Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Vidurių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5
Mama.lt

Mama.lt

2006-11-19 18:03

QUOTE(Ryte @ Nov 19 2006, 01:27 PM)
.....

Tik vis vien geraiusias poveikis - judėjimas. Pradėjau pratimus įvairius daryti su pilvo presu, iškart gyvent smagiau pasidarė ir tualetan ne taip nemalonu vaikščioti. 

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-22 11:01

Viduriu uzkietejimo problema nestukems- tame tarpe ir man, labai aktuali. Taciau mane kankina ir dar vienas reiskinys- nerealiai pucia pilvuka, jis toks kietas pasidaro :(

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-07 15:18

Įdomu, kokie gali būti pritūpimai nėštumo metu. Aš tai net pasilenkt batų užsidėt jau sunkiai galiu, tai ką kalbėt apie pritūpimus

Mama.lt

Mama.lt

2006-12-07 20:07

QUOTE(Paduskele @ Nov 22 2006, 11:01 AM)
Viduriu uzkietejimo problema nestukems- tame tarpe ir man, labai aktuali. Taciau mane kankina ir dar vienas reiskinys- nerealiai pucia pilvuka, jis toks kietas pasidaro :(

Mama.lt

Mama.lt

2007-08-30 21:46

Man viduriai labai graziai susitvarke pradejus gerti kefyra su aliejum. Tik nebijok, kad tai labai bjaurus skonis, cia taip tik skamba ne kaip, bet to aliejaus skonio tai visai nesijaucia, tik lupos siek tiek susiriebina. As i puodeli kefyro pilu mazdaug sauksta aliejaus (nebutinai alyvuogiu, bet as nusipirkau) ismaisau ir geriu, tip kokius du tris kartus per diena. Bet uztai i toleta "miela" eiti pasidare.

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-06 18:09

Kol susitvarkiau su problema, išbandžiau ir burokėlius, ir džiovintas slyvas, ir abrikosus. Išgelbėjo tik kiviai

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-06 18:23

turejau ir as visa nestuma sia problema,net kai namie prasidejo kas desimt minuciu saremiai nesupratau galvojau kad uzkieteje viduriai ir niekaip neiseina padaryti o padedavo kiviai tiktai.

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-10 11:03

(mamaIeva @ Feb 6 2008, 06:23 PM) [snapback]575503[/snapback]

turejau ir as visa nestuma sia problema,net kai namie prasidejo kas desimt minuciu saremiai nesupratau galvojau kad uzkieteje viduriai ir niekaip neiseina padaryti kad kiviai gali padėti, man tai padeda kavos puodelis su pienu praskiestas. bet reiks ir kivių pavalgyti

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-04 13:54

vai kaip vargstu su vidurių kietėjimu vakar jau netgi iki apsiverkimo pradėjo pilvą skaudėti... tai nebekentėjau-išgėriau duphilaco ir susitvarkė,tik neaišku ar galima jį vartoti nėštumo metu....

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-05 22:52

(Virogita @ Apr 4 2008, 01:54 PM) [snapback]587474[/snapback]

tai nebekentėjau-išgėriau duphilaco ir susitvarkė,tik neaišku ar galima jį vartoti nėštumo metu....

Dėl bet kokio vaisto pasikonsultuok su gydytoju - tik jis tau gali patarti, ką galima vartoti, o ką ne.
Aš labiausiai mėgstu natūralias priemones. Išbandžiau viską, ką žinojau, ir man pavyko atrasti, kas geriausiai tiko būtent man

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-05 22:54

šitą aš kuo puikiausiai žinau, bet kad nebegalėjau kentėti skausmo kaip vidurius raižė, tiesiog iki ašarų....

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-03 11:29

siap pati niekada neturejau problemu su viduriais kai laukiausi bet zinau kad daugeli besilaukianciu si problema uzpuola kaikurioms padeda DISPORALIS nezinau ar teisingai uzrasiau pavadinima,kitom geriant gelezi viskas susitvarko bet aisku betkokiu atveju pasikonsultuokit su jus priziurinciu gydytoju

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-10 14:38

2008 04 05

(Virogita @ Apr 4 2008, 01:54 PM) [snapback]587474[/snapback]

tai nebekentėjau-išgėriau duphilaco ir susitvarkė,tik neaišku ar galima jį vartoti nėštumo metu....

Duphilac gerti nėštumo metu galima, bet su saiku, taip pat jei jau niekaip nebeišeina pabandykite nusipirkti klizmutę, tik tiksliai nepamenu jos pavadinimo, bet vaistininkas tikrai turėtų žinoti. Ji suveikia labai greitai ir tikrai nekenkia, žinoma jei nenaudosite kiekvieną dieną.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-10 16:50

ta klizmute vadinasi MICROLAX tikrai galima naudoti ir nescioms ir tikrai geras pagalbininkas kritinei situacijai isspresti

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2009-02-23 17:37

man Linex padeda, sutvarko zarnyne viska, kas reikalinga, kazkaip su bet kokia chemija zaisti nesinori, o cia naturalios bakterijos tai ir nebaisu vartoti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 26

2009-04-09 12:15

As vartojau FORLAX kai nestumo metu uzkietejo nes issiaiskinau kad forlax galima ir nestumo metu ir maitinancioms mamoms taip pat net kudikiams ir vaikams tai manau kad neblogas vaistas  istikruju padejo tada man

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-04-20 14:42

As nestumo metu ir ne tik nestumo, kai sustreikuoja zarnyno veikla vartoju Erceflora. as uz naturalias bakterijas, nei kazkokius cheminius preparatas :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2011-04-12 22:12

Sveikos būsimos Mamytės!

Kadangi nėštumo metu gali kisti savijauta, įdomu kas gali būti su ja susiję? Kaip manote, ar socialinis palaikymas gali sietis su sveikata? Man įdomu atsakyti į šį klausimą, todėl atlieku tyrimą, kuriame nagrinėju subjektyviai vertinamos sveikatos ir gaunamo socialinio palaikymo ryšius. Esu psichologijos studijų programs IV kurso studentė ir man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Būčiau labai dėkinga jei skirtumėte kelias minutes ir užpildytumėte anoniminę anketą. Man SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ! 

Anketą galite rasti adresu: http://www.apklausa.lt/f/nesciuju-subjektyviai-vertinamos-sveikatos-ir-socialinio-palaikymo-sasajos-8d66f3a/answers/new.fullpage 

Iš anksto ačiū!

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2013-01-22 15:11

Nėštumo metu tikrai reikia saugią priemonę surasti. Pati naudojau Eva/qu žvakutes - jos padeda greitai pasituštinti. Privalumas dar ir tas, kad ši priemonė ne visą žarnyną veikia, taigi ir į kraują nepatenka, ir viso žarnyno darbo neišreguliuoja, dėl ko galėtų gerosios bakterijos žūti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2013-08-22 22:03

Na, įvaldėm kartu su mažąja tokį rytinį ritualą, jog tik atsikėlus - puodukas paprasto vandens. Jei namuos citrina voliojas - tai dar ir su citrina. Tokio drungno. Ne šalto. Jau taip kokius tris - keturis metus gyvenam. Ir veikia. :) Reguliariai ir užtikrintai, taip sakant. :D O vat draugytė, kuri metų pradžioj pasigimdė antrą lėlių, nuo 7 mėnesio į tualeta su pagalbinėm priemonėm vaikščiojo. Ir vis dar vaikšto. Irgi tas Eva / qu perka, sakė rami galva, nei pripratimo, nei pienukan kas negero patenka.

5

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Vidurių užkietėjimas...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
faustas ivoska