Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Mini ekskavatoriaus nuoma
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 5
 
2016-02-06 11:44

Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje - viena labiausiai praverčiančių paslaugų statybų srityje, nes atliekant bet kokius lauko inžinerinių tinklų montavimo darbus jums bus reikalingas grunto kasimas. Mini ekskavatorius puikiai tinka smulkiems ir vidutinio dydžio kasimo darbams, jo našumas yra gana didelis lyginant su nuomos kaina. Mini ekskavatoriaus nuoma - tai ne kas kita kaip agregato darbo valandos su vairuotoju, į nurodytas kainas įskaičiuotas ir vairuotojas, kuras ir panašūs dalykai. Tačiau papildomai reikia mokėti už technikos pristatymas. Mini ekskavatorių nuoma dažnai užsakoma pamatų atkasimo darbams, duobių kasimui, vandentiekio ir kitų tinklų pajungimui. 

Kasimo darbus atliekame Vilniuje ir aplinkiniuose sostinės kraštuose. 

http://kasimo.lt


 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 5
 
2016-02-07 10:44

Mini ekskavatoriaus nuoma yra nepamainoma paslauga statybose, kuri leidžia greitai ir tvarkingai atlikti smulkesnius žemės kasimo darbus, puikiai tinkanti tranšėjų kasimui.
Mūsų naudojama technika – CASE mini ekskavatorių, kurio kasimo gylis – 2,10 m., svoris – 2,0 t., aukštis 2,20m. Šis mini ekskavatorius taip pat turi besiplatinančius vikšrus, kurie leidžia dirbti kur kas sunkesnėmis sąlygomis, apvažiuoti kasamą tranšėją. Į objektus atvykstame su kliento pageidauto pločio kaušais. Mini ekskavatorių nuoma – minimalus užsakymo laikas – 2 valandos. 

Taigi klientai kviečiame teirautis


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2017-03-28 14:04

Bobcat nuoma kartu su vairuotojų įvairiems darbams atlikti! Puikios kainos ir atsakingas požiūris į darbą tai viskas ko reikia puikiai atlikti įvairius lauko darbus 

" title="" />


Paskutinį kartą redagavo: klubonare (2017-03-28 14:11)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3
 
2017-09-12 12:17

 gal kas galite kokių atsiliepimų apie http://www.betafence.lt/ ? Norim tvorą tvertis, reikia patikimos įmonės.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2019-02-12 12:46

Pirkti ekskavatoriu verta tik tada, kai uzsiimate ilgalaike veikla, o ne tik vienkartiniams darbas, tokiu atveju geriau nuomuotis, gyvenime esa reikeja tai daryti, tuomet naudojausi : https://www.elremta.lt/lt/shop/ekskavatoriai  , teikiamomis paslaugomis, ekskavatoriu kokybe nenuvyle, imones operatyvumas irgi nepaliko abejones 


Paskutinį kartą redagavo: edgaras3000 (2019-02-12 12:48)

 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Mini ekskavatoriaus nuoma

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Emilija