Forumas > Šeima > Vestuvės > Šaunus liaudiški...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2
 
2015-05-29 13:44

Tu ir tavo draugės svarstote, kaip atšvęsti mergvakarį. Visos idėjos nusibodusios! Jutos siūlomas šaunus senovinis mergvakaris  kaip tik Jums.

Merginų pasitikimas mažoje, jaukioje trobelėje. Jaunosios ir pamergių aprengimas tautiniais kostiumais. Jaunosios plaukų šukavimas. Rūtų darželio lankymas. Atsisveikinimas, laistymas. Rūtų vainikėlio pynimas. Smagus mergelių suktinis. Jaunosios išbandymas buities darbais. Svajonių kėdutės iš šiaudų pynimas. Staigmena jaunajai. Kaimiškos vaišės. Su duona, sūriu, medumi, gira ir naminiu pyragu. Pamokymai vedybiniam gyvenimui.

Mergelės, ilgai negalvokite, atvažiuokite pasisvečiuoti pas Jutą. Kas buvo nesigailėjo, geru žodžiu minėjo.

Dalyvių skaičius 10 mergelių.

 

KONTAKTAI:      www.jutossventes.lt

el. paštas: jutossventes@gmail.com

 

adresas: Girulių km. Vilniaus raj.

 

tel.: + 37067761937

 

 


 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 16
 
2015-06-02 15:07

Sveiki. Na man mergvakarį padarė labai linksmai, kad ir ne pašėlusį, tačiau labai patiko. Kiek supratau buvo užsakyta iš pramogų agentūros "Vaiduokliai". Buvo lyg ir "bar trip'as" (aš taip jį pavadinčiau), apėjau Vilniaus barus, buvo labai linksmą, žinoma savo vakarą jau užbaigėme su merginomis klube, bet pradžia viso vakaro nusiseke labai gerai. Nors manyčiau, kad tai labiau tiktų bernvakariams.Laukia draugės mergvakaris, tai pabandysiu dar kokią pramogą iš ten, pabandysim įvertinti , ką dar gero siūlo. :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4
 
2019-04-22 11:38

Liaudišką mergvakarį gali pasiūlyti ir Klaipėdos rajone esantis VŠĮ Klaipėdos rajono amatų centras :) Ten pagal save galima su merginom pasirinkti norimą edukaciją, edukatorė papildomai parodo liaudoes burtų ir žaidimų vestuvių tematika. Tikrai visai smagu :)  https://www.amatucentras.com


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Šeima > Vestuvės > Šaunus liaudiški...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Domantas