Forumas > Namai > Buitis > Samdomi tvarkytojai
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 67
 
2017-01-02 16:34

Mielosios, gal kam tenka naudotis tokiomis paslaugomis? Kiek mokate? kaip suradote žmogų? O gal kažkokių firmų yra? Girdėjau, kad būna visokių salygų - ne viską valo, nepasisamdysi jei nori reciau nei karta per savaite. :/ Kaip yra ištikrųjų?
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2017-12-13 19:55

Labas. Iš tiesų labai sunku rasti patikimą ir sąžiningą tvarkytoją. Visad tvarkydavausi namus pati, bet supratau, kad visose srityse nebūsi specialistas... :D Todėl bandžiau ieškoti tvarkytojų pagal rekomendacijas, bet nelabai patenkino mano lūkesčius, todėl nusprendžiau išbandyti įmones, kurios teikia šias paslaugas. Tai paskutinį kartą naudojau šią: https://tvarkytojai.puikis.lt/?_locale=lt. Iš tiesų darbus atliko neblogai. Labai gerai, nes gali papildomai pasirinkti kokias paslaugas norėsi, kad atliktų (lyginimas, orkaitės valymas ir kt.). O kalbant apie kainą, tai sumokėjau 50 eurų už vidutinio dydžio būtą, plius su rūbų lyginimu. Sėkmės :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 17   Diskusijose pasisake: 49
 
2018-03-30 03:12

Tekdavo ir man naudotis tvarkytojų paslaugomis, nes kai dirbi iki vakaro šešias dienas per savaitę, tai neapsieisi be tvarkytojo. Tai visai smagu būdavo grįžti į švarius namus, bet vistiek kažkas užkliūdavo, daiktai būdavo ne savo vietose, žodžiu gali vargt ir aiškinti kiekvieną smulkmeną, kaip norėtum kad atrodytų namai, bet man dar tvarkytoja nelabai suprantinga pasitaikė, kuri pastoviai viską pagal save darydavo. Tai gerai kad poto pakeičiau pareigas ir dabar iš namų dirbu, tai pati susitvarkau :D Dar pastebėjau labai pakelia tvarkymosi našumą tinkami įrankiai :) Nepagailėjus pinigų vat tokiam daiktui https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/buities-technika/dulkiu-siurbliai pats tvarkymasis tampa nebe tokia našta, galiu užtikrinti :) Aš pati nusipirkau vat tokį dulkių siurblį-robotuką https://www.elektromarkt.lt/lt/vr20k9350wk-sb-samsung-dulkiu-siurblys-robotas Tai jis praktiškai atstoja namų tvarkytoją. Aišku jis likusius paviršius tenka pačiai nušluostyti, bet vistiek kai nebereikia grindų pačiai siurbti tai jau sutaupo didžiąją dalį laiko :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3
 
2019-04-17 13:16

Sveiki gyvi, samdant paprastą žmogų, su kuriuo nėra sudaryta sutartis yra minusų dėl konfidencialumo. Juk kartais norisi, kad patalpos būtų išvalytos, kai šeimininkų nėra namuose. Ir dėl atsakingumo įsipareigojant. Juk jeigu reikia nuolatos valyti, o žmogus suserga ar tiesiog suranda geresnių variantų, vėl tenka laužyti galvą, kas galėtų jį pakeisti. Mes su vyru anksčiau turėjome valytoją, kaip fizinį asmenį, bet susidūrus su panašiomis problemomis samdome įmonę. Su ja pasirašome sutartį, patalpų valymas atliekamas, kai nieko nėra ofise. Mūsų ofisas nedidelis su vyru ir dar vienas žmogus, anksčiau patys valydavome, bet dabar džiaugiamės galėdami anksčiau namo išbėgti :) Bendradarbiaujame su šia įmone Vilniuje, o jie dar dirba ir Panevėžyje: http://tavosvara.lt/valymo-paslaugos/patalpu-valymas/


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Samdomi tvarkytojai

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Gabrielė