Forumas > Šeima > Dviese > Kai vaikas užaugs...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-04-14 16:04

Iš darbo paprastai kiekvieną dieną bėgu iškišusi liežuvį, nes reikia skubėti iš darželio pasiimti vaiką. Jei jis ne darželyje, tai dėl savaime suprantamų priežasčių skubu kuo greičiau paleisti auklę. Jei vaikas su tėčiu, tada vis tiek iš kur nors lekiu, kad galėčiau išleisti vyrą pažaisti futbolo.
Atsiėmus mažąjį apie valandžiukę ramybės vėl galima tik pasvajoti. Pavyzdžiui, šiandien mausim į polikliniką. Po to būtinai skaitysim knygas, paskui- dėlionės, konstruktoriai, piešiniai ir dar vienas žaidimas, kurį laisvai būtų galima pavadinti ,,Pažiūrėkit, kaip kvaišta mano tėvai" (žaidimo esmė- mažasis vaidina, kad groja pianinu baisiai monotonišką ir lėtą dainelę,pvz., ,,Aš einu, aš einu žiemužėlės takeliu. Pamatau, pamatau daug kiškiukų iš arčiau... " Ir taip toliau be galo, be krašto. O abu tėvai turi tuo ,,takeliu" eiti ir vaizduoti, kaip jie ten viską mato. Tai ir vaikštom kiekvieną dieną su vyru ratais po kambarį).
Taigi pažaidę eisim gaminti įsivaizduojamo maisto ir plauti netikrų lėkščių (na, kodėl ne tikrų? Bent naudos būtų). Jau vos ne pusiaunakčiui atėjus pusvalandį valysimės dantis, o jei procedūrų užsimanysim daugiau, tai be pusantros valandos neapsieisim. O paskui dar pasakėlės ir dainelės prieš miegą...
Ir dar daugybė visokių reikalų atsiras eilinį vakarą po darželio-visų neminėsiu (pačios žinot).
Tad štai sėdžiu šiandien ir kažkaip gaila savęs darosi- netgi būtiniausi mano poreikiai tampa svajonėmis (kirpykla, manikiūras, pedikiūras, normalūs pasisėdėjimai su draugėmis, kurios kiek toliau gyvena, kelionės, kad ir trumpos (neturiu kam vaiko palikti), pasivaikščiojimai tik dviese su vyru, nesuversti kambariai, laiku atlikti darbai ........ (čia galit ir jūs pratęsti) Viso šito nėr...
Bet pats blogiausias dalykas, kurį suvokiau savęs begailėdama, jog, vaikui užaugus, aš NEBETURĖSIU KĄ VEIKTI- tai kas, kad vėl būsiu pareiginga darbuotoja, mano namai blizgės, o aš pati atrodysiu tobulai. Todėl greičiausiai mane įtrauks į sąrašą tų, kurios visą gyvenimą taip ir nesugeba atžalos nuo savo sijono paleisti, kurių nekenčia marčios, kurios kiša savo nosį į savarankiškos šeimos gyvenimą, kurios siūlo savo paslaugas, kai jų visai nereikia...
Siaubas, kokia aš būsiu...

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-14 16:45

JJ, nu ko pypi, ko pypi.
Pas jumis darbai iš principo paskirstyti neteisingai.
Daržas. Pirmyn ir atgal - tėčio pareiga, bo 1) mano vedamas vaikas labai pypia; 2) jie mašinuoti, aš ne. Pakeliui iš daržo abu užvažiuoja apsipirkt, o jei veža į treniruotę dukrą - tai po to užvažiuoja apsipirkt. Jei pavyksta, dar ir mane namo parsiveža, bet retai.
Namie. Každomu svoje. Indai - indaplovei, dulkių siurblys ir grindų skuduras - tėčiui su cypliu, blynų kepimas - dukroms, kompas - mamai
Pasiropinėjimai. Komandomis pagal bendrus interesus. Ir priklausomai nuo oro sąlygų. Superkritiniu atveju - močiutės paslaugos pusdieniui (musėt porąsyk jau pasinaudojom).
O kai vaikas užaugs, leisk, kaip ir aš, jį į kunigus, o tu gaspadinauk. Vyras galės būt zakristijonu. Veikla ir 0 marčių garantuota abiem iki ir po pensijų.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-14 16:53

Aš tai visada sakau, kad kai vaikai užaugs, reikės anūkus auginti ))):

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-15 07:01

O aš tai vis dar stengiuosi bent minimaliai išbalansuoti neatsisakydama visų savo malonumų ir poreikių. O kai užaugs? Tada dar ir "pagyventi" tikiuosi - koncertai (gal ne jaunimo, gal į kokius "Grok, Jurgeli" trauks

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-15 15:16

Manau, kad vaikai jau nuo dvieju- triju metu patys puikiai gali uzsiimti zaidimais ir rasti sau maloniu uzsiemimu. Istisas mamos lindimas i vaiko gyvenima darosi nereikalingas. kartais megstu paziureti(vietoj TV, kaip vaikas zaidzia(nuotaika pakelia :) ) Nereikalinga ikyriai brukti savo kompanijos maziui. Kazkas teisingai pastebejo, kad yra ir tetis, mociutes, aukles, draugai. Zinau, kad niekad vaikui negalesiu "prikisti"-as save del taves aukojau, o tu.... "

O del "neturiu kam vaiko palikti". Vaika buvom palike pas aukle nakciai tik du kartus(dabar jam beveik keturi metai). Taciau laiko pramogoms ir sau uztenka. Reikia tik teisingai "srautus suderinti". Zinoma, mamoms, kurios vaika augina vienos- tai daug sunkesnis uzdavinys, taciau, kai vaikas ugtelejes, galima rasti daug iseiciu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-15 22:56

Aš tai dar taip toli neplanuoju :wink: Kol kas džiaugiuosi savo leliuku ir galvoju, kad jis jau bus didelis kai nuo papuko atjunkysiu :angelas , o tada jau visi malonumai ir išeigos mamai :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-17 21:20

JJ, tavo vaikas nerealiai išskirtinis ir tas jo bendravimas, dėmesys pastovus net man rodomas, toks kaip degtukas staigus idėjom visokiom, superinis, nenustygstantis berniokas, su kuriuo yra be galo smagu žaist visas 24 val., ropot keturiom, šokinėt su dainele per balas, pamiršus kad esi suaugęs, kad smagu baldzielint, tai va tavo vietoj, turėdama tokį vaikiukštį, aš ir kelčiau tokį klausimą: "Ką aš darysiu kai jis užaugs? Su kuo aš dar taip atsijungsiu nuo šio rimto suaugusiųjų pasaulio?"
O ką aš darysiu kai maniškė užaugs? Blemba, juk ir neturėsiu su kuo per balas begiot (JJ, nebent tu kaip kaiminka prisijungsi

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-18 09:58

JJ, viskas čiki. Neužaugs jis :xixi:
Va kai buvo maniškiai visai mažiukai, galvojau, na pora metelių, bus dideli, užaugs. nea. Iki šiol mažulėliai. Ir bus mažulėliai dar labai ilgai. na, metų iki 40-45 gal. jei tiek gyvensiu

Čia kaip ir su mumis pačiom - va pamenu, kai buvau 13, 18 metės atrodė tokios didelės ir suaugusios, tokios brandžios ir savarankiškos... O 21 metų tetos atrodė jau per senos. O 30-metės iš viso jau grabe viena koja

Tai su vaikais, žinokit, dar blogiau.
negi taip ir išliks visą gyvenimą pupuliai posijoniniai???

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-05 14:52

vaikas uzaugs ir iseis, va del to turiu ne viena, kad nors vienas gal liks su manim

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-07 20:51

taip jau sutverta-vaikai uzauga ir mus palieka, juk ir mes savo tevus paliekam(dazniausiai)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 61

2008-09-09 14:41

kad nepajustume kad vaikai uzauga, reik ju turet ne viena

O siaip nieko nepakeisi.. tokie gyvenimo desniai... belieka laukti, anuku

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2008-09-11 13:05

užaugs tie vaikai, ir aš taaaip mėgausiuos gyvenimu...

gražu žiūrėt į savo mamą. aš jau pabėgau, sesuo studentauja, irgi jau nebe tas pyplys, kurį apšokinėt reikia. tėvai pradėjo statytis namą- mažutį, "kam mums dviem didelio". mama "sukūdo", miniakus ir aukštakulnius pradėjo nešiot. gudrumu su sese išstumiam juos į koncertus/restoranus. smagu. o kad visai nuo lenciūgo nenutrūktų, kartais anūkę gauna

nei dabar kaip išprotėjus paskui vaiką lakstau, nei galus darysiuos, kai ji/jie užaugs ir išeis. svarbu, kad santykiai liktų artimi, nuoširdūs, kad lankytume vieni kitus. o toliau... kaip eilę metų be vaikų gyveni, taip ir po to galima priprast vėl be jų.

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-14 19:02

As nelaukiu,kad jie uzaugtu,man taip gera,kai jie salia.Nors kartais buna tikrai sunku.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-10 12:12

Šią vasarą su sese ir keturiais vaikais lakstėm Palangoje: liežuviai ant peties, varom varom varom - kaip į darbą normalų išvažiavom atostogų metu.

Vieną vakarą suleidom   juos į batutą pusvalandžiui, sėdim kavytę geriam bare ir šnekamės: va ką reiktų veikti DABAR, jei vaikų nebūtų? Tūsintis nesinori, na gerai - kavos išgertum, pasėdėtum, o ką paskui??? Teliką spoksoti? Bernus kabinti? Trinti gatves be reikalo? Pinigus leisti?

Tai net išsiviepėm abidvi :) Kaip gerai, kai viskas laiku: ir vaikai, ir anūkai .

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-04-15 14:45

O man smagu vaiku rūpintis.Dažnai pavargstu, nelieka laiko sau, atrodo, staugti noris.Bet pažiūri į tą mažą atžalėlę ir taip gera gera, kad pamiršti nuovargį, pamiršti, kad kirpykloje nebuvai jau 100 metų...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-15 14:56

Aš ir dar džiaugiuosi kad galiu visą diena su vaiku žaisti, kartais ir pati suvaikėju smagu kad gali ta piprą prajuokinti. Ašku būna dienų kai jau atrodo kojjų nebepavelkų, bet atsikelį ryte ir vėl darbuojasi.

2009-04-15 15:31

Na bet vis tiek - gal verta pasvajoti???

Aš jaučiu norėčiau į keliones važiuoti - jei vyras stabdytų, viena ar su draugėm važiuočiau Daug keliaučiau

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-15 15:35

aš tai apie kelionės net nedristų pasvajoti tai man šiuo metų nėra net mintimis pasiekiama

2009-04-15 16:22

brazde... Kai vaikai užaugs ;) Jie tada tau duos pinigėlių Atiduos skolas už pampersus :D

Sakys - imk, mama, čia tau kelionė į Turkiją, nusipirksi šilko skarą

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-04-15 21:43

kartais pagalvoji,kaip but smagu istrukt be vaiku kokiai dienai ar palikt pas mociute,bet jei kur nuleki tuoj norisi grist namo,atrodo kazko truksta.

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Kai vaikas užaugs...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Svarstykliuke