Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir... > Vidurių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-04-27 18:53

man jau beveik 6tas néshtumo ménuo,pirmi trys néshtumo ménesiai buvo siaubingi-tushtindavausi 1karta y savaite su nerealiais skausmais,nors dariau viska-daug judejau,valgiau vien sriubas,burokus,dziovintas slyvas...niekas nepadejo...bet kazkaip savaime po 3cio nestumo menesio viskas susitvarke-tushtintis pradejau kiekviena diena,net-juokinga-ta pacia valanda...zodziu-jokiu problemu nebeliko..o dabar va vel tas pats-man beveik 6tas néstumo ménuo-ir jau kaip savaité laiko tushtintis darosi vis sunkiau ir sunkiau...nors ir judu daug,valgau "VéL" burokus-dziovintas slyvas ir t.T...kad tik palengvint shia problema...niekas nepadeda...uzhkniso juodai-nejaugi tai taip ir tesis visa likusi néshtumo laika?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-27 22:13

Gal kokios zarnos uzsisuko? :? Man po gimdymo taip buvo,bet as issikapsciau,nes laisvinancius ant zoleliu geriau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-28 11:50

Mna taip pat nėštumo metu buvo užkietėję viduriai,bet pavalgydavau džiovintų slyvų,kito vidurius laisvinančio maisto ir viskas susitvarkydavo.Manyčiau,tau u-la reiktų kreiptis į gydytoją.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-04 20:19

Man taip pat buvo si prolema :ne: tolete net verkdavau, bet dabar atrodo viskas susitvarke man jau 34 savaite., manau ir tau Ula viskas susitvarkys! :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-04 23:02

QUOTE(doviliukas)
Man taip pat buvo si prolema :ne:  tolete net verkdavau, bet dabar atrodo viskas susitvarke man jau 34 savaite., manau ir tau Ula viskas susitvarkys! :wink:

As pirma nestuma ir gi su tuo problemu turejau ir visokius vaistus naudojau :x , bet ne ka padejo ir radau buda...man geriausia viska sureguliavo, stikline vandens arba sulciu is pacio ryto...nors ir gerdavau tuo metu gelezies papildus ir puodelis capucino kiekviena ryta ir viskas :lux
Bet, siaip tai geriau ka nors daryti, kad netureti tos problemos, nei manyti kad savaime susitvarkys ir praeis...nes zarnynas reikalas rimtas nors ir bijom apie tai praistarti gydytojai..

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-17 21:37

Patikėkit mamytės, kiek jau aš prasikankinau su tuo dalyku, tai patyliu:ak: . Kadangi pastoviai grėsė persileidimas, tai ten kažkokio chormono buvo perdaug, tai pastoviai buvo ši problema. Neidavau tualetan savaitę, 10 dienų, gal dar ir daugiau... Išbandžiau visas priemones, slyvas, laisvinantį maistą, po to jau ir kažkokias tabletes iš žolelių, nuo kurių net žiaugčiodavau (labai jau neskanios buvo, po to pirkau ir klizmutes po 5 litus, nepadėjo, po to jau ir normalą klizmą ligoninėj padarė, bet tik kelios kruopytės ir visas tuštinimąsis. Buvau labai išsigandus, bet nieko, kažkaip prie nėštumio galo praėjo. Daktarės visos stebėjos ir jau kai ateidavo vizitacijon, pirmas klausimas - gal jau padarei?
Beje per nėštumą svorio buvau priaugus neperdaugiausiai, gal 10kg. Ir labai blogai jausdavaus, kai neidavau tualetan, pilvas visas kietas būdavo, ir žarnyną labai skaudėjo. Bet viskas gerai, kas gerai baigias.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-18 18:31

Man penktas menuo, tustintis sunkoka, kartais visa savaite nieko napadarau

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-19 21:33

QUOTE(linacka @ Jun 18 2005, 05:31 PM)
Man penktas menuo, tustintis sunkoka, kartais visa savaite nieko napadarau 
[right][snapback]53751[/snapback][/right]

Bandyk jogurtą - atrodo actifed vadinasi. Taip pat valgyk uogas - braškes, žemuoges, trešnes... kivi irgi gerai. Taip pat gerai ryte ant tuščio skrandžio stiklinė vandens, gerai būtų su citrina...
Mažiau sėdėt, pavaikščiot reiktų

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-25 20:36

na man dar ,,geriau" - nuo ryto iki pietu is tualeto iseiti negaliu. vaizdas toks, kad laisvinamuju buciau koki buteliuka isgerusi.(((((((

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-26 17:13

QUOTE(ema @ Jun 25 2005, 07:36 PM)
na man dar ,,geriau" - nuo ryto iki pietu is tualeto iseiti negaliu. vaizdas toks, kad laisvinamuju buciau koki buteliuka isgerusi.(((((((
[right][snapback]55476[/snapback][/right]

O tu kartais magnio negeri? Man taip būna, kai išgeriu magnio tablete...

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-29 13:20

sveikos,
panašios bėdos ir man buvo, tik po gimdymo pirmas savaites. gerai padeda toks vaistas Mucofalk. ten nevirškinamos skaidulos ir nepatenka į kraują. tai mažyliui jokio poveikio ir svarbiausia ten parašyta, kad gerti nėščiosioms tinka.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-30 04:00

QUOTE(Agile @ Jun 26 2005, 02:13 PM)
O tu kartais magnio negeri? Man taip būna, kai išgeriu magnio tablete...
[right][snapback]55554[/snapback][/right]

ne negeriu. Tai jau pradedu manyti, kad kazkas ne taip. nes pirma karta kai persileidau, tai pries tai visa nakti vonioje praleidau.((

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-29 13:28

QUOTE(ema @ Jun 25 2005, 08:36 PM)
na man dar ,,geriau" - nuo ryto iki pietu is tualeto iseiti negaliu. vaizdas toks, kad laisvinamuju buciau koki buteliuka isgerusi.

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-16 21:09

man gydytoja sakė pakrikyti stiklinėje kelias valandas džiovintų abrikosų ir tą skystį išgerti ir abrikosus suvalgyti.tikrai padeda pabandykit

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-20 21:55

Sveikutes mamytes,cia as naujoke siame forume,man buvo tos bedeles tai reikia gerti toki skysti ,bet nebepamenu pavadinimo is d..... raides ,pasiteiraukit vaistinej,tikrai patars ka naudot,malonaus bendravimo siame forume .

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-06 20:12

QUOTE(savute @ Nov 20 2005, 07:55 PM)
Sveikutes mamytes,cia as naujoke siame forume,man buvo tos bedeles tai reikia gerti toki skysti  ,bet nebepamenu pavadinimo is d..... raides ,pasiteiraukit vaistinej,tikrai patars ka naudot,malonaus bendravimo siame forume .
[right][snapback]106565[/snapback][/right]

aš manau,kad pirmiausia reikia išbandyti visokius taip receptukus ir patarimus o tik poto vaistus gerti.juk vaistai nėštumo metu neįnaudą.reikia gerti tik blogiausiu atveju.aš taip manau.sveikia prisijungus čia tau tikrai patiks

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-06 22:31

pradžioje ir man buvo užkietėję, bet pradėjau valgyt duoną su grūdais, saulėgražas su jogurtu itr bananus - problema dingo

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-07 18:12

Man pačiai 2trimestre užkietėję viduriai buvo.Labai pagelbėjo slyvos,abrikosai.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-11 15:21

na svarbiausia kuo daugiau skysčių vartoti ir valgyti po truputi kas kažkiek laiko ir žiūrėti taip sakant ką į burną dedi

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-20 15:18

dar sako padeda LEPICOL

1

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Nėsčiosios ligos ir sveikata > Vidurių užkietėjimas...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim