Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Laukimo nerimas... per...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
1
...
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-06-13 02:01

Kai nusprendi, jauti, supranti, kad jau Laikas... Kai nori, svajoji, planuoji... Bandai, darai, stengiesi ir myli... Labai lauki.

Tada bandai įsiklausyti į save ir užsidariusi su nerimu skaičiuoji minutes, akimis rydama tą juosteles piešiantį mažytį plotelį testeryje. Jautiesi ypatingai. Atsakymas kilsteli nuo žemės arba su kiekvienu atliktu testu vis skaudžiau nuleidžia ant jos.

Gera toms, kurios neplanuodamos sulaukia to, kuris per akimirką tampa laukiamas, trokštamas, mylimas. Dar geriau toms, kurios nori ir laukia, įsiklauso į save, pajaučia Tą metą ar tiesiog instinktyviai atsiduoda Mylimajam dėkingiausiomis ciklo dienomis. Deja, jų nėra daug. Dažnai bilieto į motinystės šalį tenka palaukti.

Kiek laiko laukėte Jūs?

Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-06-16 09:15

man atrodo, kad suplanuotas ir ilgai lauktas vaisius vistiek yra saldesnis :wink:
kai neplanuoji ir gauni kaip is dangaus, tai atrodo, kad taip ir turi buti. o juk vaikai nera savaime suprantamas dalykas, jie yra didziule dovana visam gyvenimui :wink:
as savio vaikiuko neplanavau, ji suplanavo vyras

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-06-16 11:08

Mes "pagaminome" dukrytę per antrą pusmetį. Man jau buvo pradėję daryti neramu, kodėl nieko neišeina :? . Todėl, kai pamačiau dvi juosteles, laimės buvo begalo daug . Ir dabar man atrodo, kad vaikelio padarymas, išnešiojimas, gimdymas ir visa, kas vyksta toliau yra vienas didžiausių pasaulio stebuklų. 8)

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-06-18 18:33

As dazniausiai tik su busimu vyru pasvajodavom, bet negalvodavom apie vaikus....svenciat siuos naujus metus, su busimu vyru praleidau nuostabia nakti....per kuria atejo tas nelaukats zmogeliukas pas mane :) mes net neplanavom, o dabar esam abu laimingi ir laukiam, vaikiuko :) Dabar su vyru esam begalo laimingi

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-07-15 20:40

Ir mums iš karto nepavyko... Teko laukti apie 3 metelius. Buvo tikrai neramu :cry: Mintys sukosi tik apie kūdikį... Kiekvieną mėnesį viltis ir ... nusivylimas.
Skaičiau, kad negalėjimas pastoti, gali būti psichologinis, todėl svarbiausia nepanikuoti, neprarasti vilties, tiesiog reikia atsipalaiduoti, nuteikti save, kad viskas bus OK, kad dar neatėjo laikas, kad tu tam dar nepasiruošusi... Žinoma, tai nėra lengva, bet aš pati pasinaudojau tuo. Sekėsi sunkiai, bet tikinau save, kad gerai, jog dar nepastojau, galėsiu ramiai baigti mokyklą, nes liko paskutinis kursas, gal darbą geresnį susirasiu... Ir ką gi - po poros mėnesių, nėštumo testas TEIGIAMAS Negalėjau patikėti! Taip ilgai lauktas nėštumas!
Tad atsipalaiduokite, mielosios, ir jums tikrai pasiseks! Nuoširdžiai linkiu to...

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-10-19 21:33

Mums kaip jurkai teko laukti apie 3 metus. Pradzioj tai neemem i galva. Bet kuo toliau, tuo buvo neramiau. Tuo labiau kad mes ne 18-meciai. Pavargau psichologiskai, nes kiekviena menesi su didziule viltimi darydavausi nestumo testa ir su dideliu nusivylimu priimdavau neigiama atsakyma :cry: . O dar aplinkiniu nuolatinis klausinejimas KODEL NETURITE VAIKU ir pan. :evil: :evil: :evil: Pradejom tirtis kodel mums nepavyksta. Niekas neaiskejo .

P.S. pastojau nepaisant to, kad menesiniu nebuvo jau daugiau nei pusmetis... :roll: Tai kam isvis jos reikalingos... :roll:

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-11-30 11:20

Man tai buvo tokia istorija: mes su vyru daugiau kaip metus nesisaugojom ir nieko. Man pasidarė baisu, galvojau, gal aš negaliu turėti vaikų. Nuėjau pas daktarę. Pirmiausia man liepė pasidaryti tyrimus dėl lytiniu keliu plintančių ligų - nors aš iš viso per visą savo gyvenimą buvau tik su savo vyru, bet gydytoja sakė, kad nepasitikėčiau vyru! Sumokėjau pinigus (dabar nepamenu kiek, maždaug apie 100 Lt). Nustatė, kad jokios tokios ligos nėra. Tada gydytoja padarė echoskopiją ir sako: pas jus buvo mažiausiai 3 gimdos uždegimai, jau maždaug po vieno tokio stipraus uždegimo kaip pas jus daugelis moterų nebegali turėti vaikų. Netiesiogiai, bet davė suprast, kad kreiptumėmės į dirbtinio apvaisinimo specialistus. :evil:
Parėjus namo verkėm abu. Susitaikėm, kad niekad nebeturėsim vaikų. Paskui nuvažiavom į Palangą pasiilsėt, o man jau 10 dienų vėlavo mėnesinės, bet galvojom, kad jos tik šiaip kažkodėl užsilaiko. Bet dėl visa ko pasidariau nėštumo testą. Jis buvo teigiamas!!! Nepatikėjau. Pasidariau antrą ir trečią. Po trečio vienodo atsakymo pagaliau patikėjau. Buvo tiek džiaugsmo. Gimė sūnelis ir dar koks 4 kg ir 630 g.

O dukrytė mūsų buvo netyčiukė :oops: , bet vis teik labai laukta

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2004-12-06 16:58

Sveikos mergytes, na esu naujoke siame forume, taciau planuojame jau seniai
Siuo metu mane kankina toks klausimas, i kuri isgirstu vis skirtingus atsakymus. Ar kam nors jusu buvo daromas testas po sueities, paziureti, ar jus suderinami ir negaminat antikuniu spermai? Man ji dare ir spermiukai nejudejo, nors ju buvo daug. Dabar kai kurie gydytojai sako, kad sis testas net neturetu buti naudojamas, o kiti sako, kad vienintele viltis yra IUI arba netgi IVF
prasau, pasidalinkit patirtimi, nes jau man labai negera

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-01-10 13:51

QUOTE(amanda)
Sveikos mergytes, na esu naujoke siame forume, taciau planuojame jau seniai
Siuo metu mane kankina toks klausimas, i kuri isgirstu vis skirtingus atsakymus. Ar kam nors jusu buvo daromas testas po sueities, paziureti, ar jus suderinami ir negaminat antikuniu spermai? Man ji dare ir spermiukai nejudejo, nors ju buvo daug. Dabar kai kurie gydytojai sako, kad sis testas net neturetu buti naudojamas, o kiti sako, kad vienintele viltis yra IUI arba netgi IVF
prasau, pasidalinkit patirtimi, nes jau man labai negera

O, Lt neisraso skatinamuju vaistu, kad spermotozodai igautu pagreiti?Nes,nesvarbu, kad ju daug,svarbu,kad jie greitai pasiektu tiksla...
Vaistai vadiansi...Doxytab...nesu tikra, kad taip vadinsis ir Lt...

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-02-20 00:31

Paskaicius sias zinutes, liudna pasidare. Kazkoks durnas mane jausmas apemes, kad negaliu tureti vaiku, matot pries metus buvau persileidus, dabar saugojames, bet to jausmo, kad negaliu tureti vaiku niekaip neatsikratau :(
Tas persileidimas padare didziule trauma man :(

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-02-23 20:54

Na mes su vyru jau ketvirtas menuo bandome pagaminti :baby , kolkas dar nesigauna, jau net pasimeciau su ovuliacijos skaiciavimu, ir BKT matavimu, su nerimu laukiu kada prabegs kelios savaites ir zinosim ar si karta pavyko. Jei ne, noreciau nusipirkti testa ovuliacijos dienai nustatyti. Gal galite ka patarti, ar jie veiksmingi? :?

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-04-22 17:14

O mes dukrytes sulaukeme tik po 5 santuokos metu - pirmus 3 metus net negalvojom apie vaikucius, o kai jau uzsinorejom - nepavyko. Man dare laporoskopija> tai tokia operacija. Po jos teko 8 men gydytis endometrioze, kuri ir neleido pastoti. Po vaistu kurso pastojau jau antra menesi. :valio
Antrasis vaikelis gavosi kiek greiciau - ta pacia diena, kaip jau buvo nutarta nebesisaugoti :oops: :oops:

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-06-22 12:48

As vartojau kontraceptines tabletes, paskui nutraukiau, kad susilaukti vaikelio, mane gydytoja patikin kad nepastosiu kokius tris menesius, taciau mus gandras aplanke po menesio

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2005-10-17 19:27

Stenkitės, bet nepersitenkit, nes kartais būtent perdidelis noras ir stabdo procesą. Mes su vyru po persileidimo tik po 4 metų apturėjom vėl šitą džiaugsmą, nors nei stengėmės specialiai, nei saugojomės. Taip, kad bus lemta, tai suslauksit, o jei ne tai ką padarysi - ne pasaulio pabaiga, ypač jei vienas vaikelis jau yra.
Galų gale, gal tai ženklas, kad galit padaryti labai gerą darbą paimdami vaikeliį iš vaikų namų.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2006-02-14 20:19

Pirmą kartą pastojau, po pusės metų planavimo, deja deja...
Dabar jau trys mėnesiai kaip bandome, po kol kas nieko. Stengiausi nepasiduoti nerimui ir labai apie tai negalvoti, net visiems pažįstamiems, kurie klausia ar neplanuojam vaikiuko, sakau kad ne, vien todėl, kad po poros mėnesių neklausinėtų ar jau.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2006-02-15 15:43

mums abu buvo planuoti bet ne taip lengvai gavosi. antro laukdami nesisaugojom apie pusmeti .po puses metu net pas gydytoja nubegau bet taip beieskant ir pastojau viso uztrukom apie metus .o paskutinis truputeli maziau uztruko.kai nelauki tai tada uzkliuna greitai ,o kai lauki tai reikia trupucio kantrybes.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2006-02-26 13:13

Man teko laukt apie 8 mėnesius, dabar tiksliai ir nepamenu. Kažkur lygtai jau rašiau. Buvau šiek tiek išsigandus, kad taip ilgai laukt reikia, pamenu, ėjau pas gydytoją, pasiskundžiau, kad tiek ilgai negalim sulaukt, ji sakė, jog normalu, nieko baisaus. Bet kad man būtų ramiau, paskyrė įvairių tyrimų. Įdomiausia tai, kad pas ją aš ėjau jau ne viena, tik to dar nežinojau!

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2006-04-28 21:17

Aš taip ir sakau, kad turiu kažkokiu problemeliu ir tiek. O protingi neklausia net. Dar pasakom kad laiškas gandrui vis nenueina, tai paprašom kad parašytų, jiems arčiau jei ką...

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2006-05-03 03:24

Sveikutes,
as cia paskaitinejau jusu pokalbius ir man geriau pasidare. Mes jau beveik 1 metelius bandom, bet niekaip nepavyksta. Vyras ramus - jam viskas atrodo gerai: juk gydytoja sake, kad normalu... O man sirdele vis spurda - bijau. Cia tikriausiai visoms, kurios ilgeliau laukia taip buvo...

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2006-05-05 14:15

Na gal Jums ramiau pasidarys, jei papasakosiu savo bendradarbės istoriją. Ištekėjo 30 m, ir 6 metus, niekaip nepavyko pastoti, pasidarė n tyrimų, gydėsi ir po 6 metų pavyko. Susilaukė vaikelio. Ir kai pirmajam suėjo metukai, netikėtai pastojo vėl. Antras vaikutis jau greitai turi gimti. Taigi nepraraskit vilties...

 
 

1
...
 


Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Laukimo nerimas... per kiek...

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (210)