Forumas > Namai > Buitis > Skolinimosi įpročiai
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-03-30 00:56

Sveiki, norėčiau sužinoti apie jūsų skolinimosi įpročius, kaip sekasi dorotis su įmokomis? Galvojame apie paskolą butui atsinaujinti, bet nerimaujame kaip pasikeis mūsų buitis, kuomet turėsime paskolą, tad būtų įdomu sužinoti kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, ką darote kitaip?


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27
 
2017-06-08 09:59

Pas mus yra paimti keli ilgalaikiai kreditai, tai kaip ir niekas labai nepasikeitė. Prieš tai turėjome daugiau atliekamų pigų, dabar jų sumažėjo. Jeigu jums nelabai lieka laisvų pinigų, tada šiek tiek sudėtingiau. Bet manau jog susiplanavus mėnesio išlaidas svarbesniems pirkiniams, pramogoms, maistui, turėtų viskas pavykti.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2
 
2018-04-16 11:02

Aš turiu paskolą automobiliui. Buvo gana sunku nusiteikti ir paimti paskolą, tai suprantu autorės nerimą dėl būsto paskolos. Tačiau, sprendimą priėmiau, nes manau, kad naujas automobilis reikalauja mažiau išlaidų nei senas. Ėmiau paskolą iš čia: https://www.hipocredit.lt/paskola-automobiliui/. Kas mėnesį moku po 200 eur. Pirmus mėnesius buvo nelengva, bet dabar jau pripratau ir džiaugiuosi, kad jau dabar galiu džiaugtis nauja mašina ir nesukti galvos dėl gedimų, kaip man būdavo prieš tai. Tas pats ir su būstu - bus paskola, tai nereikės nuomos mokėti.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 26
 
2018-05-01 12:18

Jeigu turite stabilias pajamas ir neturit kitokių įsipareigojimų, tai nedidelis kreditas tikrai nesujauks visko. Mums patiems su vyru pavyko nuspirkti butą iš savo santaupų, bet pritrūkome jau pačiam buto įrengimui, tad pasiėmėme paskolą iš čia https://www.paskoliukas.lt/. Kadangi gauname abu vidutines pajamas, tai 200eur per mėnesį mokėt kreditui mums yra dar visia priimtina suma.


 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Skolinimosi įpročiai

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Edvinas