Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Vardiniai čiulptuko...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 3
 
2015-07-24 19:01


Vardiniai čiulptukų laikikliai, apyrankės bei karoliukai. Tai rankų darbo smagūs, mediniai, ryškiaspalviai vardinukai su jūsų pasirinktu vardu.

Medinis ryškiaspalvis vardinis čiulptuko laikiklis bus ne tik puikus žaislas jūsų mažyliui (-ei), miklins mažiuko pirštelius, skatins vaizduotę, lavins smulkiąją motorika (kuri netiesiogiai skatina šnekamosios kalbos prasiveržimą), bet ir bus jūsų pagalbininkas.

Čiulptuko laikiklio segtukas saugus ir tvirtas, jo gamyboje nenaudojamas švinas, segtuko dantukai turi plastmasines apsaugas todėl segant nesugadins audinio.Čiulptukų laikikliai suverti ant silpnai elastinės virvutės, su mediniu užsegimu, kad būtų patogu prisegti. Iš įvairių spalvotų figūrėlių, karoliukų, bei, Jūsų vaikučio pasirinktu vardu. Karoliukai bei figūrėlės pagamintos iš medžio bei yra įvairių spalvų. Žaismingas siurprizas mergaitėms ir berniukams. Daugiau pavyzdžių rasite  :haha čia. http:// http://tavociulptukas.lt/galerija-vardiniai-ciulptuku-laikikliai/Vardiniai čiulptuko laikikliaiKaroliukai suverti ant tampomos gumutės, kad vaikas galėtų lengvai nusiimti ir užsidėti. Iš įvairių spalvotų figūrėlių, bei Jūsų vaikučio pasirinktu vardu. Vardiniai karoliukai bei figūrėlės pagamintos iš medžio bei yra įvairių spalvų. Žaismingas siurprizas mergaitėms.

Daugiau pavyzdžių rasite čia. http://tavociulptukas.lt/galerija-vardiniai-karoliukai/Vardiniai čiulptuko laikikliaiApyrankės suvertos ant tampomos gumutės, kad vaikas galėtų lengvai nusiimti ir užsidėti. Iš įvairių spalvotų figūrėlių, bei Jūsų vaikučio pasirinktu vardu. Karoliukai bei figūrėlės pagamintos iš medžio bei yra įvairių spalvų. Žaismingas siurprizas mergaitėms. Daugiau pavyzdžių rasite ]čia. http://tavociulptukas.lt/galerija-vardines-apyrankes/

Vardiniai čiulptuko laikikliaiMedinių vardinukų komplektas kurį sudaro:Vardinis čiulptuko laikiklis;Vardiniai karoliukai;Vardinė apyrankė.
Daugiau pavyzdžių rasite čia. http://tavociulptukas.lt/vardinuku-komplektai/Vardiniai čiulptuko laikikliaiSusisiekite:Facebook`e https://www.facebook.com/tavociulptukas

El-paštu info@tavociulptukas.lt

Užsisakyti galite http://tavociulptukas.lt

  
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2019-09-09 10:57

Gera idėja pasirodė. Bet kodėl nepasisekė (matau kad puslapis jau nebeveikia)?


Flokati

 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Vardiniai čiulptuko...

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Adas