Forumas > Ikimokyklinukas:... > 3-6 metai > Iki kokio amžiaus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-05-20 22:28

Kaip manot, iki kokio amžiaus dar reikia vaikutį guldyti pamiegoti dieną? Kad vaikai nelabai nori - kitas klausimas. Bet va, įdomu, kaip ten iš sveikatos pusės? Ar kalbinti 3 ar 4 metų "didelį" vaiką dar pamiegoti po pietų?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-20 22:39

cia priklauso nuo vaiko ir kaip jis jauciasi nemiegojes.pazystu berniuka,kuris nuo 2.5metuku nemiega pietu,jauciasi zvalus.tik eina vakare jau anksciau gultis.jeigu vaikas nenori miegot ir visa diena gerai jauciasi,netampa zirzliakas,tai jam ir nereik to pietu miegelio.

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-20 22:43

Tai ir kalbu apie tai, kad dažniausiai ūgtelėję vaikai miegoti nenori, bet vis tiek yra priversti tokiu atveju vakare gultis anksčiau. Neištempia jų organizmas dar visos dienos krūvio be pertraukos

O teko skaityti, kad net ir pirmokėliai grįžę iš mokyklos turėtų prigulti bent pagulėti. Tai ką kalbėti apie 3-4 metų vaikus?

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-18 13:33

Na galiu pasakyti,kad mano vyresnysis 8m ir dabar dar pamiega pietukų,nors ne dažnai ,bet...Bet paskui atsikėlęs būna visai kitas vaikas,ir vakare gali ilgiau pasibūti...
O mažius -tai savaime suprantama,kasdien miega pietukus,ir išmiega po 2val

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-18 14:07

Na o mano vyresnėlis, tai darželyje miega, o jei namie, tai sunku nuvaryt bent pagulėt. Nebent pats nulūžta. Bet jei dieną nemiega, tai vakare sunkiau susišnekėt, o jei dar kur nors eiti reikia, tai greitai pavargsta. na o mažieji tai, žinoma, miega.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-31 09:45

mano vaikui dabar 4,5 metuku ir jis dar miega per pietus ir dažnai pats pasiprašo miego, išmiega po 2,5-3 valandas. Šiaip tai aš manau , kad pietų miegas yra labai sveikas ir todėl vaikas turėtu miegoti. Aš net pati labai retai mėgstu su vaiku pamiegoti kokia valandėlę ir po to geriau jaučiuosi

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-19 09:02

Mano mergina pietų miegelį mėgo iki penkerių. Vėliau pasidarė sunku suderinti papildomus savaitgalio užsiėmimus su miegojimo laiku. Tiesa, darželyje ir toliau miegojo, tik savaitgaliais atsisakėme. Nuo šešerių nebemiega ir darželyje: jei negaliu paimti 12 val., lovytėje porą valandų vargsta: žaidžia, tyliai kalbasi su savo pasaulio gyventojais ir t.t. O nepajėgia užmigti, manau, todėl, kad pakanka nakties miegelio, nes vakare jau prieš devynias laukia miegelio lovytėje...

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-08 23:03

Atėjo ir į mano namus pietų miegelio rūpestis.Mano 3,5m sunus atsisako miegoti pietų,kartais su triukšmais pavyksta,tai dar "užspaudžiu".Ir kaip elgtis?Beveik mėnesį nelanko darželio,nuo rytojaus vėl eis.Kaip bus,jau anksčiau auklėtoja minėjo,kad sunkiai užmiega kaip bus dabar????????? Juk tokio amžiaus vaikams darželyje privalomas pietų miegas

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-09 15:18

Juryte, bet tai visai normalu, kad jau pradeda kartais to miego nesinorėt, nors reikia iš tikrųjų. Mūsų vyrukas kartais irgi bando derėtis, kad "nebūsiu piktas, leisk nemiegoti". Bet kai pamiega, visiems geriau būna
Iš tiesų tai pas mus darželyje tiems, kurie tikrai tikrai nenori miegoti ir niekaip neužmiega, leidžia ateiti į grupę ir ramiai pabūti, kol visi pamiegos. Bet taip nutinka jau mamytei paprašius ir jei vaikas visą savaitėlę nė kart taip ir nemiegojo. Dažniausiai tai vaikai vistiek guli lovelėse kol ateina laikas keltis.

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-09 16:13

Musu dukrytei vasara bus 5m. darzelyje miega pietu. Savaitgaliais kai kada. jei bunam namie ir anksti atsikeia tai miega. Kartais priekaistauja, kad tik pagules. bet tas pagulejimas pavirsta 2-2.5 val. miegucius. trunka

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-24 20:47

mazoji nuo pat gimimo mazai miegodavo diena,o nuo 2,5 visai atsisake miego nors kartais pasiseka uzspaus ir tada jau miega pora valandu geru.turiu slapta vilti,kad kai eis i darzeli miegos su vaikais .

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-25 01:57

ka kalbet apie mazuosius, jei as pati vos istveriu diena be miego??? o savaites begy netenka pasnaust, kad ir kaip noreciau
aha, maniske 2.5 metuku, miega po valanda, jei daugiau- zadinu. nes nakti tada blaskosi

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-31 16:48

Na, maniskis nakti neismiega daugiau negu 8-9 val. Diena, zinoma, atejus miego metui prasideda "nenoriu" serialas.

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-06 11:29

Mano mergaite jau nemiega nuo 2 m.Dar visad guldydavau,pati salia praguledavau valanda ir niekaip neuzmigdavo.Tada nusprendziau,kad nebeguldysiu,jai miegelio uztenka.Kartais,kai matau,kad butu tikrai neblogai pamiegot,nes pasidaro irzli,isvaziuojam su masina pasivazinet,tai is kart uzmiega,parnesu ir paguldau i lovyte.Pamiega puse val.ir vel zvali.Vyro seimoj visi labai nemiegaliai,5-6 val miego per nakti uztenka,tai ,manau,ir mazyle atsigime i juos.

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-06 11:40

Gerda pietu miegodavo beveik iki 3m.Emilis siek tiek maziau,iki 2m.Mazius kol kas dar miega pietu.Dickius jei nuvarau kartais miegoti,irgi uzmiega.

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-06 14:57

Iki 6-7 metų. DUkra 6-erių pradėjo mokyklą lankyti, tai po pamokų vis dar priguldavo ilsėtis.

Nesuprantu kaip gali 2-3 metų vaikis ištisą dieną išbūt be miego. Savo noru gal retas lovytės ieško, bet mama norėdama tikrai gali paguldyt, užmigdyt. Gi pervargsta visą dieną nuo įspūdžių, veiklos.

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-06 15:07

Na man irgi keista kai 2-3 metu diena nemiega bet tokiu pazistu tikrai nemazai ir nieko- gyvi juk

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-06 15:30

(Ryte @ Feb 6 2007, 03:12 PM) [snapback]443832[/snapback]

Gyvi, bet serga dažniau, nes poilsio augančiam mažiui tikrai reikia.

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-06 15:46

(ivoinickiene @ Feb 6 2007, 03:30 PM) [snapback]443843[/snapback]

Gal ir taip, nesiginčiju tačiau jei kaskart žviegiantį vaiką bandysi užmigdyti dieną tai manau jo sveikatai tikrai nepadės

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-06 15:49

Na nežinau bet kokiu atveju, tokios problemos neturėjom, va tik Skaistė nelabai norėdavo dieną miegoti gal būdama 1,5, dabar gi pati prašosi

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > 3-6 metai > Iki kokio amžiaus vaikai...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Erika