Forumas > Namai > Buitis > Persikraustymas
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1
 
2018-04-18 11:09

Sveikos,

esu vieniša mama ir jau 5 mėnesį kaip laukiuosi. Tačiau kaip tik dabar atsitiko taip, kad reikia persikraustyti. Pati baldų ir daiktų tai jau tikrai, kad netampysiu. Todėl pagalvojau samdyti tuo užsiimančią įmonę ( http://www.adrem.lt/lt/paslaugos/transportavimas/perkraustymo-paslaugos/perkraustymo-paslaugos-vilniuje ). Ką jūs manote, ar teko su tuo susidurti? Kaip dirba tokias paslaugas teikiančios įmonės? Įdomi jūsų nuomonė, nes nesinori, kad sugadintų ar sulaužytų daiktus. 


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2019-05-27 14:33

Sveiki, suprantama, kad kyla daug rūpesčių ir problemų kraustantis. Pačiai neseniai teko patirti kraustymosi džiaugsmus :) tačiau manau viską planuojant ir priimant teisingus sprendimus viską galima padaryti greičiau ir be streso. Prieš kurį laiką aptikau straipsnį apie kraustymąsį ir jo palengvinimą portale: http://statau24.lt paskaitykit, tikiuosi pagelbės ir jums :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25
 
2019-07-30 23:46

Pilnai Jus suprantu, kraustymasis - milžiniškas galvos skausmas kiekvienam, ką jau kalbėti apie vienišą nėštukę. Tokiu atveju kreipčiausi į specialistus - pavyzdžiui, įmonė Boxinn siūlo pagalbos kraustantis paslaugas, todėl jau geriau truputi sumokėti ir persikraustyti be rūpesčių nei bandyti taupyti ir rizikuoti vaikelio sveikata.


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Persikraustymas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Liveta