Forumas > Šeima > Dviese > Vyras nedovanoja dovanų

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2006-07-18 00:28

Maniškis tai irgi, nedovanoja gėlių kiekvieną dieną, ar dovanų. Kai paskaitai žurnaluose, kad zmonos atsibudusios randa gėliu puokstes, ar kelionę staiga kur išvykti, tai jau sudreba širdele. Bet aš nesiskundžiu. Mano vyras visada atsimena svarbiausias mūsų dienas ir padovanoja super geras dovanas. Kalėdoms gavau nuostabius SWAROWSKIO auskarus, o jubiliejaus proga nuostabu prabangu SWAROWSKIO vėrinį.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-13 01:23

vyrai nedovanojantys dovanu (tuo paciu nemokantys parodyti demesio ir pan.) - kulturine beda. pats esu toks ( - geriausiai padeda garsus kartojimas, koki 50 kartu, kol pagaliau isgirsiu toki nora ir pabandysiu igyvendinti (cia as labai rimtai, tikrai nejuokauju). po to uztvirtinimas - pastiprinimas (geriausia - seksas). tada prades daryti ir dazniau, ir galiausiai patiks. zinoma, galimi ir kiti budai, bet tas man atrodo optimaliausias, nors ir reikalauja pastangu. zinoma, galimi ir uzkieteje atvejai, kurie tam itin priesinsis - ka darysi.
svarbiausia - galima isugdyti ta sesta jausma, tik reikia ideti pastangu - irezti tai i atminti, kad reikalingos dovanos ir demesio rodymas
arba nuleisti kartele ir priimti kad vyrai jau tokie (tas bet kuriuo atveju netrukdo)
sekmes visoms, atsiprasau uz ilindima i ne savo tema (po galais, tai turi buti destoma privalomai mokyklose berniukams)

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-13 15:13

QUOTE(kestutis72 @ Aug 13 2006, 12:23 AM)
(po galais, tai turi buti destoma privalomai mokyklose berniukams)
[right][snapback]297637[/snapback][/right]

Va čia tai aš tau pritariu visom keturiom

O jei rimtai - galima vyrui nuolat priminti, kad norisi dovanų, staigmenų ir t.t., bet ar tokios išprašytos dovanos bus malonios - kitas klausimas...

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-13 15:50

QUOTE(kestutis72 @ Aug 12 2006, 11:23 PM)
(po galais, tai turi buti destoma privalomai mokyklose berniukams)
[right][snapback]297637[/snapback][/right]

Gal geriau rodomas pavyzdys namuose
Prabudus nerandu gėlių ant pagalvės, na ir kam, juk jos nuvysta...
Esu gavus vieną vienintelę dovaną per 4 mūsų pažinties metus, bet jinai man pati brangiausia...
Pamiršta gimtadienį ir mūsų pažinties metines, neatleistina...
Nepadovanoja dovanos? Nesvarbu. Neatneša gėlių, nesvarbu...
Svarbiausia, kad nepamirštų pasveikint... Man tai svarbu

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-13 16:18

QUOTE(Ina @ Aug 13 2006, 02:13 PM)
Liuks pamokėlė berniukams būtų - "dovanos moteriai=ramybė šeimoje"

Beje, mokyklose tikrai galėtų aiškinti, kokios tos mergaitės/moterys kitokios, nei berniukai/vyrai, kaip skiriasi sų poreikiai, požiūriai.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-13 22:03

Dėmesys - tai yra svarbu. Dovana - dėmesio sudėtinė dalis. Teisingai, kaip Ryte rašo, daiktą gali ir pati nusipirkti. Tačiau dovana, jos paieška, mintys ieškant dovanos, siekis padovanoti tai, kas būtų O gebėjimas išgirsti, įsiklausyti, surasti, maloniai nustebinti - mylinčiam žmogui nėra sudėtinga.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-16 02:04

QUOTE(Lina @ Aug 13 2006, 09:03 PM)
Dėmesys - tai yra svarbu. Dovana - dėmesio sudėtinė dalis. Teisingai, kaip Ryte rašo, daiktą gali ir pati nusipirkti. Tačiau dovana, jos paieška, mintys ieškant dovanos, siekis padovanoti tai, kas būtų  O gebėjimas išgirsti, įsiklausyti, surasti, maloniai nustebinti - mylinčiam žmogui nėra sudėtinga.
[right][snapback]297907[/snapback][/right]

visiskai pritariu - tai elementarus dalykas, kad dovanos demesio sudetine dalis. kiti argumentai - geles nuvysta-nenuvysta, daikta-gali pati nsupirikti-koki reikia -nupirks kokio nereikia
visa tai neturi reiksmes. problema - man kaip vyrui visa tai buvo sunku suvokti
ne tiek suzinoti, kiek suvokti, kokia tai didziule svarba turi
manau, kad kitiems lygiai taip pat, pazistu labai mazai vyru, kurie si dalyka suvoktu, gal labiau pasistengia tik merginimo laiku

(cia ir atsiranda rinkimasis is dvieju blogybiu - arba toks, kuris nerodo demesio, arba toks, kuriam imusi i galva, kad demesio reikia - nebent pasiseke)

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-28 23:27

ech.... saviškio netgi pati prašiau kad bent jau gėlių nupirktų,bet kas iš to...... ištikrųjų (prieš 2metus) būdama darbe galvojau,kad gryšiu namo,o jis mane nustebins kažkuom....pareinu - nieko....na,galvoju,gal vėliau,gal vakare......naivuole.....sulaukiau vakaro,nakties,o jis net nepasakė kad sveikinu tave ar kažkas tokio..... Na,savijauta tai tikrai nekokia,rodos,nu idijotas......na bet ką padaryt?.... jam dzilin,jis taip auklėtas,nesureikšmina to taip kaip aš ar daugelis kitų....

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 12:25

Aš iš pradžių labai dėl tų dovanų nedovanojimo pykdavau - pati laukdavau tų staigmenų, kurių taip ir nesulaukdavau. Buvo daug nusivylimo ir tiek. O žmogus tai geras ir atrodo ne asilas. Bet vat vyriškas protas

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 14:24

bandžiau tiesiai šviesiai pasakyt- "parnešk gėlių". žinot, ką pasakė? "kai norėsiu, tai ir parnešiu. nenoriu daryt nenuoširdžiai" (citata netiksli). mol, suprask, nereikalauk nieko- nebus jokio prikolo pasigirt "matai, koks aš šaunuolis" užtatai dabar mąstau, kad reiks neštis gėles pačiai. bet vis neprisiruošiu

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 15:47

sakau - "žinai, ką man dovanų nupirkai? Pažėk, kaip fainaaaaaa!!!!!!!!!.........." Ir rodausi, demonstruojuosi, giriuosi......
ir man gerai, ir jam galvos neskauda

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 16:32

PA_RADIZE cia tau zinok mano vyras kaip man netgi kaista kolkas susitvarke neberekia ant manes visada elgiasi graziai nes as jam pasakiau kad jei busi blogas ar susirasi kita as tave paliksiu...dbr as tokia laimynga

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 16:43

Kadangi aš dažniausiai gaudavau gėlių, kai MB prisidirbdavo, tai dabar džiaugiuosi kurį laiką jau negavus

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 17:05

atsiu lb kad nuliudinot dbr vel pykciai prasides nes galvosiu kad turi kita

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 17:09

Nereikia taip, Evelina Saviškio, asmeniškai, svetimoteriavimu neįtarinėju. "Prisidirbęs" reiškė kažką pamiršęs, grubiai kalbėjęs ar pan.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 17:34

o paskui kas nors dar ką nors parašys. o po to kokia pavydi draugė leptelės kokią nesąmonę. o tu vis parinsies, galvosi, kad turi kitą ir kelsi scenas?
jei nori(t) išsaugot šeimą, pamiršk(it) tokias nesąmones... su tokiu požiūriu, reakcija ir elgesiu toli neisit

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 21:25

Ypatingom progom gėlių gaunu, o su dovanom pasimokiau ?

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-02 00:01

(Rasweja @ Jul 1 2008, 09:25 PM) [snapback]605048[/snapback]

Dabar susimąsčiau - nepamenu, kada aš saviškį staigmena paskutinį kartą nustebinau

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-02 07:59

Būtų daug trumpesnė už temą, kur bambame, kaip mūsų nenustebina

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-02 09:42

(Afe @ Jul 2 2008, 07:59 AM) [snapback]605087[/snapback]

Aš saviškį per sorokovniką nustebinau. Dabar jam kem-vienas, stebinsiu po devynių metų

3

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras nedovanoja dovanų

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Domas