Forumas > Šeima > Dviese > Vyras nedovanoja dovanų

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4
Mama.lt

Mama.lt

2008-07-02 10:05

Gerai sakai. Gaus dovaną šį savaitgalį - penkiasdešimtmečio proga

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-02 10:15

Žiauriau nesugalvosi

Mama.lt

Mama.lt

2008-08-04 01:13

Jei nedovanoja - tvarka, aš ne verslo partneris ar potencialus klientas. Jei dovanoja - keista. Nežianau, kaip jums, bet mano pirmi žodžiai "Kas atsitiko?"

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 38

2008-10-16 23:02

na maniskis vyras tai moka mane nustebinti .. dovanoja dovanas ne tik kaip proga yra..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-10-17 08:32

maniskis nelinkes dovanas be progos dovanot,o man ir nereikia nes meile ir demesi galima isreikst ir kitais budais ne vien gelem ir dovanom

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-10-17 10:39

geliu ir as kazkaip ilgai laukiu ir nesulaukiu. bet mano mielasis labai jau toks visu galu meistras  :) tai ojoj kiek jis man dovanu dovanyciu pats padares  ir taip miela kad net jokiu geliu kazkaip ir nesinori,juk pats dare zinai kad is sirdies

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-17 16:40

pas mus tas pats, vyrukas nelabai linkes dovanas dovanaoti be progos.. :) bet kažkaip toki dalyką nesureikšminu.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-01 20:08

o as kartais sulaukiu  geliu be progos, tai net nustembu, klausiu uz ka, tai sako siaip, kad myliu tave :)

bet va pavojus yra nieko nesulaukt kai yra proga, nes maniskis ale labai be atminties :D   o as datas reiksmingas labai atmenu :D   :D   :D  

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-10 13:55

nesmagu kai rimtas datas pamiršta, o be progos net nėra ko laukti kažko... maniškis tai kaip aš sakau labai jau tarybinių pažiūrų žmogus tai iš vis ne kas su tom dovanom ir gėlėm

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-11-10 14:00

Maniskis tai kaip uzplaukia,kartais be progos dovanoja,kartais su proga nors seip tai nemgejas,jam labiau patinka geles man dovanot ,o man jau tos gelytes pabodo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-10 15:00

Man dovanos neturi jokios reikšmės, gražios akimirkos daug svarbiau, o ne daiktai. Gėlės, daiktai pabosta, o gražūs atsiminimai, jausmai, lieka visam. 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2011-09-10 23:47

o pacios ar daznai dovanojat dovanas ruosiat siurprizus? man tai vyras daznai nedovanoja, bet tikrai dazniau nei as dovanoju jam

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-09-11 09:14

pas mus atvirksciai. as dazniau nei jis...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2011-09-11 11:19

Staigmenas dažniau aš, po dovanas jis :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-10-04 14:30

Su savo antru vyru jau desimt metu gyvenam,ir nesusituoke.Bet geliu be progos visada gaunu.O tema idomi ir net maloni...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2012-04-15 00:25

Na maniskis visada mane lepina kolkas. :D  jei ko jau uzsimaniau anksciau ar veliau nuperka. Paskutini karta man plauku tiesintuva kuri buvau nusiziurejus prekybos centre is varles uzsake. Tai lb nustebau nes pries tai ne ne nereikia tau tokio daikto. O as ji reciau lepinu ir laiko sunkiau jam randu nei jis man...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-04-15 18:50

na kai pamenu vyro dovanas kai kabint bande tai smagu ir be progos ir seip na o dabar demesiu nesiskundziu bet jau taip kaip ir nebesistengia, nors ne vienos progos nepamirsta ir moka ivairiai nustebinti  o seip manau kad ne dovanose esme svarbu jausmai ir vienapusiska pagarba bei nuostabus laikas praleistas kiekviena diena

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2015-12-23 15:37

Labai dažnai mes galvojame, kad vyras visada turi moterims viską dovanoti. Dalis tiesos yra, bet kartais juk galima ir pačiai kažką sugalvoti... chalatas vyrui dovanu vieną kartą, kitą kartą, žiūrėk ir pati kažką gauni. Vis dėlto 2015m. Užtenka tik laukti dovanų. Reikia ir pačiai kažkiek pasistengti :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2017-04-27 14:48

Man vyras labai retai dovanoja dovanas, bet aš dėl to neliūdžiu :) Man labiau patinka jam dovanas dovanoti :) Gi vyrų mastymas šiek tiek skiriasi, jie nėra tokie smulkmeniški ir romantiški :) Dabar ieškau kokio papuošalo brangiąjam. Gal žinoke kokia maždaug galėtų būti sidabrinės grandinėlės kaina (ant kaklo, kokių 60 gramų)?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2017-11-07 22:04

O čia man vienai juokingai skamba tie skundai dėl to, kad vyras nedovanoja dovanų? Nes pas mus šeimoj jau taip įprasta (teisingiau, seniai priimta bendru sutarimu), kad dovanas dažniausiai jau jeigu vienas kitam ir dovanojam, tai tik tokias, kur būtų galima abiems kartu kažką paveikt. Pavyzdžių šimtai yra - tarkim https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/kaledines-dovanos-porai Kai gerai pagalvoji, kam nervuotis, jog tavęs nelepina, jei pati gali ne tik jį bet ir save apdovanot... 

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras nedovanoja dovanų

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Meinardas