemiega nuo triju metu,nors buna,kad eina pietu,bet tai jau labai retai.ir vakare isbuna iki 11 be zyzimu,tai ir neverciu..

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-25 16:06

Mano dukrytei jau 5.4...tai va...kai buna darzelyje, tai butinai miega, bet kai namuose, atostogos, ar iseigines, tai niekada neguldau :) ))
Manau kad jau galetu buti ir be miego, bet darzelyje rezimas :) )

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-25 16:13

Savaitgaliai būna taip, kad ir neguldau miegučio. Vis tik laiko gaila, o ypač vasarą. Jei jis užmiega, tai nieko nebenuveikiam...

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-21 17:37

Maniškis nuo 3,5 metų dieną nebemiega. Daržely - dažniausiai tik praguli, na iki 5,5 metų dar miegojo...
Dabar 6 metų sūnų, jei tik yra galimybė, paimu po pietų,

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-15 17:05

mes irgi miegam.siaip,kai Deimantei suejo trys metukai,nustojom miegot pietu,po to prasidejo darzelis,mokykla ir vel miegam po 3-4 val kasdien(savaitgaliais neguldau),o Raminta tai dar kasdien,nors nebuna strioko,jei nepavyksta

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-15 20:45

Maniškis 5,5 m jau nebemiega. darželyje tiesiog atguli tą laiką, o namuos net nesigula.

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-06 11:03

Mano vaikai,nors ir auga namie bet pietų miegoti dar eina .Ir žinokit mano vyresnioji net geriau miega(jai balandi bus 5m) nei mano mažasis(jam per Velykas bus 3).

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-14 20:07

Musu panelei rudeni jau 5, o ji kasdien miega pietu ir dazniausiai savo noru, nebent yra sveciu ar siaip kas rupi, o mazylis, tai neturi dvieju, bet miego jam vienakart sociai ir dar trumpiau miega pietu ir nakti. Cia manau asmeniskai nuo vaiko priklauso

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 16:15

Yra vaiku, kur kuo puikiausiai miega darzelyje, bet nemiega namuose - aukletojos, praso, kad ir namuose guldytu tevai, kad vaikai neissimustu is ritmo. O kur tu ten paguldysi! Jei ypac namie vyresniu vaiku yra - turi gultis popieciuko visa seima Jei labai isiazartina, tai as ir savo dramblius uzvarau pietu miegot.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-21 14:21

maniskis nuo 3 metu ir 3 menesiu nemiega. naktinis miegas pas ji trunka 12 valandu ir jau pietu nebenori miegot. taciau, buna, kad pats uzsimano pagulet, tai nors 15 minuciu paguli ramiai.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-21 17:06

maniškė daržely miega, o namie nei per kur nors va prieš porą savaičių, kol darbe tupėjau, su seneliais likus snūstelėjo trumpai. bet šiaip neatsimenu, kada su manim pietų miegojo

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-09 19:50

mano dukrytei liepa suejo du metukai ir mes dar miegame pietu miegelio,bet kartais buna kad pragulim kelias valandas ir ji neuzmiega ir to pasekmeje pervargimas vaiko,tad as stengsiuosi kad ji kuo ilgiau dar eitu pietu miego nes manau vaikams to reikia

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-28 10:37

Na manau čia viskas priklauo nuo vaiko, mums 3 metukai tai mes dar miegam diena. O žinau iš pažysmaų ir 2 metuvaikas jau nebemiega,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > 3-6 metai > Iki kokio amžiaus vaikai...

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
vanessa