Forumas > Namai > Buitis > Automobilis
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5
 
2019-03-27 00:09

Galvojame pirkti naują automobilį, bet yra dvejonių, nes kaip ir reiktų renovuotis butuką. Lyg ir suprantamas sprendimas susitvarkyti pirma butą, dėl vaikų, bet auto irgi reikalingas labai. Galvojam ir apie lizingą, ir apie paskolas, ir ar pirkti naują ar nadotą auto, ar tiesiog tvarkytis butuką ir tada taupyti ant automobilio iš naujo. Bet jei senukas palūž pakeliui į darbą tai irgi bėda nesvietiška. 


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2019-03-27 02:55

Na jei automobilis yra būtinas darbui tai nematau didelio pasirinkimo, be to, jis turbūt pigiau atsietų nei viso buto renovacija? O jei ne paslaptis apie kokį auto galvojate?


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 19
 
2019-03-27 13:00

Dabar reikia labai atidžiai žiūrėt, kokia situacija yra su mokesčiais dėl emisijų ir ką žada dėl jų daryt netolimoj ateity. Viskas labai priklauso nuo to, kokio atumobilio reikia (talpa, galia ir t.t.) bei kur daugiausia juo bus važinėjama. Be abejo, jeigu dabartinis automobilis skaičiuoja paskutines dienas ir gali reikėti brangaus remonto, tuomet verčiau žvalgytis automobilio, bet jei galima jį eksploatuoti vis kažką pakrapštant, tai gal skirkit lėšas būstui :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3
 
2019-03-27 16:39

Už jus vistiek niekas nenuspręs, ko labiau reikia, tą ir rinkitės. Galiu tik parekomenduoti Toyota hibridus, geri, ilgaamžiški automobiliai, ypač Yaris. Na bent jau aš jį vairuoju jau porą metų ir nusiskundimų kolkas neturiu, aišku gamintojo sąnaudos bei pažadai ir realybė gali skirtis, bet apskritai aš patenkintas. Pirkau Tokviloje https://www.tokvila.lt/lt/parduodami-nauji-toyota-automobiliai.


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Automobilis

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Alisa