Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Grybelis!
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2
 
2018-12-20 19:16

Sveikos mamos. Padekit. Ziuriu ant koju pirstu pradeda lysti grybelis. Ar zinote kokiu veiksmingu priemoniu nuo to ?


 
 
Sukurtos temos: 17   Diskusijose pasisake: 49
 
2018-12-29 22:40

Nagų grybelio gydymas liaudiškais metodais yra kone pats saugiausias ir pigiausias būdas atsikratyti grybelio. Svarbu grybelį išnaikinti visiškai, nes kitaip jis gali pakartotinai įsimesti, nes bus įgavęs imunitetą. Tai va, keletą būdų radau kaip reikia gydyt grybelį:

Sumaišykite 10 g. propolio ir 100 g. spirito. Pasidarykite kojų vonelę kalio permanganato tirpale, po to nusausinkite jas ir pasistenkite prikišti po nagais propolio ir spirito mišinio, tada pirštus apibintuokite. Tokį raištį reikia keisti kartą į dieną. Paprastai pakanka 3 procedūrų, kad grybelis jus apleistų. Vaisinėje pirktos sausos ugniažolės pakelį užpilkite vienu litru 9 % acto. Užpilą palaikykite kiek įmanoma ilgiau (paruoštą užpilą galima laikyti mėnesius). Tada nukoškite ir įdėkite 3 – 5 šaukštus druskos. Vakare, nuplovę kojas, pasidarykite šio užpilo vonelę ir laikykite kojas 5 minutes. Po to kojas nusausinkite (nešluostyti) ir eikite miegoti. Pradžioje išnyks tarpupirščių, o vėliau ir nagų grybelis. Poveikio sustiprinimui, voneles darytis galima du kartus per dieną.

Jeigu nėra galimybės gydytis namų sąlygomis, padės tikrai ir vaistinėse esantys preparatai https://www.gintarine.lt/nereceptiniai-vaistai/infekcinems-ligoms/vaistai-nuo-grybelio/catalogstore.aspx?CatID=PL_1077. Tik rekomenduočiau dar pasitarti su gydytoju ar dermatologu, nes jis įvertins grybelio paplitimą ir paskris tinkamų vaistų


 
 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Giedrius