Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > grozio papildai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 26

2018-08-25 18:38

Sveikos :) kokius papildus vartojate, kalbu labiau apie maisto papildus, kad issaugotumete grozi ? :)  

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 25

2018-08-30 20:43

Grožiui skirttiems vitaminams yra atskira skiltis vaistinėse https://www.gintarine.lt/vitaminai-ir-maisto-papildai/groziui/vitaminai-groziui/catalogstore.aspx?CatID=PL_851 Tai pasitarus su vaistininku manau tikrai turėtum rasti tai ko būtent ieškai :) Dabar sunku kažką konkrečiai patarti nes nelabai aiškus poreikiai tavo 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2019-03-15 09:43

Aš pernai parodoje atradau geriamą kolageną. Išsinarsčiau sudėtį ir išbandžiau, nes lyginant su kitais, pasirodė pats patikimiausias. Neveltui, matyt, Japonija laikoma kokybės kanonu. Rezultai, pabaigus 10 buteliukų kursą, buvo akivaizdūs: oda pasidarė gaivesnė, drėgnesnė, tokia, kokia būna gerai pailsėjus ir išsimiegojus. Arba kaip po veido kaukės. Kaina 70 eurų, bet visokiems kremams ir kaukėms turbūt dar ne tiek išleidžiam ;) Esu pirkusi ir vaistinėje, ir internetu, per www.ohhira.lt. Mano patys didžiausi pagyrimai ir rekomendacijos.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 25

2019-03-25 17:52

Aš irgi galovjau, kad reiks pradėt pirkt visokius papildus, vitaminus ir t.t., bet tiesiog pradėjau po truputį keist gyvenimo būdą: daugiau sportuot, sveikiau maitintis, gert pakankamai vandens. Savijauta, miegas žymiai pagerėjo. Papildomai dar pasiėmiau magnio ir B6, kol kas viskas super. Manau, kad jokie preparatai nepadės, jeigu tik bus sėdima ant sofos :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2019-08-29 16:21

Odai ir plaukams naudoju kolageno papildus https://www.ohhira.lt/produktai/dr-ohhira-geriamas-skystas-kolagenas. Taip pat  naudoju Ohhira.lt  produktus su probiotinėmis kultūromis. Esu girdėjusi daug teigiamų atsiliepimų apie probiotikus, na ir pati iš savo perspektyvos galiu pasakyti, kad tiek probiotikai, tiek kolagenas veikia ir tikrai padeda jausti geriau, sveikiau, o ir gražiau. :) Rekomenduoju visoms pabandyti.

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
rimantukas 10men.