Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Metinės deklaracijos VMI

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...
Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 16:38

Ar pateikėte VMI deklaracijas pinigėliams susigrąžinti, arba metines šeimos deklaracijas 2003.12.31, apie gautas paskolas didesnes nei 2000 Lt :?
Gaima pateikti ir elektroniniu būdu

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 16:43

Aš dar ne, bet man tik kelios labai paprastos formos reikalingos. Tik ten mačiau yra punktas pajamų rūšis, tai va ten nežinau ką rašyt. Pernai buhalterė man užpildė viską, tai kažkaip ir nepamenu ką rašė.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 17:01

Mamytes bukit malonios apsviekit mane neismanele.Ar deklaruoti turta reikia visiems ar kaip ten?As visiskai neismanau apie siuos reikalus? :duda:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 17:55

Jei turi atsiimamų pajamų, t.y. už mokslą, gyvybės draudimą, būsto kreditą, gal nieko nepraleidau :?
Tada reikia susirinkti pažymas apie gautas pajamas, ir pildyti formas, kurias labai paprasta atsisiusti iš VMI.
Tik kas pildot nepamirškit ir pajamų, kurias gaunat iš soc.rūpybos.
Galima siųsti el.paštu, prisijungiant per savo banką.
Jei esate pasiemę pvz paskolą būstui iš banko ir jo likutis yra didesnis nei 2000 Lt 2003,12,31, tuomet reikia pildyti formą FR0593.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 19:39

Ir dar naudinga pildyti tiems, kad nepilnus metus dirbo. Arba papildomas NPD ne visas pritaikytas. Mano vyras mokesčių nemoka, taigi galiu susigrąžinti apie 50 Lt. Pernai, kad dirbau ne visus 2003 metus, susigrąžinau visai nemažai. Nors, jei ne buhalterė, šito nebūčiau net žinojusi.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 19:58

[quote=Roneta]gaunat iš soc.rūpybos.

Galima siųsti el.paštu, prisijungiant per savo banką.

.[/quote]

neklaidink, pajamu gautu is soc rupybos pildyti nebutina - tai yra nedeklaruotinos pajamos.

Tiesa, nepainiokit soc rupybs ir sodros mokamu pinigeliu.

Jus verciau paskykit, kaip apskaiciuoti, ka nuo sumoketos paskolos uz busta galima susifrazinti?

P.S dar placiau jeigu galima apie tuos nevisus dirbtus metus. Bet itariu nesiskaito tas laikas, kai buvai vaiko prieziuros atostogu iki dvieju metu?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 20:30

Jei dirbai ne visus metus, tai kažkaip tau nebuvo taikytas NPD, tai va nuo to dydžio ir galima susigrąžinti, bet vaiko priežiūros atostogos tai nežinau... O susigrąžinimui nuo paskolos skaičiavimams pasinaudok http://www.tax.lt/calculator.php

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 20:35

Ar reikia deklaruoti tuos 93 litus, gaunamus už vaiką iki trejų metų?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 20:41

Nea, nei tų 93, nei paskui 50 nereikia deklaruoti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-18 08:16

Šiaip jei namuose turėjote 2003-12-31 jūsų manymu vertingo turto, tai jį taip pat reikėtų deklaruoti. Arba jei namuose turėjote daugiau kaip 50000 Lt (kaip aš sakau kojinėje )

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-18 08:44

[quote=Silvute]neklaidink, pajamu gautu is soc rupybos pildyti nebutina - tai yra nedeklaruotinos pajamos.

Tiesa, nepainiokit soc rupybs ir sodros mokamu pinigeliu.

Jus verciau paskykit, kaip apskaiciuoti, ka nuo sumoketos paskolos uz busta galima susifrazinti?

P.S dar placiau jeigu galima apie tuos nevisus dirbtus metus. Bet itariu nesiskaito tas laikas, kai buvai vaiko prieziuros atostogu iki dvieju metu?[/quote]

Aš aiškinausi, man patarė, kad geriau ir gaunamus, mano atveju 93 Lt iš soc. rūpybos taip pat nurodyti, ten yra spec.blankas apie neapmokestinamas pajamas. Bet man taip patarė, kad reikėtų pildyti ir tas.

O ši deklaracija pildosi už 2004 m.

Pateiksiu pvz.

Sakykim, aš už 03 mėn gavau tik 93 LT, vaiką auginau, o po to ant popieriaus sakykim 1500.

Tai nurodau pažymoje gautą priskaičiuotą sumą 13500

pažymoje nurodyta 3551 pajamų mokestį

o NPD jau nurodome už 12 mėn, t.y. 3654, o pažymoje būtų 2740.5

čia paėmiau kai NPD yra 304.50

Geriausiai parsisiūsti deklaracijas ir ten pildyti, skaičiuoja automatiškai.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-18 09:02

Bent jau pernai, jei neapmokestinamosios pajamos buvo mažiau nei 2000 litų, deklaruoti nereikėjo. Nemanau, kad verta vargti, eiti pažymų ir tai deklaruoti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-18 09:25

Tai tada, kodėl man, kai skambinau į Klaipėdos VMI, patarė ir šias pajamas deklaruoti :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-18 09:26

pažyma apie iš Sodros gaunas pajamas užsakoma Sodroje, ane?per kiek laiko kaži ją padaro?
jaučiu, jog susivėlinau :x

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-18 09:54

[quote=Roneta]Tai tada, kodėl man, kai skambinau į Klaipėdos VMI, patarė ir šias pajamas deklaruoti :?[/quote]

tikrai negaliu atsakyti uz kitus.

Paprasciausiai pati deklaracija ne pirma karta pildau, todel ir zinau, kad soc rupybos mokamos ismokos yra nedeklaruotinos.

O va siemet jau ir su susigrazinimu reikia pildyti - todel ir nzn kaip tai daryti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-30 11:11

Laikas, per kurį turėjo grąžinti mokesčių permokas, jau baigėsi. Ar susigrąžinote priklausančius pagal deklaraciją pinigėlius? Atrodo, aplinkui visi gavo jau seniai (ir bendradarbiai, ir vyras), tik aš nei pinigų, nei laiško apie neatitikimus deklaracijoje nesulaukiu Gal ne viena tokia esu?

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-30 13:07

jolitukuti, taigi pasiskambink, pasidomek
Pas mus laiskas buvo atejas kad kazkokie neatitikimai yra, bandziau skambinti duotu tel. nieks nekele arba uzimta, tai susirinkau visas pazymas, dar pasiskambinau i firma, is kurios pirkom kompa, ir nuvaziavom. O ten pasake kad tipo nebuvo gave is firmos patvirtinimo apie pirkini. O kai atvaziavom, jau tipo viskas ciki, pinigai saskaitoj buvo po 2 dienu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-30 15:52

jolitukuti, mums pernai taip buvo. Du kartus varėm į Mokesčių inspekciją. Paskui išaiškėjo, kad pinigus jie pervedė vieniems iš pirmųjų, o jų mums neatidavė VB.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-31 11:52

QUOTE(Ali @ Aug 30 2005, 10:46 AM)
O ko tu nesirūpi, pati neskambinti aiškintis, kodėl negavai pinigų?
[right][snapback]72350[/snapback][/right]

Bandžiau susirasti meilą, kada gavau patvirtinimą, jog mano deklaracija priimta (nes neatsimenu, nors užmušk). O pasirodo, laiškelis tas likęs darbo kompo atmintyje, tai tik pirmadienį jį išsitraukt pavyks, o tada jau aiškinsiuos.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-31 12:27

QUOTE(jolitukutis @ Aug 31 2005, 10:52 AM)
Bandžiau susirasti meilą, kada gavau patvirtinimą, jog mano deklaracija priimta (nes neatsimenu, nors užmušk). O pasirodo, laiškelis tas likęs darbo kompo atmintyje, tai tik pirmadienį jį išsitraukt pavyks, o tada jau aiškinsiuos.
[right][snapback]72820[/snapback][/right]

O kaip tu deklaravai, internetu? Jei taip reikėtu įeiti ir pažiūrėti, ar priimta, ar yra klaidų ir kokios, nes mums irgi buvo, tik el.laiska atsiunte, o iejus i internetą, kur tavo deklaracijos, ten matėsi, kas ne taip, ymonė vyro neuždeklaravo vienų pajamų

1
...

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Metinės deklaracijos VMI

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Kotryna ir Deividas