Forumas > Namai > Buitis > Šaldytuvai
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7
 
2017-11-28 21:53

Labas,
Pavedė mus mūsų šaldytuvas. Nors ir ilgokai tarnavo (10 m.) smile.gif
Norėčiau Jūsų patarimo. Dairomės daugiausiai tarp Boch arba Siemens. Prioritetai juoda spalva, tylumas, vaisių/daržovių stalčius, šaldiklio 3 stalčiai, protingas kainos ir kokybės santykis. 
Žinoma, būtų gerai, kad kuo mažiau priežiūros reikėtų smile.gif tai savaiminio atitirpinimo sistema ir pan. smile.gif Labai lauksiu Jūsų nuomonės. Iš anksto dėkoju


 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7
 
2017-11-29 16:33

Labas, nesakau, kad mano atsakymas bus labai profesionalus, juolab, kad ir pati rekomendacijos sulaukiau šiame forume, tačiau išbandžius galiu pasakyti, kad variantas labai neblogas. Iš esmės atitinka visus jūsų prioritetus, tik ne bosch ir ne siemens, o samsung. Priežiūros papildomos reikalauja tikrai nedaug - nu gal tik tada, kai durelės "nusičiupinėja", o šiaip tai geras daiktas, pasidomėkit. Modelis - RB37K63632C/EF - https://www.elektromarkt.lt/lt/rb37k63632c-ef-samsung-saldytuvas :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2018-02-18 14:03

Sveikos, man taip pat labai reikėtų patarimo, tik gal kitu kampu - bet taip pat apie šaldytuvus :) Norėjau paklausti 2 klausimų:

1. Ką manote apie ryškų šaldytuvą? T. y. ryškios spalvos? Mūsų virtuvės interjeras šiek tiek netradicinis, bet iš esmės nėra kažkuo labai ekstravagantiškas. Būtent todėl galvoju, kad gal buitinę techniką rinktis ryškesnę?

2. Ką manote apie seną gerą firmą Snaigė? Bent anksčiau apie ją daug kas kalbėdavo, o dabar kažkaip nelabai girdžiu (gal mažiau reklamuojama). Nes suradau štai tokį variantą - https://www.elektromarkt.lt/lt/rf34ng-z1ah27r - ryškus, kaina visai būtų tinkama ir jis būtent Snaigės firmos. Kaip su šia firma? Gal kam teko naudotis pvz. kokia 10 metų? :) )


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27
 
2018-07-14 18:19

Jeigu interjeras nestandartinis, tai gal priešingai, reikėtų rinktis šaldytuvą tradicinių spalvų, kad nebūtų pernelyg didelio chaoso? aišku, nemačius bendro vaizdo, kažką tiksliau komentuoti sunku. Asmeniškai man labiau patinka klasikiniai šaldytuvai. Kadangi vis tiek jie daug metų virtuvėj stovi, neužkliūna ir neatsibosta jų išvaizda, o naudojant magnetukus ar kitas papildomas detales, galima ir patiems įdomų įvaizdį susikurt. :)  


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Šaldytuvai

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Elvinas