Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Geras servisas Vilniuj
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1
 
2016-03-31 20:07

Sveiki, persikėliau iš Klaipėdos į sostinę, kaip suprantat nemažai vietų reikia atrast iš naujo, tad gal patarsit kokį servisą, nes bent Vilniuj pačiam jų kelios dešimtys, o dar užmiesty visas kalnas.. Kažkaip norėtųsi arba garažinio arba serviso, kuris ilgai gyvuoja, bet nėra darbuotojų kaitos. Nes prisirišti prie vietos yra viena, o savo mechaniką turėt daug smagiau, jis jau ir mašinos bėdas žino.


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5
 
2019-03-23 15:37

Sveiki gyvi, taip servisiuką turėti yra gerai, ypač kada artėja padangų keitimo sezonai. O štai pavasarėjant gali praversti vasarinės padangos. Ir jeigu jų dar neturite ar turite nusidėvėjusias patarčiau užsukti į http://balsana.lt/lt/grupe/padangos/naujos-10000002215.html  išsirinkti. Taip pat vietoje jums bus jos sumontuotos ir šiaip čia gera vieta, jeigu tik kyla problemų su padangomis Kareivių g 2C Vilniuje, nėra eilių, malonus aptarnavimas, moterims rekomenduoju, naujos padangos bus sumontuotos, išbalansuotos, o reikalui esant galima pas juos ir nusipirkti. Visada naudojuosiu jų paslaugomis.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11
 
2019-08-23 16:04

Sveiki ar pas jus būna tik naujos padangos ar ir restauruotos? Skaitinėjausi ir radau, kad daug pigiau gaunasi važinėti su restauruotom tik ar taip saugu?


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Geras servisas Vilniuj

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Matas