Forumas > Šeima > Dviese > Vyras nedovanoja dovanų

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-05-11 10:47

Manasis jau tikriausiai pamiršo,kad gėlės egzistuoja sunku net prisiminti kada paskutinį kartą jas dovanojo

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-11 11:09

Na paskaitinėjus šitą temelę priėjau išvados, kad aš kažkokia nenormali motera :?
Esu siaubingai ne romantiška ir niekada tokia nebuvau. Mano vyras seniau dovanodavo kvepalus, bet nė karto nepataikė, kad man patiktų, o naudot turi, kažkaip nepatogu sakyt, kad Šū....as. Paskui pirkdavo apatinį trikotaža, nu gražus jis, toks kur vyrams patinka ir brungus, ale, kad jau labai patogus būtų tai nea.... :oops: Ir šiaip visokie tokie dalykai manęs visai nedžiugina, papuošalų nenešioju visiškai, o jis raz ir pargabena granginėlę iš vienos brangios juvelyrinės parduotuvės. Nu panešiojau pusmetį, ką daryt.
Bet kadangi mes ne vienus ir ne dvejus metus kartu, aš jį pamažu atpratinau nuo bereikalingų dovanų, man žymiai geresnė dovana, kai pvz. Mamos dienos proga vyras iššveitė visus namus. Nu tokio gerumo dovanos nebeprisimenu :valio :valio :* Ir aš siaubingai nemėgstu daryti valgyt, tai vyras ir iš šitos bėdos mane išvadavo. Gamina valgį praktiškai tik jis. Va tokias dovanas aš vertinu, o kad parneša gėlių, tai kstati o ptičkach, aš jų nevalgau. Nors pagal visas visuomenėje priimtas normas, turėčiau nualpti iš laimės
Man žymiai labiau patinka, kai vyras vietoj gėlių parneša visą krepšį įvairių vaisių :* Nu nebūtinai krepšį...
Va kokia aš nenormali. Ir gimtadienio proga man jis pinigus duoda, man taip geriausia :lux
Ir nevarginu aš žmogaus su visokiais priekaištais, kad man dėmesio, gėlių ir visokių kitokių vikruntasų iki pilnos laimės trūksta. A, nė pati dėl to nervus sau ėdu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-11 11:40

amžina problema tokie dalykai-moterys nori,vyrai nesupranta dar ne taip seniai ir aš dėl tų dovanų (tiksliau,jų nebuvimo) pykdavau.o dabar mąstau kitaip-džiaugiuos,kai vakare grįždamas parveža mano mėgstamo šokolado,vaisių.kai dėl manęs atranda laiko savo perkrautoj dienoj ir nusiveža į gamtą.aišku,vis užeina noras gaut gėlių ar dar ko,bet kažkaip supratau,kad geriau nuoširdi smulkmena nei didelė dovana iš reikalo

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-11 12:56

Mano uošvis labai mėgsta tokią istoriją (aišku, ji mane nervuoja). Vieno bendradarbio žmona vis burbėdavo, kad jai vyras nedovanoja jokių dovanų, gėlių. Tai kai jam nusibodo, tai jis vieną kartą už visą atlyginimą nupirko gėlių. Nemanau, kad žmona buvo patenkinta :wink: Va, taip ir būna su tom dovanom.

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-11 15:26

[quote]

Tai kai jam nusibodo, tai jis vieną kartą už visą atlyginimą nupirko gėlių.

[/quote]

Nu tikrai zmona buvo laiminga :,( Galima sakyti,kad pasityciojo is jos :ate: Nejaugi negalima buvo nupirkti vienos gelytes Ar tas vyras nenorejo pasirodyti silpnas-tipo,tu is manes visvien neisreikalausi,o kad atstotu,tai padare taip,kad zmona gailetusi uz savo norus :oops: Cia ne vyras,o SLYKSTYNE :x

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-11 15:48

[quote=pa_radize]amžina problema tokie dalykai-moterys nori,vyrai nesupranta dar ne taip seniai ir aš dėl tų dovanų (tiksliau,jų nebuvimo) pykdavau.o dabar mąstau kitaip-džiaugiuos,kai vakare grįždamas parveža mano mėgstamo šokolado,vaisių.kai dėl manęs atranda laiko savo perkrautoj dienoj ir nusiveža į gamtą.aišku,vis užeina noras gaut gėlių ar dar ko,bet kažkaip supratau,kad geriau nuoširdi smulkmena nei didelė dovana iš reikalo[/quote]

Visiskai sutinku su tavimi. Mano situacija tokia pati, as dziaugiuosi, kai jis parveza is keliones koki saldumyna, ar pukuota meskiuka, kai nuskina pievoje zybute ar kokia kita lauko gele, kai isverda arbatos ir atnesa i lova. ir visiskai nebutina ta brangi dovana, svarbu demesys ir rupestis. tai reikia pastebeti ir ivertinti

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-11 19:28

As irgi mergaites sutinku , kad svarbiau vyro demesys, nei brangi dovana, nors aisku norisi retkarciais nors kokia smulkmena gaut. Bet kaip sako, jeigu vyras niekada nedovanoja geliu, o viena syki padovanoja, tai zinok, kad kazko prisidirbo, nusikalto ))): ?!Ar girdejot kas toki teigini ir idomu ar tai tiesa? :?:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-11 19:54

na,čia iš kurios pusės pažiūrėsi.pesimistė galvos,kad tikrai prisidirbo kaip velnias iki ausų,o optimistė-kad vyras pagaliau suprato,ko iš jo norima

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-12 09:09

Tai aišku, jei niekad vyras nesielgė taip kaip dabar, na pvz. niekad nedovanojo gėlių, o čia bac ateina su jom, tai tikrai pirmas klausimas būtų "Ko prisidirbai?"

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-12 09:29

[quote=Inga]Tai aišku, jei niekad vyras nesielgė taip kaip dabar, na pvz. niekad nedovanojo gėlių, o čia bac ateina su jom, tai tikrai pirmas klausimas būtų "Ko prisidirbai?" [/quote]

Taigi... pasiskaitines vyras mamyciu foruma, pagalvos, kad zmonai jo demesio mazai, nutars pasikeisti ir pareis viena diena su puokste, o zmona vietoje to, kad apsidziaugtu, tekst per skruosta ir rekia "Ko prisidirbai???!!!" ))):

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-12 13:22

Sveikutes,

pasirodo cia musu dauguma tokiu :? , o as masciau, kad nemoku parodyti ar ten kaip nors kitaip pasakyti, kad nors gelyte namo galima butu parnesti....Man zymiai maloniau, kai va ir praita savaidgali pievoje nuskinta piene negu prabangi dovana...na ir paciai reikes siurpriza koki padaryti nes jau senokai ka buvau "beiskretusi"

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-12 18:03

Ot kokie jūsų vyrai gėlių niokotojai.
Mano pyplys man vakar dilgėlę už kaimyno tvoros padovanojo. Žino, kad skint negalima, o ir ne mūsų gi, tai atsivedė, parodė pro tvorą ir padovanojo

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-13 10:06

Manasis dabar man ir vyresniam berniukui dažnai po šokoladuką nuperka Žinoma galėčiau ir pati nusipirkti, bet daug maloniau kai vyras nuperka :lux :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-13 13:53

Vis delto keistos mes moterys, sitaip suprantam kad vyras apie msu galvoja,jei ka nors nuperka
Idomu, kokia vyru logika siuo klausimu?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-13 14:17

O aš praeitame gyvenime turbūt žiurkėnas buvau. Kimščiau ir kimščiau visokias dovanas už žandų

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-13 19:03

Zinute, tokiam stiliui
Ka, valgysim siandiena?, ar kas eis i parduotuve?
o, as tokiu zinuciu kas diena parasau
Audra o kaip su dovanojimu....gauti tai gauti... :?

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-10 23:31

Maniškis dovanoja dovanas tik su progom, gėlės - irgi tik kai yra proga. Nors mažytė progelė. Baigiu priprasti, nors taip norėčiau staigmenų.

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-24 16:28

Mano vyrelis irgi ne romantikas... Siurprizų, dovanų iš jo nesulauksi... Ir žinot, aš manau, čia yra ne dėl to, kad jis nežinotų, kad moteris (konkrečiai - aš) šito noriu, o dėl to, kad... meilės maža... Kai draugaudavom, kažkaip sugebėdavo nepralenkti gėlių turgelio prieš pas mane atenant, reiškia, suvokia, kad moteriai tai ptinka. O dabar apsileido. Ir aš pati tokia nemeili pasidariau, gal ir nėra už ką man jų dovanoti.. .?Nežinau, čia turbūt jau kita tema

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-28 18:15

per jo svente perku sau dovana, o per savo jam , super!

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-29 14:49

man vyras taip pat nedovanoja dovanų. tik kai yra progos gaunu gėlių ir to man iš jo užtenka. ne dovanose laimė, svarbiausia kad jis yra geras vyras ir tėtis.

2

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras nedovanoja dovanų

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dukryte