Forumas > Šeima > Dviese > Vyras nedovanoja dovanų

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:02

Juokinga, aisku, tema, tarsi dovanos butu svarbiausia. Bet ar kartais nebuna taip, kad labai noretum romantiskos akimirkos su, tarkim, ziedeliu dezeleje, o jos per desimt metu nera? Gal ir vista as, bet man taip to truksta. Tiesa, kai labai isigeidziau tokio ziedo, kuris nepigiai kainavo ir kelis kartus uzsiminiau jam, gavau...tos parduotuves, kurioje ji maciau dovanu ceki

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:15

Visai nejuokinga...
Aš tai vis svajoju, kad vyras pvz per gimtadienį nustebintų, o ne nupirktų tai, ko man šiaip reikia. Arba, kai konkrečiai pasakau vos ne kur nupirkti. Bandau vis pateisint, kad nėra reikalo pinigais švaistytis ir visokių niekų prisidovanot, bet širdelėj vistiek kirba ta viltis.
Bet tai nuo žmogaus būdo priklauso. kadangi maniškis praktiškas, tai jau romantika gali būti tik su gėlyte per progas. Belieka susitaikyt ir prisitaikyt.

Bet galėjo bent kartu nuvažiuot ir nupirkti tą žiedą...

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:17

Pakankamai daug vyrų mąstančių ir besielgiančių taip kaip tavasis. Jie paprasčiausiai tingi arba nesupranta koks skirtumas - ar jis nupirko tą žiedą, ar davė pinigų jam įsigyti. Juk rezultatas tas pats - žiedą turi Jokio streso dėl nepataikyto dydžio ir pan.
Gal reikėtų vyrui papasakoti, kaip jautiesi, ir kuo skiriasi išrinkta ir įteikta dovanėlė nuo pinigėlių jai įsigyti? Kad norisi dėmesio, o ne paties daikto? Jei protingas vyras, turėtų pakakti atviro pokalbio

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:18

[quote=Sauluzele]Juokinga, aisku, tema, tarsi dovanos butu svarbiausia. Bet ar kartais nebuna taip, kad labai noretum romantiskos akimirkos su, tarkim, ziedeliu dezeleje, o jos per desimt metu nera? Gal ir vista as, bet man taip to truksta. Tiesa, kai labai isigeidziau tokio ziedo, kuris nepigiai kainavo ir kelis kartus uzsiminiau jam, gavau...tos parduotuves, kurioje ji maciau dovanu ceki [/quote]

Zinok, zmoniska, noreti to ko negauni

As ir gi noreciau, kad mane vyras lepintu, jau nekalbu apie tai, kad nepamirstu, kad esu nestuke...bet taip nera...galiu pykti, viduje, buti nepatenkinta, bet nieko cia napakeisiu...yra taip kaip yra....

Bet, paziurek is kitos puses, jei vyras dovanoja dovanas ir niekada nepataiko nupirkti tai kas tau patinka :? tai labiau pyktum, nei kad gavai ceki, nuvarei ir nusipirkai :lux

Nes, man tai tenka daznai grazinti dovana atgal, nes nepatinka....ir ismiera netinka...ypac apatini trikotaza, mano brangusis neatitaiko...tai del to dreba kiekvienas KAledas...bijo kad sugadins svente abiems...

Taip, kad nera del ko krimstis, juk moterys visada ras visokiu priezasciu, buti nepatenkintos :?

AR, ne :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:19

Labas, Sauluzele. Zinai, dabar sita tema man juokinga, bet pries pora metu taip nemaniau. Mano vyras mane palepindavo dovanomis, bet jos buvo jau baisiai neidomios (pvz.treningai ar frotinis chalatas). Jo supratimu dovanos, pirmiausiai, turetu buti praktiskos, o romantika ir panasus dalykai pas ji buvo n-tojoj vietoj. Bet vyrus reikia po truputi, su kantrybe mokyti ir tada tu pasieksi savo. Dabar dazniausiai dovanu mes vaziuojame pirkti kartu arba jam pasakau labai konkreciai ko as noriu. Kantrybes tau :!:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:27

Vyrai daug ką vertina kitaip negu mes. Todėl jiems reikia padėti
Pavyzdys. Kai laukiausi kažkaip kelis kartus užsiminiau vyrui apie tai, kad gimus :baby žmonai vyras dovanoja dovanas. Na ne tiesiai pasakiau, bet taip, kad būtų aišku. Tiesiog kalbėjau apie tai kaip apie savaime suprantamą dalyką. Ir gavau dovanų. Mielą, brangų, vertingą daiktą. Bet paskui vyras kažkada užsiminė, kad gerai padariau, kad kalbėjau apie tai, nes jis galėjo nepagalvoti ar užmiršti. O gelių vaiko pirmojo gimtadienio proga gavau jau be priminimo
Kai ateina proga aš jau būnu pamiršusi, o jis - ne :lux
Vyrus reikia "padaryti" tokiais, kokius juos norime turėti :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:29

O aš maniau,kad tokie vyrai retenybė,bet žiūriu,kad ne.Maniškis irgi toks,reikia pasakyti ko konkrečiai nori,tą ir nuperka,jokios romantikos O jei nepasakyčiau ko noriu,tai turbūt visai nieko nedovanotų :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:44

[quote=Ingrida]Vyrai daug ką vertina kitaip negu mes. Todėl jiems reikia padėti

Pavyzdys. Kai laukiausi kažkaip kelis kartus užsiminiau vyrui apie tai, kad gimus :baby žmonai vyras dovanoja dovanas. Na ne tiesiai pasakiau, bet taip, kad būtų aišku. Tiesiog kalbėjau apie tai kaip apie savaime suprantamą dalyką. Ir gavau dovanų. Mielą, brangų, vertingą daiktą. Bet paskui vyras kažkada užsiminė, kad gerai padariau, kad kalbėjau apie tai, nes jis galėjo nepagalvoti ar užmiršti. O gelių vaiko pirmojo gimtadienio proga gavau jau be priminimo

Kai ateina proga aš jau būnu pamiršusi, o jis - ne :lux

Vyrus reikia "padaryti" tokiais, kokius juos norime turėti :wink:[/quote]

Na, jei man jau per desimtmeti nepavyko nieko padaryti, vadinasi, beviltiska as arba jis, nezinau :x

O apie dovanas vaiku gimimo proga (turiu ju tris) tai net nesvajoju. Kazkada uzsiminiau, bet mano kalba buvo jam kaip muses zyzimas. Mazdaug, pinigu yra, eik, nusipirk, na, nepasake taip tiesiai, bet leido suprasti. Tiesa, kai dar draugavom, buvo papuosalu komplekta nupirkes, tai iki siol saugau, nors metalinis jis ten kazkoks, jau ir surudyti spejo, bet pasiziuriu ir grazu grazu...jauciu, kad esu sentimentali romantike ir tiek, o jis pragmatiskas vyras. Zinoma, gal su kita moterim kitoks ir jis butu... :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 14:58

vyrams reik tiesiai pasakyti,kad nori romantikos,uzuomenu jie nesupranta.maniskis palepina mane kokia staigmenele.daznai pasakau ko noreciau,atitinkamom progom.juk taip malonu,kai zinai,kad renka tau dovana.man turbut pasiseke,bet niekad negavau trenigu ar chalato,kas liecia apranga vaziuojam pirkti abu,as renkuosi jis moka arba as jam isrenku,jisai matuojasi.sauluzele ir lik romantike,tik stenkis kalbetis su vyru,kad jis zinotu ko tu kada nori,gaila kad jie neturi sesto jausmo atspeti zmonu igeidzius.

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 15:20

vat ir man kažkodėl skaitant temą iškilo toks klausimas: o mes dovanojame vyrams dovanėles?
Sąžiningai, aš tai nelabai... Ir ne todėl, kad nenorėčiau, tiesiog nežinau, ką. Iš kitos pusės, veikia tepalatinis

Va vakar vakare neapsikentus (oi kaip šita tema "į temą" :valio: ) sėdžim trise - aš, jis ir jo draugas, vakarojam. Per TV rodo reklamą - naujo stebuklingojo Nivea tušo, 3x pastorinančio blakstienas. Pokalbis:

Aš: va, kaip šito tušo labai norėčiau. LABAI norėčiau.
(Vyrai sužiūro į ekraną)
Vyras: O kas čia tokio?
Draugas: o, žiūrėk, kiek dirbtinių blakstienų įklijuota
Vyras: Aha, ir greičiausiai visai ne su tuo produktu daryta...

Tai va

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 15:26

O maniškis kažkaip mane pradžiugina dovanėlėm - staigmėnėlėm

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 15:29

[quote=Audra]vat ir man kažkodėl skaitant temą iškilo toks klausimas: o mes dovanojame vyrams dovanėles?

Sąžiningai, aš tai nelabai... Ir ne todėl, kad nenorėčiau, tiesiog nežinau, ką. Iš kitos pusės, veikia tepalatinis

Va vakar vakare neapsikentus (oi kaip šita tema "į temą" :valio: ) sėdžim trise - aš, jis ir jo draugas, vakarojam. Per TV rodo reklamą - naujo stebuklingojo Nivea tušo, 3x pastorinančio blakstienas. Pokalbis:

Aš: va, kaip šito tušo labai norėčiau. LABAI norėčiau.

(Vyrai sužiūro į ekraną)

Vyras: O kas čia tokio?

Draugas: o, žiūrėk, kiek dirbtinių blakstienų įklijuota

Vyras: Aha, ir greičiausiai visai ne su tuo produktu daryta...

Tai va [/quote]

:valio ne viena as, ne viena :valio :valio :valio bet kita vertus, nieko cia dziaugsmingo beje, dovanoju jam kokia smulkmena ir be progos, tiesiog pagalvoju, ir dovanoju, bet atgalinio rysio ner. Kvepalai, parvezami is keliones ir spurgytes nesiskaito, nes pirmuju tai niekaip neisisamonina, kokius megstu ir amzinai perklausia, o nuo antruju stooooorejama :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 15:31

Na mano vyras irgi apsimeta, kad nesupranta kodėl kažko "nereikalingo" noriu
O aš pati šiuo atžvilgiu nesu tokia tidi ir romantiška :oops: Ateina proga, o aš niekeip negaliu prisiminti ko vyras norėtų :? beje, mes stengiamės nedovanoti praktiškų ir reikalingų daiktų.
Oi, dabar pagalvojau, koks geras tas mano vyras :*

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 15:36

Na maniškis su davanėlėm taip pat nepersistengia. Bet iš kelionės tuščiom niekad negrįžta. :wink: Anksčiau pirkdavo kvepalus. Gerus ir tikrai labai skaniai kvepenčius :lux O iš paskutinės kelionės grįžo su apatinio trikotažo komplektuku. :oops: Prieš išvažiuojant paklausė ko norėčiau lauktuvių. Tai atsakiau, kad kažko tokio uch...Na ir gavau

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 15:37

Aha, tikrai. Dėl to jis ir geras, kad aš jam pati geriausia dovana :feja:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-09 16:23

Kai maniskis paskutini karta norejo mane palepint, nupirko ... mano megstamo alk.gerimo buteli! Kad vakare, kai vaikas uzmiega galeciau pagurksnot, sededama prie teliko :-E Dazniausiai dar ir vakariene padaro, stai ir dovana :lux Ne ziedai ir ne grandineles, bet vistiek malonu :*

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 15:54

maniskis irgi nelepina dovanomis, nors as jam visada kai gryztu is sesijos koki nors niekuti parvezu, ar siaip laukdama jo ka sugalvoju, nes buna komandiruoteje, tik savaitgaliais gryzta, o jis pats to nesupranta, kad ir man gal butu malonu kazka gauti, tik pasako..tai kam pirkai?..ar to reikejo?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 19:08

Malonu kai vyras be jokios padovanoja gėlių

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 22:19

Retorinis klausimas: kas blogiau, ar kai apskritai nedovanoja arba neromantikas, ar kai padovanoja tokią :x :duda: , kad nežinai į kokį tamsų kampą kišti arba tokią "sutaupytą", kad tik būtų faktas - dovana (kaip sakant dovanotam arkliui į dantis nežiūrima)?

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 23:08

Maniškis dabar dovanoja man tas dovanėles,kad stiprintų draugystę
Bet kol draugavom,tai nedovanodavo net gėlių(ir kaip aš dar užjo ištekėjau :? )Jis tiesiog pamiršdavo,kad yra proga ką nors padovanoti.Prisimindavo,kad moterims reikia ką nors padovanoti, kai eidavom pro gėlių parduotuvę."Tuoj užeisiu tau gėlę kokią nupirkt :* " Ir eidavo pirkti,va ir romantika.Bet išsiauklėjau ,tai dabar neturiu kuom skųstis

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras nedovanoja dovanų

Šiandien gimtadienius švenčia (146)
Lukas