Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Kokia nuomone apie...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 26

2018-09-17 17:36

Ka pacios manot? Ar apsimoka imti kredita, ar verta geriau palaukti? Nes labai noriu fotoaparata nusipirkti, bet cia nera pirmo butinumo preke, tai ir svarstau, ar imti dabar 1K eur ar bandyt taupytis? Nes jeigu taupyciau, tai ko gero tik po metu nusipirkciau, o fotografuoti norisi tai jau dabar.. 

Sukurtos temos: 17   Diskusijose pasisake: 49

2018-09-26 23:28

Šiaip aš esu prieš, jeigu tikrai galima palaukti ir pataupyti. Bet kartais neapsimoka laukti. Ypač jeigu suma nedidelė, iki 1k, tai ta mėnesinė įmoka nebus žvėriška. Pvz čia https://www.paskoliukas.lt/greitieji-kreditai/ tūkstantis eurų bus 120eur metams. Tai visai padori suma. Aš tavo vietoj tai imčiau tą paskolą ir nusipirkčiau fotoaparatą. Nes pati mėgstu fotkinti, tai pagalvoju jeigu reikėtu metus taip be fotoaparato būti, tai tikrai neištverčiau. Čia jau ne visada tą finansinę naudą reikia vertinti, pvz metus gyventi be jokių nuotraukų man atrodo tikrai per daug. :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 25

2018-10-03 19:55

Aš tai visai geros nuomonės apie pinigų skolinimąsi. Aišku reikia tai daryti su saiku, t.y. įvertinti savo galimybes, ar sugebėsi tą kreditą grąžinti. Dabar aišku bedarbiams neduoda paskolų, pats paskolos dydis priklauso nuo tavo atlyginimo, tai žmonės ir norėdami dabar negauti neadekvačios paskolos, kurios neturėtų šansų išsimokėti. Jeigu tarkim abu šeimoje turim gerus darbus, tai nėra problemų pasiimti paskolą, kad nusipirktume naujesnį ir talpesnį automobilį. Nes kam laukti kokius metus, jei gali tuo daiktu naudotis dabar. Beto, dabar yra ir daug geresnė alternatyva greitiesiems kreditams - P2P skolinimosi platformos, tokios kaip paskolų klubas (https://www.paskoluklubas.lt/greitas-kreditas) arba koks Finbee. Ten ir procentus siūlo labai palankius, ir sumas gan dideles gali skolintis (iki 10keur). Jeigu turi santaupų, tai galima ir investuoti per tas pačias platformas suteikiant paskolas kitiems žmonėms. Tai aš manau kad tai yra labai puikus daiktas :)  

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Kokia nuomone apie...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Aušra