Forumas > Visuomenė > Nuo studijų iki darbų > Verslo kūrimas
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 17   Diskusijose pasisake: 49
 
2018-06-19 22:41

Sveikos mamos! Ketiname su vyru pradėti verslą - atidaryti restoranėlį savo gimtuosiuose Molėtuose. Su vyru abu dirbame su virtuve susijusį darbą, bet jau darosi sunku dirbti kitiems. Manau atėjo laiaks bandyti pasiekti kažką savo, kadangi vaikas jau paaugo ir nebereikalauja tiek daug priežiūros. Pačiuose Molėtuose nalabi yra gero itališko restorano, tad norėtume užsiimti itališka virtuve. Gal kas turintis patirties papasotų, į ką reikėtų atsižvelgti kuriant verslą, kur geriausia kreiptis dėl paskolos ir t.t. Dėl ppatalpų jau esame suderinę, tad dabar domina visokiausi galintys iškilti niuansai, nes nesinorėtų prarasti savo santaupas ir dar paskolą poto mokėti. 


 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 18
 
2018-06-27 22:58

Na reikia atlikti rinkos tyrimą, išsiaiškinti, ar bus pirkėjų, ir kokie jų poreikiai. Nes gali atidaryti nuostabų restoraną, kuriame gaminsit aukštos klasės patiekalus, bet niekas ten tiesiog neis, na nes bus įpratę prie prasto maisto, vioskių čili picų ir panašiai, ir tavo gero maisto tiesiog neįvertins. Tai į tai atsižvelk :) O šiaip labai sveikinu dėl tokios iniciatyvos, pati manau kad gerų restoranų tikrai niekada nebus per daug. Jeigu reikės paskolos iš banko, tai tam bus reikalingas solidus verslo planas, tai jį padėti parašyti galės įmonė, kuri teikia verslo konsultavimo paslaugas. O jeigu turit santaupų, tai bus mažiau vargo. Jeigu prireiks eigoje pinigų injekcijos, nedideles paskolas galite pasiimti iš greitųjų kreditų arba tarpusavio skolinimosi platformų, tokių kaip paskolų klubas (https://www.paskoluklubas.lt/paskolos


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5
 
2019-02-12 12:35

Sveika, tikrai labai džiugūs norai, bet žinokit nėra taip lengva restoraną atidaryt, kaip gali atrodyt.. Didžiausios bėdos su popieriais, su visokiais leidimais.. Be žinančių žmonių pagalbos ko gero niekaip. Radau   http://www.iprocess.lt/kodel-konsultantai/4593570407   konsultantus, pamėginkite kreiptis pagalbos. 

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5
 
2019-02-18 08:53

Restoranų verslas yra tikrai labai rizikingas reikalas, niekada negali garantuoti žmonių verslo ir net didžiausia reklama gali nepadėti, bet, jei yra noras ir originalios mintys tiek maistui, tiek aplinkai, tikėtina, kad didelę meilę maistui pastebės ir klientai, kurie norės eiti ir dar papasakos savo draugams, kaip jiems ten patiko. Paskolų bijoti tikrai nereikia, verslams taikomi specialūs įkainiai, galima derinti skolinamą pinigų sumą, keisti ją. Pasidomėjau dabar čia http://kku.lt/paskolos/verslo-paskolos/ ,tai tikrai nuraminančiai atrodo. 

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5
 
2019-08-12 16:04

Na taip restorano verslas labai rizikingas, daug dega daug kuriasi. Jei jau pasiseka išplėtoti verslą iki tarkim kelių restoranų tinklo, tada jau vienas savininkas nieko nebesuvaldys pasidaro reikalingas ir paslaugų valdymo sprendimas ir taip toliau. Na žodžiu pasidomėkite rinka ir nusiteikite darbui.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11
 
2019-08-19 08:35

Tikrai taip kuo sparčiau verslas įsivažiuoja tuo geresnių valdymo sistemų prireikia. Mes pavyzdžiui užsiimam transportavimo paslaugomis, tai pelno optimizavimui naudojam terralogistics.lt valdymo sprendimus, kad padėtų atsirinkti pelningiausius krovinius.


 
 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Austeja